Miłość i co dalej.

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Miłość i co dalej.

Post autor: robek »

Fajnie jest sie zakochać i zobaczyc jak wielką wartością jest miłość w życiu każdego z nas. Ale miłość nie jest czymś co będzie istniało bez naszej pracy, starań i wysiłku. Zatem co robicie by ona dalej trwała i miała się dobrze.
Ostatnio zmieniony 29.11.2007, 12:34 przez robek, łącznie zmieniany 1 raz.
Robek
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Miłość i co dalej.

Post autor: Justyśka »

Hmmm nie wiem czy mogę o tym mówić jako w tej chwili samotna i stosunkowo bardzo bardzo młoda dziewczyna, ale moim zdaniem trzeba ze związku wiele brać, ale również przede wszystkim dawać. Partner powinien nie mieć nawet najmniejszych wątpliwości, że ta druga osoba go kocha. w związku powinna być również oprócz miłości odczuwalna przyjaźń i zaufanie. zazdrość jest wskazana, ale nie ta chora,bo kiedy ktoś jest zazdrosny o drugą osobę, tak po prostu nie mając większych powodów, to znaczy że nie chce jej stracić i to jest w tym wszystkim piękne. Ostatnią rzeczą którą chcę uwzględnić jest szacunek. Bo nie mogę patrzeć na związki, gdzie kobieta jest na 'przynieś, wynieś, pozamiataj' lub odwrotnie. Nie wolno nikm rządzić ani do niczego zmuszać, bo to nigdy nie jest miłość. :wink:
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Miłość i co dalej.

Post autor: SkaTe_GirL »

Hmmm co sie robi zeby uczucie przetrwalo?
Zauwazylam juz dosc dawno pewna prawidlowosc, ze wiekszosc jak juz wie, ze "MA" ta druga osobe to sie nudzi nia... wiec moze kluczem jest nieokazywanie do konca, ze kochasz na zabij.
Takie ciagle staranie o ta druga osobe.
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
ODPOWIEDZ