Czy on się mną bawi???

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Agar15
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 12.11.2007, 23:26
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Czy on się mną bawi???

Post autor: Agar15 »

Podoba mi się pewnien chłopak. Znamy się prawie pół roku i nawet pare razy się już całowaliśmy, ale on traktuje to jakoś zwyczajnie. Kiedy jesteśmy wśród przyjaciół, on traktuje mnie jak zwykłą koleżankę, lecz gdy jesteśmy sami, chce się ze mną całować i zachowuje się inaczej. Ostatnio przy swojej siostrze poprosił mnie "niby" o chodzenie, ale później powiedział mi, że to było na świry, bo chiał zobaczyć czy ona da się na to nabrać. W końcu nie wytrzymałam i spytałam się go czy chciałby na prawdę ze mną chodzić, a on odpowiedział, że musi się zastanowić i za 2 dni mi da odpowiedź, czyli w środę. Co o tym sądzicie? Mi się wydaje, że on się mną tylko i wyłącznie bawi. :( :( :(
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Czy on się mną bawi???

Post autor: Paweł »

Agar15 pisze: Co o tym sądzicie? Mi się wydaje, że on się mną tylko i wyłącznie bawi.
bawi i wykorzystuje.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Czy on się mną bawi???

Post autor: Justyśka »

Moim zdaniem zależy mu tylko na tym żeby się zabawić Twoimi uczuciami. Skoro przy znajomych nie traktuje Cie jak swoją dziewczynę, to znaczy że nie chce żeby się o tym ktoś dowiedział a to chore.
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy on się mną bawi???

Post autor: ylka »

A mnie się zdaje, że go speszyłaś... I te dwa dni to tylko wymówka, by mógł zwiać tam, gdzie pieprz rośnie :>

Pewnie przestraszył się Twojego pytania, takiego narzucania mu czegoś z góry i gra na zwłokę. Gdyby mu naprawdę na Tobie zależało, już dawno wykombinował coś, by być z Tobą...

Chociaż w tym wieku nigdy nic nie wiadomo - te burze hormonalne, etc. :)
smile like a melon slice : )
Ania056
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 04.12.2007, 17:55

Re: Czy on się mną bawi???

Post autor: Ania056 »

naiwna jestes.jasne ze sie toba bawi. i jeszcze ty sie pytasz jego o chodzenie?
sanderka
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 28.05.2008, 17:19
Lokalizacja: ZE SLĄSKA

Re: Czy on się mną bawi???

Post autor: sanderka »

no raczej sie bawi ja bym go rzuciła pierwsza i zobaczyłambym jego reakcje
Sanderka
ODPOWIEDZ