...... vs .......

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
paktofonikaz
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 27.08.2007, 09:13

...... vs .......

Post autor: paktofonikaz »

jakich ludzi wolicie.. ? jak myslicie kogo sie bardziej ceni.. ?ludzi ktorzy bardziej imponuja ? ludzi zlych... ktorzy robia zle rzezcy , czy tych dobrych ktorzy rozdaja dobro ? ;)
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: ...... vs .......

Post autor: SkaTe_GirL »

Zawsze mi sie wydawalo, nie wiem czy sie ze mna zgodzicie, ze to zalezy od wieku.
W rozym wieku ceni rozny typ ludzi...
Na poczatku sa to rodzice, pozniej n-ciele, potem rowiesnicy, gwiazdy filmu czu muzyki...
Kogo cenimy? Chyba tych, ktorzy maja cos do powiedzenia i ludzie ich sluchaja
Kogo wolimy? Wolimy takich ludzi, ktorzy mowia Nam to co chcemy uslyszec... czy to nie jest fajne?
Ludzie zli? Istnieja tacy? Ludzie, ktorzy rozdaja dobro? Czy istnieja tacy?
A moze istnieja dobrzy i zli w jednym?
Chyba to ostatnie.
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: ...... vs .......

Post autor: Martuśka »

Kogo cenimy?
Zgadzam sie ze Skate ze to wszystko zależy od wieku... będąc dziećmi rodzice to świętość i każde ich słowo to Biblia, można tez dołączyć tu nauczycieli, potem rówieśnicy i przyjaciele, w wieku dorastania rodzic to wróg a towarzystwo i to zazwyczaj nowe to wzór i nasz świat, gwiazdy muzyki i filmów, następnie pozostają ci prawdziwi przyjaciele, dołącza chłopak/dziewczyna ale wtedy mamy już swoje poglądy na świat i już wtedy wiemy co jest dla nas dobre a co złe...
podejrzewam, że właśnie to jest taki schemat książkowy powszechny w wielu normalnych rodzinach.
Kogo wolimy? tych którzy maja te same poglądy na te same sprawy, którzy nami potrafią manipulować albo my potrafimy manipulować nimi... można by sie rozgadać na ten temat ale to jest dobra zależność tylko słowa mocne i dosadne:)

Człowiek z natury jest dobry, to świat jest zły... nie wiem gdzie to słyszałam i czy na pewno tak to było ale gdzieś to było i to jest dobre dopóki nie zagłębić sie dalej bo świat tworzą ludzie więc...
człowiek posiada naturę złą i dobrą ale jedni pokazują w większym stopniu stronę dobrą a inni złą... (kurcze wydaje mi sie ze powtarzam czyjeś poglądy tylko nie wiem czyje) mimo wszystko uważam, ze tak jest. Cenimy tych którzy są w tym zakresie do nas podobni czyli zły będzie doceniał złego, dobry dobrego...
dla mnie dobrzy ludzie to Anioły :) bo to podobno anioły rozdają dobro :)
(nie żebym była świrnięta ale dla mnie anioły istnieją właśnie pod taką postacią:P)
ODPOWIEDZ