Rocznica i prezenty

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Gugu_Amoroso
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 25.09.2008, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Rocznica i prezenty

Post autor: Gugu_Amoroso »

Hej,
chciałem was zapytać, w szczególności kobiety, jakim wymiarem powinienem się kierować kupując ukochanej koszulę nocną będącą częścią prezentu na naszą rocznicę.
Nie wiem czym mam się bardziej kierować, czy obwodem biustu, talii czy bioder. Koszulka będzie typu mini. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Rocznica i prezenty

Post autor: Martuśka »

Najlepiej jak znasz jej rozmiar zwykłej koszuli/bluzki... wtedy idziesz do sklepu i mówisz ze Twoja dziewczyna nosi taki a taki rozmiar i chcesz dla niej koszulę nocną... wtedy Pani na pewno ci doradzi odpowiednia koszulkę która będzie pasować na Twoją dziewczynę. To byłoby najlepsze rozwiązanie... dobrze sie też umówić z Panią w sklepie ze gdyby okazało sie ze jest nie dobra to czy możesz wymienić w przeciągu kilku dni na inny rozmiar.
Chyba, że kupujesz np. na allegro taką koszulkę, wtedy musisz znać dokładne wymiary swojej dziewczyny bo sprzedawca wtedy podaje dokładne wymiary koszulki i nie przyjmuje zwrotów z powodu nieodpowiedniego rozmiaru (przynajmniej ja sie spotykam z takimi ofertami).
Gugu_Amoroso
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 25.09.2008, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Oczywiście

Post autor: Gugu_Amoroso »

Oczywiście że znam rozmiar bluzek swojej ukochanej. Jakymbym był partnerem gdybym takiej rzeczy nie wiedział. Niestety produkty poszczególnych producentów róznią się wymiarami na rozmiarze, np rozmiar M producenta "A" nie musi mie te same wymiary co produkt o rozmiarze M producenta "B", dlatego dla mnie ważne jest aby wiedzieć na jaki wymiar wziąć szczególną uwagę. Muszę jeszcze dodać, że moja dziewczyna uprawia czynnie sport jest szczypła ale ma duże piersi przez co mieliśmy problemy w sklepie z kupieniem jednoczęsciowej sukni balowej. Musieliśmy zrezygnować z naprawdę pięknych sukni. Czekam na kolejne odpowiedzi
Pozdrawiam

[ Dodano: 26.09.2008, 09:12 ]
Dobrze że napisałem tego posta na miesiąc przed rocznicą bo w takim tempie jakim użytkownicy tego portalu odpisują, doradzają to jakbym postował na tydzień przed rocznicą to musiałbym zdać sie na własną, męską intuicję.
Pozdrawiam
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Oczywiście

Post autor: =MiLi= »

[ Dodano: 26.09.2008, 09:12 ]
Dobrze że napisałem tego posta na miesiąc przed rocznicą bo w takim tempie jakim użytkownicy tego portalu odpisują, doradzają to jakbym postował na tydzień przed rocznicą to musiałbym zdać sie na własną, męską intuicję.
Za chwilę nikt Ci nic nie odpisze. Nikt nie musi Ci pomagać i takim zachowaniem na pewno nie sprawisz, że wszyscy się rzucą i będą rozwiązywać twój problem.
Skoro znasz rozmiar to w czym problem? jak chcesz być taki dokładny to zmierz swoją dziewczynę w biuście, pod biustem, w tali i biodrach - wszystkie wymiary są tak samo ważne żeby rzecz dobrze leżała.
Ostatnio zmieniony 26.09.2008, 13:17 przez =MiLi=, łącznie zmieniany 1 raz.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Gugu_Amoroso
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 25.09.2008, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rocznica i prezenty

Post autor: Gugu_Amoroso »

no w sumie mas racje co bedzie to bedzie, a musi byc pieknie
dzieki pozdrawiam
Jestem jaki jestem, a Ty akceptuj albo odejdź
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Rocznica i prezenty

Post autor: Potępiony »

Wpadnij na forum za jakieś dwa tygodnie to może znajdziesz jakąś radę.
A tymczasem pozwól innym użytkownikom aby beztrosko pospamowali i wyzbyli się negatywnych emocji...
I żeby nie wyszło, że rozmiar będzie w porządku ale nie trafisz w gusta swojej branki... jak dobrze byś nie znał kobity to zawsze Cię zaskoczy. :wink:
Konieczność jest najlepszym doradcą.
JustynaUnito
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 31.08.2012, 13:33
Płeć: kobieta

Re: Rocznica i prezenty

Post autor: JustynaUnito »

Znając rozmiar ubrań dziewczyny wystarczy powiedzieć to sprzedawczyni i wybrać model. Ona już będzie wiedziała co z tym zrobić.
karola86
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 20.06.2013, 17:20
Płeć: kobieta

Re: Rocznica i prezenty

Post autor: karola86 »

Według mnie najlepszy prezent na rocznicę jest wspólny wyjazd i odpoczynek.
Prezenty wręcza się na jakieś inne okazje, urodziny itd a rocznica zawsze jest wspólna i fajnie by było świętować ją razem :)
lovi77
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 23.07.2013, 11:06
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rocznica i prezenty

Post autor: lovi77 »

Osobiście uważam, że najlepszy prezent na rocznicę jest to wspólny wyjazd np. na weekend w góry :) :*
moniamola
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 04.12.2012, 11:21
Płeć: kobieta

Re: Rocznica i prezenty

Post autor: moniamola »

lovi77 pisze:Osobiście uważam, że najlepszy prezent na rocznicę jest to wspólny wyjazd np. na weekend w góry :) :*

zgadzam sie

home
strona glowna
moja www strona
macelinka
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 28.08.2013, 11:06
Płeć: kobieta

Re: Rocznica i prezenty

Post autor: macelinka »

Podpytac ale nie wprost bo jednemu człowiekowi prezent inemu nastrój np kolacja
Tinki
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 26.09.2013, 22:44
Płeć: mężczyzna

Re: Rocznica i prezenty

Post autor: Tinki »

to juz zalezy od czlowieka
teleskop
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 11.03.2014, 09:19
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź

Re: Rocznica i prezenty

Post autor: teleskop »

Wymiarem dziewczyny, bylebyś nie kupił za dużej :)
kranuwa
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 13.03.2014, 12:08
Płeć: mężczyzna

Re: Rocznica i prezenty

Post autor: kranuwa »

Prezenty sa swietne, ale ja jako programista wolalbym napisac swojej dziewczyne jakis program na prezent :mrgreen: :mrgreen:
ODPOWIEDZ