Co czuje czy wogole cos czuje?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
tomisobi
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 19.01.2008, 18:48

Co czuje czy wogole cos czuje?

Post autor: tomisobi »

MAm takie pytanie co wy sadzicie o tym podoba mi sie taka jedna dziewczyna tylko ja sam nie wiem co ona o mnie mysli i kim jestem dla niej , bylismy kiedys razem na wakacjach milo je spedzilismy pozniej jakos kontakt sie urwal a teraz znowu piszemy ze soba tylko zadko sie widujemy na gwiazke kupilem jej pierscionek chcialem jej pokazac ze mi na niej zalezy ale sam nie wiem jak to odebrala nie dawno sie spotkalismy siedzielismy ja ją przytulilem i trzymalismy sie za rece pozniej odprowadzilem do domu i przez domem nie chcialem jej puscic i tak przez jakis czas stalismy przed jej domem ale w koncu musiala isc co ja mam dalej robic?? jak postepowac? bo chyba sie zauroczylem w niej ja jej chyba nie jest obojetny znaczy sie juz nie wiem [ sorki ze sie tak rozpisalem ]
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Co czuje czy wogole cos czuje?

Post autor: Martuśka »

Tego pierścionka to chyba mogła sie przestraszyć a nie odebrać ze ci na niej zależy... pogadaj z nią czy ona też cos czuje i jak cie traktuje, to jedyny sposób żeby dowiedzieć sie co jest pomiędzy wami. my nie powiemy czy ona cos czuje czy nie bo skąd mamy to wiedzieć? pogadaj z nią i wszystkiego sie dowiesz - proste :) życzę powodzenia :)
tomisobi
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 19.01.2008, 18:48

Re: Co czuje czy wogole cos czuje?

Post autor: tomisobi »

DZiekuje Ci bardzo :):) a TY co bys pomyslala jakbys dostala ??Ona mowila ze mnie lubi i ze jak mnie nie widuje to teskni :P ale sam nie wiem co mam myslec czy mam jakies szanse czy nie
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Co czuje czy wogole cos czuje?

Post autor: Martuśka »

wiesz jeśli dostałabym pierścionek od chłopaka z którym nie jestem w związku albo jestem bardzo krótko ale bym cos do niego czuła to wiedziałabym że mu na mnie zależy ale jeśli bym nic do niego nie czuła to wiedziałabym że zranię go odrzucając ten pierścionek bo po prostu czułabym sie niezręcznie.
Jeśli tęskni za Tobą i Cię lubi to dobry znak :) na pewno nie jesteś jej całkiem obojętny:)
tomisobi
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 19.01.2008, 18:48

Re: Co czuje czy wogole cos czuje?

Post autor: tomisobi »

Ja wlasnie tez tak własnie uwazam ze nie jestem calkiem bez szans tylko zastanawiam sie co mam teraz robic bo zaraz sie jej spytac o chodzenie to chyba za szybko narazie chcialbym sie z nia czesciej spotykac ale nie wiem jak bedzie czas pokaze :) a TY co bys chciala zeby chlopak zrobil zebys poczula ze zalezy mu na TObie
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Co czuje czy wogole cos czuje?

Post autor: Martuśka »

powiedział mi to :) całkiem prosty sposób i najbardziej wiarygodny :)
tomisobi
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 19.01.2008, 18:48

Re: Co czuje czy wogole cos czuje?

Post autor: tomisobi »

Ahas to musze zapamietac :D i powiedziec jej to ze mi na niej zalezy i sie w niej zabujalem :P wazne zebym sie z nia spotkal wogole :)
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Co czuje czy wogole cos czuje?

Post autor: robek »

To do dziela. Powiedz jej co czujesz, ze jest wyjatkowa osoba i ze przy niej czujesz się szczęśliwy jak nigdy dotąd.
Robek
tomisobi
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 19.01.2008, 18:48

Re: Co czuje czy wogole cos czuje?

Post autor: tomisobi »

Bo dokladnie jest tak jak mowisz wlasnie tak jest przy nikim nie czuje sie tak dobrze jak przy niej :)
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Co czuje czy wogole cos czuje?

Post autor: Martuśka »

wiesz co robić to działaj i pochwal nam sie tu jak poszło, powodzenia :D
tomisobi
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 19.01.2008, 18:48

Re: Co czuje czy wogole cos czuje?

Post autor: tomisobi »

nie bedzie sie czym chwalic uwierz mi :* wiec nie wiem czy bede mial co wam opisac :*
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Co czuje czy wogole cos czuje?

Post autor: Martuśka »

z takim podejściem to nic ci sie nie uda, trochę wiary w siebie ;) zawsze bedzie co opowiadać wiec sie odezwij po tej rozmowie :) trzymam kciuki :)
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Co czuje czy wogole cos czuje?

Post autor: robek »

Trzymam kciuki. Będzie dobrze.
Robek
tomisobi
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 19.01.2008, 18:48

Re: Co czuje czy wogole cos czuje?

Post autor: tomisobi »

Dziekuje wam bardzo za te dobre slowa czas pokaze jak to bedzie wszystko sie okaze:)
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Co czuje czy wogole cos czuje?

Post autor: JaGaKi »

O rany, człowieku, Ty masz dopiero 16 lat ;d Ci pierścionki dziewuchom dajesz?
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
paktofonikaz
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 27.08.2007, 09:13

Re: Co czuje czy wogole cos czuje?

Post autor: paktofonikaz »

a co to pierscionek ma wylacznosc tylko na slub?
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Co czuje czy wogole cos czuje?

Post autor: JaGaKi »

ale po co kupować coś za kase rodziców?:>
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
tomisobi
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 19.01.2008, 18:48

Re: Co czuje czy wogole cos czuje?

Post autor: tomisobi »

kupilem go jej na swieta chcialem jej dac jakis drobiazg ktory by mnie jej przypominal i tyle chcialem to kupilem ;P
paktofonikaz
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 27.08.2007, 09:13

Re: Co czuje czy wogole cos czuje?

Post autor: paktofonikaz »

ja powiem tak... jesli za Toba teskni lubi Cie...- lub ten tego cos wiecej :D -.. to na pewno sie ucieszyla.. ;)
ODPOWIEDZ