dziewczyny / chlopcy

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
paktofonikaz
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 27.08.2007, 09:13

dziewczyny / chlopcy

Post autor: paktofonikaz »

Temat moze troche powielany .. moze i bardzo ale.. spotkalam sie czytajac forum... pewnie informacje i dlatego chcialabym zadac kilka pytan ( jak zwykle ;p ;) )
- czy znacie dziewczyny ladne i madre? Czy wszyscy uwazaja ze jak dziewczyna jest ladna to odrazu musi byc pusta?
- i tak samo jesli chodzi o chlopcow czy jak chlopak przystojny to czy odrazu jest pusty ?
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: dziewczyny / chlopcy

Post autor: aguśka »

nie wiem skąd się wzięły takie "dziwne" stwierdzenia... według mnie to nie od urody zależy czy ktoś jest madry czy nie....i nie wiedziałam że mądrość wyklucza piękność....

reasumując nawet jeśli chłopak jest przystojny to może być madry i inteligentny...sama znam wielu ludzi zarówno chłpaków i dziewczyn, którzy nie są puści(jak to było ujęte w pytaniu) i nie są "pasztetami":)
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: dziewczyny / chlopcy

Post autor: Centi66691 »

Dziwne pytanie ale znam dziewczyny które są naprawdę ładne a są mądre dobrze się bawią i uczą !!:)
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: dziewczyny / chlopcy

Post autor: robek »

Według mnie nie jest to regułą. To chyba raczej zalezy od danego człowieka, jego systemu wartości, osobowosci, charakteru. a nie od tego jak wygląda.
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: dziewczyny / chlopcy

Post autor: Justyśka »

To zależy jak kto postrzega np urodę. Bo ja uważam, że ładna dziewczyna- to naturalna dziewczyna, tak samo chłopak. Wiem, że to trochę niepoprawna ocena, ale jak widzę laskę ubraną jak "ostatni krzyk mody", z kolorową tapetą na twarzy i w ogóle "och""ech" to samo mi się nasuwa, żę ta laska jest pusta...tak samo faceci w obcisłych bluzeczkach, z przerostem mięśni
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: dziewczyny / chlopcy

Post autor: ylka »

Chyba każdy ma inny gust, więc trudno jest obiektywnie rozsądzać o urodzie danego człowieka... A mądrość - chodzi Ci o mądrość, taką życiową, czy inteligencję nabytą (wkutą np. :P)?


A czy spotkaliście kiedyś przystojnego i inteligentnego chłopaka? Ha ;D
smile like a melon slice : )
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: dziewczyny / chlopcy

Post autor: Linka »

ylka pisze: A czy spotkaliście kiedyś przystojnego i inteligentnego chłopaka? Ha ;D
a teraz wszystkie dziewczyny z forum zaczną krzyczeć "mój jest inteligentyny i przystojny" ;)
Ja też moge to powiedzieć :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: dziewczyny / chlopcy

Post autor: Virgin »

ja chyba nie spotkalam... hmmm
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: dziewczyny / chlopcy

Post autor: SkaTe_GirL »

paktofonikaz pisze: Czy znacie dziewczyny ladne i madre? Czy wszyscy uwazaja ze jak dziewczyna jest ladna to odrazu musi byc pusta?
Jak zwykle tu w gre wchodza stereotypy. Nazywany przeze mnie debilizmem :P Jasne, ze sa dziewczyny ladne i madre. Zapewne masz takie dookola siebie. Wystarczy tylko nie patrzec na kogos powierzchownie.



paktofonikaz pisze: tak samo jesli chodzi o chlopcow czy jak chlopak przystojny to czy odrazu jest pusty ?
Pare lat temu bedac w gimnazjum kochalam sie po ciachaczu w takim Macku. Byl rok starszy. Tanczyl tance towarzyskie. Byl zabojczo przystojny. Dusza towarzystwa. Oczywiscie procz mnie kochala sie w nim polowa damskiej czesci mojego gimnazjum. Maciek doskonale zdawal sobie sprawe ze swojego wygladu i to wykorzystywal. Inna dziewczyna co tydzien, po czym ta odstawiona plakala dlugo... (choc wszyscy wiemy jakie sa zwiazki w gim) w kazdym razie jego postepowanie nie okazywalo, ze jest madry raczej glupi - zarowno jesli chodzilo o nauke jak i morale. Jedyny atrybut... wyglad.
Od gimnazjum mam przekonanie, ze tacy nie istnieja ; -P
Ale pewnie sie myle i sa te wyjatki... gdzies tam ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: dziewczyny / chlopcy

Post autor: robek »

Według mnie i w jednym i w drugim przypadku wcale tak byc nie musi. To zalezy od danego człowieka czy poza urodą ma coś więcej np. bogate wnętrze, interesującą osobowość, miłe usposobienie itp.
Robek
Ania056
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 04.12.2007, 17:55

Re: dziewczyny / chlopcy

Post autor: Ania056 »

Uważam że to nie jest żanna reguła.Znam wielu chłopaków ładnych i mądrych.I wiele dziewczyn ładnych i madrych. Niewiem wogle skad to pytanie
ODPOWIEDZ