Czy ona czuje do mnie coś więcej?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
piotrek1993
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 06.11.2008, 18:36
Płeć: mężczyzna

Czy ona czuje do mnie coś więcej?

Post autor: piotrek1993 »

Czesc! Jakieś 2 miesiące temu podeszła do mnie dziewczyna z którą kiedyś dawniej chciałem chodzić ale ona bujała sie w kimś innym. Tym razem zaczęła do mnie codziennie pisać na GG, SMS-y itd. umawiać sie na spacery i wogóle. Ostatnio zaproponowałem jej wyjazd do kina, no i sie zgodziła bez wahania. Myślicie że ona może do mnie czuć coś więcej?
kreska
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 13.12.2008, 23:46

Re: Czy ona czuje do mnie coś więcej?

Post autor: kreska »

myśle, że jej sie spodobales.. wiem po sobie ze dziewczyny zazwyczaj pierwsze nie zagadują... uwazam ze powinienes rozwinąć sytuacje i umowic sie z nia jeszcze raz. I ty częściej zagaduj pierwszy, wtedy ona zobaczy ze tobie tez zalezy.
Powodzenia, nie zmarnuj tego
nie szukaj miłości, ona sama cie znajdzie.....
makaroniarz
Młody aktywny
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2008, 17:22

Re: Czy ona czuje do mnie coś więcej?

Post autor: makaroniarz »

a ja wiem po sobie że dziewczyny często zagadują same ^^
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Czy ona czuje do mnie coś więcej?

Post autor: Justyśka »

zgadzam się;P chyba jesteśmy odważniejsze.. jakbym miała czekać aż facet do mnie zagada to chyba bym się zdążyła "odkochać":P
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Mors
Młody aktywny
Posty: 23
Rejestracja: 04.09.2008, 16:40

hehe

Post autor: Mors »

No tak to bywa z nami facetami xD
becia18
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 19.01.2009, 14:01

Re: Czy ona czuje do mnie coś więcej?

Post autor: becia18 »

zakochałam sie w chłopaku i on mnie olał i po jakimś czasie chciał sie zemną zaprzyjażnić i zaczeliśmy z sobą chodzić i teraz on mnie zdradził co zrobić
becia
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Czy ona czuje do mnie coś więcej?

Post autor: Martuśka »

rzucić go i tyle, prosta sprawa... po co być z kimś kto nas nie docenia i tak traktuje? czasem trzeba otworzyć oczy...
Slayer91
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 22.01.2009, 15:34

Re: Czy ona czuje do mnie coś więcej?

Post autor: Slayer91 »

Heh. Co do sprawy założyciela tematu to uważam tak jak inni że warto dać dziewczynie szansę. Ale dobrze się zastanów czy ty odwzajemniasz to uczucie, bo czasem lepiej być szczerym i zranić, niż kłamać a później jeszcze mocniej dokopać :)

Natomiast becia18 współczuję bo trafiłaś na gnidę a nie faceta. Nie doradzę Ci co masz zrobić, bo nie jestem Tobą i nie umiem się wczuć w sytuację. Raczej serce Ci podpowie :P
ODPOWIEDZ