milosc... ;p od czego sie zaczelo...;)

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
paktofonikaz
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 27.08.2007, 09:13

milosc... ;p od czego sie zaczelo...;)

Post autor: paktofonikaz »

co zafascynowalo was w waszych drugich polowach... ( wyglad i charakter) ze to akurat jest ten i to akurat jest ta ;)
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: milosc... ;p od czego sie zaczelo...;)

Post autor: GoSiAcZeK »

Moja miłość zaczęła się od przyjażni, poznaliśmy się i poznajemy się nadal, ale mnie najbardziej fascynuje jego podejście do życia, problemów, radości, do wszystkiego. Mimo tego, że nie mamy nawet osiemnastu lat Adam jest bardzo odpowiedzialny, przy podjęciu każdej decyzji zastanawia się, ma plany, marzenia, również te związane ze mną, jest kimś na kogo mogę liczyć choćby nie wiem co się stało. Zaskoczył mnie swoją osobowościa, bo mamy wielu znajomych i starszych i młodszych, ale większość z nich nie potrafi sprecyzować swoich życiowych celów, nawet o marzeniach nie mówią, uczą się, bo muszą itd. a mój Adaś potrafi powiedzieć do czego dąży i w jaki sposób chce to osiągnąć. Czasem mu tego zazdroszcze, bo ja mam jeszcze kilka wątpliwości ;) a poza tym zawsze właśnie tak wyobrażałam sobie swojego chłopaka ;) trafiłam na swój własny ideał ;)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: milosc... ;p od czego sie zaczelo...;)

Post autor: Linka »

Zgadaliśmy się co do gustu muzycznego... a w dalszych rozmowach okazało się, że mamy duuużo więcej wspólnych zainteresowań i cech :)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: milosc... ;p od czego sie zaczelo...;)

Post autor: robek »

Mnie osobiscie fascynuje zarówno osobowośc drugiej osoby, charakter, jej wygląd, jak i to jaka jest w stosunku do innych, czy ma jakies hobby, czy umie sie cieszyc zyciem i czy jest pogodna, wesola i ogólnie mówiąc inteligentna.
ODPOWIEDZ