Kocham...

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Kocham...

Post autor: Martuśka »

Nigdy nie wypowiedziała tych słów... oczywiście nie licząc rodziny... nie kochałam żadnego chłopaka wiec nie mogłam tego powiedzieć, sama też nie usłyszałam tych słów... ale jeszcze wszystko przede mną :P
asia164
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 13.08.2008, 22:31

Re: Kocham...

Post autor: asia164 »

wchodzi jeszcze ktos na te forum?? ja mam takiego dola od pol roku jestem z chlopakiem po miesiacy chodzenia powiedzial ze mnie kocha a ja mu powiedzialam ze to za szybko na pewno a on mnie zapewnial w soich uczuciach a teraz to co powiedzial mi nie dawno ze za szybko mi to powiedzial i ze teraz tak tego nie czuje jak na poczatku:/ zamydlil mi oczy a teraz odrzuca moja milosc!!
asia
makaroniarz
Młody aktywny
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2008, 17:22

Re: Kocham...

Post autor: makaroniarz »

to było zauroczenie. dlatego nie powinno się nadużywać słowa 'kocham' :P

pees. współczuję ..
asia164
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 13.08.2008, 22:31

Re: Kocham...

Post autor: asia164 »

Dlatego nie warto kochac:/
asia
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Kocham...

Post autor: Centi66691 »

Zawsze warto jest kochać :) to najwspanialsza rzecz jaka może spotkać człowieka !
Wiadomo nie zawsze jest pięknie i życie nigdy nie będzie usłane różami ale tak to jest jeśli chcę się kochać trzeba uchodzić na jakieś zmiany...
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
makaroniarz
Młody aktywny
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2008, 17:22

Re: Kocham...

Post autor: makaroniarz »

zgadzam się z Centi66691 :) jak to się mówi miłości zawsze towarzyszy cierpienie.

jeśli Cię to pocieszy to ja jeszcze nigdy nie byłam szczęśliwa z facetem...
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Kocham...

Post autor: Justyśka »

Miłość to piękne uczucie...warto...zawsze warto! moim zdaniem nawet platoniczna miłość jest piękna, mimo tego, że się cierpi to czuje się do drugiej osoby coś pięknego. Wiadomo, że nie ma nic lepszego niż miłość odwzajemniona, no ale nie zawsze się trafia to czego chcemy
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
JustynaUnito
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 31.08.2012, 13:33
Płeć: kobieta

Re: Kocham...

Post autor: JustynaUnito »

Fajnie jest wiedzieć że jest się kochanym, i słyszeć te słowa jak najczęściej, zwłaszcza kobiety tego potrzebują - codziennego zapewniania o miłości do niej!
Roxx
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 01.09.2013, 18:10
Płeć: kobieta

Re: Kocham...

Post autor: Roxx »

Zacznijmy od tego, że sama nigdy nie dostawałam tak silnego uczucia jak miłość od rodziców..zawsze mi tego brakowało.Po pewnym czasie znalazłam szczęście i miłość w sobie, to fundament by poźniej móc się nią dzielić.Tak bardzo chciałam mieć cudownego faceta, tulić go, całować, dawać mu wszystko co najlepsze, wszystko to czego mi kiedyś brakowało. Przyszedł do mnie właśnie taki ;) Teraz jesteśmy już pół roku razem, bardxo szczęśliwi choć się kłócimy zazwyczaj jak jestem zazdrosna, wiem, że to psuje ale czasem nie mogę się powstrzymać. Staram się być dl niego lepsza każdego dnia! Jak mówią "Jeśli to jest zdrowa miłość jest i zdrowa zazdrość"
Tinki
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 26.09.2013, 22:44
Płeć: mężczyzna

Re: Kocham...

Post autor: Tinki »

czy ja wiem czy mezczyzni mowia to rzadziej... zalezy od charakteru czy ktos jest bardziej sklonny do okazywania uczuc czy nie
ceola76
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 10.09.2013, 03:03
Płeć: kobieta

Re: Kocham...

Post autor: ceola76 »

to słowo traci z czasem magiczną moc gdy się go nadużywa
LILI93
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 10.09.2013, 01:03
Płeć: mężczyzna

Re: Kocham...

Post autor: LILI93 »

bo tego slowa nie powinno sie naduzywac
TheSana86
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 10.09.2013, 07:02
Płeć: mężczyzna

Re: Kocham...

Post autor: TheSana86 »

Własnie mi uświadomiliście że ja już nie pamiętam kiedy to żonie powiedziałem.
ODPOWIEDZ