pomocy...

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
donkiszot
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 28.09.2008, 17:18
Lokalizacja: Chorzów

pomocy...

Post autor: donkiszot »

Mam 14 lat, z moją dziewczyną jestem od 2 lat. Mam z nią problem :cry:
Mam wrażenie, a wręcz jestem pewien, że przestałem być dla niej atrakcyjny.
Na naszych spotkaniach, które odbywają się dość czesto, czasem nawet do 6razy w tygodniu po 4 godziny, lubimy robić różne czułe rzeczy.
Najpierw rozmawiamy, a potem zaczyna się robić miło.

Całujemy się i dotykamy, pozwala mi nawet dotykać jej piersi. Od 2 lat nie mielismy w tej materii problemów. Ale niestety Ona, nagle co spotkanie mówi, że nie ma ochoty i że chce ze mną porozmawiać. Tak więc, aby jej nie urazić oraz z czystej miłości, którą do niej czuje, zawsze pytam o co chodzi, ale ona zawsze wtedy zaczyna mówić o szkole.

Nie mam wątpliwości że kocha tylko mnie i że nie ma nikogo na boku, ale martwi mnie to że już od ponad 5 tygodni nie dała oznaki wskazującej na jej popęd cielesny do mnie.
Wiem że kobiety czasem mają tak, że po prostu nie chcą, lub mają okres, ale zawsze mi o tym mówiła, a teraz nie chce w ogóle i nawet nie mówi mi dlaczego :cry:

Proszę powiedzcie co to oznacza? :cry:
julka
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 12.06.2008, 19:05

Re: pomocy...

Post autor: julka »

daj na luz..wedlug mnie i tak jestescie troszke za młodzi na takie pieszczoty..moze laska poprostu ma jakis problem,na sile nie próbuj z niej tego wyciągnąć jak będzie gotowa to sama Ci powie :) a jesli nic sie nie zmieni to poprostu delikatnie zapytaj o co jej chodzi??
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: pomocy...

Post autor: Virgin »

14lat i pieszczoty? boszz ja w tym wieku po raz pierwszy sie calowalam ;p
heh
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: pomocy...

Post autor: Martuśka »

Miom zdaniem to za wcześnie na takie rzeczy... ale skoro juz zaczęliście i teraz ona nie chce to moze jej sie znudziło a może po prostu ma problem albo chce wiecej... z tego względu, że nie znam was to podaje takie powodu bo różnie może być... ale skoro sie kochacie itd. to chyba potraficie szczerze rozmawiać... wiec zapytaj wprost o co chodzi... jeśli będzie sie wymigiwac to spróbuj lekko ją nacisnąć ale nie za mocno... czasem to działa ( z reszto chyba znasz swoja dziewczyne i wiesz czy to skutkuje czy może od razu sie obraża). Możesz jej powiedzieć, że masz już troche dosyć czekania i jej milczenia, i że co prawda dla ciebie nie są ważne te pieszczoty ale martwisz sie o nią gdy nic nie mówi i jest w stosunku do ciebie oziębła. Albo cos podobnego jej powiedz. Jeśli powie, że jeszcze nie jest gotowa o tym mówić to nie naciskaj dalej tylko czekaj.
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: pomocy...

Post autor: Potępiony »

donkiszot pisze: martwi mnie to że już od ponad 5 tygodni nie dała oznaki wskazującej na jej popęd cielesny do mnie.

Proszę powiedzcie co to oznacza? :cry:
Ja tam w tym wieku nie myślałem o dziewczynach pod kątem cielesności. Podejrzewam, że gdybym wiedział o tym to co teraz to bym jej nawet unikał.

Jedyny problem jaki zauważyłem w Twojej opowieści to fakt, że raczej posuwacie się za daleko w swoim "związku". Śmiem nawet stwierdzić, że oboje jeszcze jesteście niedojrzali na takie okazywanie sympatii.
A wracając do rzeczy jak Ona nie chce to nie naciskaj.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: pomocy...

Post autor: Justyśka »

Matko...ja mam 16 lat i moim zdaniem może po prostu dziewczyna stwierdziła, że posuwacie się trochę za daleko i chce troszkę przystopować, skupić się bardziej na rozmowach niż na dotykaniu itp Ty nie powinieneś jej za bardzo namawiać, abyście się znów pieścili, bo to chyba troszkę za młody wiek aby naciskać na takie rzeczy. To nie musi oznaczać, że stałeś się dla niej mniej atrakcyjny. Miłość można wyrażać na mnóstwo sposobów, po prostu pozwól na razie na to aby ona mogła Ci się wyżalić, abyście szczerze rozmawiali, bo to bardzo ważne, a jeżeli się kochacie itd to myślę, że nie będziecie mieć problemów z rozmowami;)
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
kosa248
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 25.10.2008, 01:33

Re: pomocy...

Post autor: kosa248 »

Jeśli ona chce porozmawiać, to po prostu z nią porozmawiaj. Nie nalegaj. Ona nie potrzebuje kochanka, tylko przyjaciela.
ODPOWIEDZ