sposob na chłopaka

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: sposob na chłopaka

Post autor: Martuśka »

tyle tylko, że mówiąc o dziewczynie (nawet ze zdjęcia) "ładna" juz ją oceniasz tak więc oceniasz ludzi po wyglądzie i nie wiem czemu sie tak zapierasz skoro każdy tak robi, chcesz być oryginalny czy na prawdę chcesz być outsiderem, wyrzutkiem społecznym i czym tam jeszcze mozna być? :P rozumiem, że nie oceniasz w sposób "jak piękna i blondynka to pusta, brzydka to na pewno fajna z niej dzewczyna" albo " ładne dziewczyny są na pewno mądre, inteligentne, mają bogate wnętrze" ale oceniasz, wystarczy ze powiesz ze ktos jest ładny lub nie... chyba, że znowu jakos źle sie zrpzumieliśmy:P
outsider
Młody aktywny
Posty: 35
Rejestracja: 25.05.2008, 09:50

Re: sposob na chłopaka

Post autor: outsider »

Martuśka pisze:tyle tylko, że mówiąc o dziewczynie (nawet ze zdjęcia) "ładna" juz ją oceniasz tak więc oceniasz ludzi po wyglądzie i nie wiem czemu sie tak zapierasz skoro każdy tak robi, chcesz być oryginalny czy na prawdę chcesz być outsiderem, wyrzutkiem społecznym i czym tam jeszcze mozna być? :P rozumiem, że nie oceniasz w sposób "jak piękna i blondynka to pusta, brzydka to na pewno fajna z niej dzewczyna" albo " ładne dziewczyny są na pewno mądre, inteligentne, mają bogate wnętrze" ale oceniasz, wystarczy ze powiesz ze ktos jest ładny lub nie... chyba, że znowu jakos źle sie zrpzumieliśmy:P
Jeśli na to w ten sposób patrzeć to tak oceniam wygląd ludzi ale nie samych ludzi po urodzie
Nie wkładam do worka stwierdzając o ta jest piękna na pewno jest też mądra i wogóle
o a ta to brzydka to ja jej znac nie chce :p
Wszyscy oceniają na tej zasadzie ktorą opisalas, wygląd ale nie dla wszystkich wygląd (czyt. uroda) ma jakieś znaczenie :p
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: sposob na chłopaka

Post autor: Martuśka »

znaczy, że nie jesteś estetą co w tych czasach rzadko sie zdarza:P i podziwiam bo ja nie potrafiłabym być z osobą, która mnie nie pociaga fizycznie czyli właśnie nie zwracać uwagi na urodę i wygląd i zawsze będę uważała ze to bardzo ważne :).... ale miałam przypadek kiedy chłopak na początku nie pociagał mnie w żaden sposób fizycznie i nie podobał mi sie pod żadnym względem a po czasie jednak cos sie zmieniło :p
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: sposob na chłopaka

Post autor: Paweł »

dajcie sie tez innym wypowiedzieć :cinol:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
outsider
Młody aktywny
Posty: 35
Rejestracja: 25.05.2008, 09:50

Re: sposob na chłopaka

Post autor: outsider »

Martuśka pisze:znaczy, że nie jesteś estetą co w tych czasach rzadko sie zdarza:P i podziwiam bo ja nie potrafiłabym być z osobą, która mnie nie pociaga fizycznie czyli właśnie nie zwracać uwagi na urodę i wygląd i zawsze będę uważała ze to bardzo ważne :).... ale miałam przypadek kiedy chłopak na początku nie pociagał mnie w żaden sposób fizycznie i nie podobał mi sie pod żadnym względem a po czasie jednak cos sie zmieniło :p
Pokochać można za wnętrze a gdy już się pokocha za wnętrze to wygląd nie robi róznicy :)
Wtedy już ta osoba pociąga jakby nie wyglądała
Ty to uważasz za ważne a ja za bez znaczenia po prostu jestesmy różni ;p
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: sposob na chłopaka

Post autor: =MiLi= »

Mimo że nie jest nadzwyczaj piękna..
Jeśli chodzi o wygląd nie jest ładna,
No nie chciałabym się dowiedzieć, że mój Facet tak o mnie mówi :roll:

Jeśli się kogoś kocha to ta druga osoba jest dla nas najpiękniejsza i wszyscy, którzy uważają inaczej są po prostu ślepi i się nie znają ;)

Masz dopiero 15 lat i jeszcze w Twoim życiu pewnie wiele się zmieni. Życzę Ci, żeby było tak jak planujesz i jak obstawiasz teraz, ale uwierz mi, że większość z nas w wieku lat 15 myślało, że są najmądrzejsi na świecie i byliśmy pewni co do swoich zachowań w przyszłości a jak ktoś twierdził, że będzie inaczej to był nienormalny, bo "przecież mnie nie zna i nie wie jaki jestem naprawdę"... a życie weryfikuje plany, wiele się zmienia ;)

A wracając do GŁÓWNEGO TEMATU... każdy Facet patrzy na co innego, każdy co innego u dziewczyn ceni, ale myślę, ze większość Facetów jednak chciałoby mieć PRAWDZIWĄ dziewczynę - taką jaka jest naprawdę, a nie taką jaką się staje, aby zdobyć Chłopaka.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: sposob na chłopaka

Post autor: Martuśka »

Paweł pisze:dajcie sie tez innym wypowiedzieć :cinol:
przecież dajemy;p akurat trafiło, że tak nam sie dialog rozwinął:P
=MiLi= pisze:No nie chciałabym się dowiedzieć, że mój Facet tak o mnie mówi :roll:
też już tak sobie o tym myślałam... :?
outsider
Młody aktywny
Posty: 35
Rejestracja: 25.05.2008, 09:50

Re: sposob na chłopaka

Post autor: outsider »

=MiLi= pisze:
Mimo że nie jest nadzwyczaj piękna..
Jeśli chodzi o wygląd nie jest ładna,
No nie chciałabym się dowiedzieć, że mój Facet tak o mnie mówi :roll:

Jeśli się kogoś kocha to ta druga osoba jest dla nas najpiękniejsza i wszyscy, którzy uważają inaczej są po prostu ślepi i się nie znają ;)

Masz dopiero 15 lat i jeszcze w Twoim życiu pewnie wiele się zmieni. Życzę Ci, żeby było tak jak planujesz i jak obstawiasz teraz, ale uwierz mi, że większość z nas w wieku lat 15 myślało, że są najmądrzejsi na świecie i byliśmy pewni co do swoich zachowań w przyszłości a jak ktoś twierdził, że będzie inaczej to był nienormalny, bo "przecież mnie nie zna i nie wie jaki jestem naprawdę"... a życie weryfikuje plany, wiele się zmienia ;)

A wracając do GŁÓWNEGO TEMATU... każdy Facet patrzy na co innego, każdy co innego u dziewczyn ceni, ale myślę, ze większość Facetów jednak chciałoby mieć PRAWDZIWĄ dziewczynę - taką jaka jest naprawdę, a nie taką jaką się staje, aby zdobyć Chłopaka.
eh ale ja nie mówię że ona jest brzydka.. Dla mnie jest najpiękniejsza na świecie ale wole jej szczerze powiedzieć masz te pare kilo więcej ale kocham cie taką jaka jesteś i moze nie wyglądasz jak jakaś miss ale nie jesteś brzydka, niż powiedzieć jesteś najchudsza na świecie i wiedziała by że to nieszczere słowa ale ja ją kocham taką jaka jest;)
,,– A czym jest Miłość? – spytała pustynia.
– Miłość jest jak sokół, który krąży nad twoimi piaskami. Dla niego jesteś najbujniejszą zielenią, do której zawsze powraca ze zdobyczą. On zna twoje skalne urwiska, twoje wydmy i twoje góry, a i ty jesteś dla niego najbardziej szczodra."
Wiem że wiele się zmieni :) Nie uważam się za najmądrzejszego na świecie, jednak wiem co czuję ;)
Wiem że wiele się może zmienić, w tym i ja ale nie dąże do tego by sie zmieniać na gorsze, tylko na lepsze :)
ODPOWIEDZ