Co z nią zrobić?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Agar15
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 12.11.2007, 23:26
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Co z nią zrobić?

Post autor: Agar15 »

Jest taka dziewczyna która odbiła mi chłopaka i teraz mi robi na złość, wyzywa mnie a nawet dzisiaj zaczęła rzucać we mnie kamieniami tylko, że akurat nie trafiła, ale nie wiem co ja mam robić wygrała ale niech mi przynajmniej da spokój. Co mam zrobić jak ona cały czas ze mną zaczyna?
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Co z nią zrobić?

Post autor: JaGaKi »

Ja bym popracował nad stylistyką i interpunkcją ;D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Co z nią zrobić?

Post autor: Justyśka »

wiesz co, Jagaki... dziewczyna ma problem, a Ty ją gonisz za błędy w pisowni;) normalnie wstydziłbyś się:P A tak serio to faktycznie mogłabyś to pisać jakoś tak składniej, żeby tam jakieś przerwy były:) a do tematu to na pewno nie odpłacaj dziewczynie tym samym, bo będzie jeszcze gorzej.
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
ODPOWIEDZ