Jak ją uwieść?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
warloger
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 19.12.2008, 16:52

Jak ją uwieść?

Post autor: warloger »

Siemqa!
Mam pewna koleżankę w klasie która do mnie niedawno zarywała a ja ja olewałem, lecz teraz role się odwróciły i to ona teraz mi się spodobała.Teraz w szkole patrzymy sobie w oczy, ale ze sobą nawet nie rozmawialiśmy! Mój kumpel dal mi do niej nr telefonu, ja jej wysłałem sms-a ze mi się ona bardzo podoba, ona nic nie odpowiedziała ale następnego dnia w szkole dziwnie sie zachowywała, była spokojniejsza, zamyślona, po jej zachowaniu można wywnioskować ze ja jej tez się podobam.
Co powinienem zrobić aby z nią zacząć chodzić? (Zaprosić do McDonalds'a i z nia o tym pogadać czy jak?)

Proszę o pomoc.
Pozdrawiam i Życzę Wesołych Świąt ;)
makaroniarz
Młody aktywny
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2008, 17:22

Re: Jak ją uwieść?

Post autor: makaroniarz »

poczekaj. ona to rozważa. ale jest dobrze :)
zaproponuj jej coś. powodzenia.
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Jak ją uwieść?

Post autor: aguśka »

warloger pisze: (Zaprosić do McDonalds'a i z nia o tym pogadać czy jak?)
to chyba nie najlepszy pomysł... :) poprostu z nią pogadaj, lub napisz jej eska może odpisze ;)
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Jak ją uwieść?

Post autor: Justyśka »

pogadać z nią możesz, ale nie proś jej od razu o chodzenie czy coś takiego... daj jej trochę czasu na przemyślenie sytuacji. Szczerze pogadajcie, a jak już się zdecydujesz na to chodzenie to raczej nie przez telefon;)
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Slayer91
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 22.01.2009, 15:34

Re: Jak ją uwieść?

Post autor: Slayer91 »

A nie sądzisz, że wydawało Ci się, że takie jest jej zachowanie?? :P Moim zdaniem to po prostu podchodzisz do dziewczyny i mówisz jej to co chcesz jej powiedzieć :) W sensie, że starasz się gdzieś ją na bok poprosić i umówić się. Potem rozmawiasz z dziewczyną i mówisz, że bardzo Ci się podoba, że może moglibyście spróbować i tak dalej :P A tak wogóle to niech dziewczyny się wypowiedzą bo chyba najlepiej wiedzą czego chcą xD
mloda21
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 17.02.2011, 13:25
Płeć: kobieta

Re: Jak ją uwieść?

Post autor: mloda21 »

:hihi: Dasz rade, laski ogolnie wiedza czego chca, daj jej troche czasu, a ona sama do Ciebie przyjdzie. Co jednak nie oznacza, zebys nie okazywal jej dalej zainteresowania, poniewaz, jezeli przestaniesz, moze sobie pomyslec, ze juz sie nia "znudziles", lub cos takiego!
Powodzenia!:D
anulka221
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 25.02.2011, 17:56
Płeć: kobieta

Re: Jak ją uwieść?

Post autor: anulka221 »

Daj jej trochę czasu:) pomału ją zdąbedziesz tylko musisz się bardzo starać:)
ABCBielizny
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 07.03.2011, 15:10
Płeć: mężczyzna

Re: Jak ją uwieść?

Post autor: ABCBielizny »

Ja powiem odwrotnie: dziewczyny właśnie nie wiedzą czego chcą i to Ty jako pierwszy musisz wyjść z inicjatywą. Ona może czekac na Twój pierwszy krok i minie Wam w ten sposób cały rok. Najelpiej bedzie jeżeli do niej podejdziesz i po prostu pogadasz. Zobaczysz że zadziała.
rudi405
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 11.01.2013, 13:43
Płeć: mężczyzna

Re: Jak ją uwieść?

Post autor: rudi405 »

zostaw telefon masz głowę to wystarczy coś zagadać to nic nie kosztuje
kiciamicia90
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 13.01.2013, 18:20
Płeć: kobieta

Re: Jak ją uwieść?

Post autor: kiciamicia90 »

Trzeba podejść i zagadać a nie durne sms wysyłać ;) Powodzenia :)
cocu77
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 15.01.2013, 01:19
Płeć: mężczyzna

Re: Jak ją uwieść?

Post autor: cocu77 »

Trzeba na spokojnie ;) kobiety nie są trudne do poderwania.
wine66
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 21.03.2013, 19:50
Płeć: kobieta

Re: Jak ją uwieść?

Post autor: wine66 »

Oczywiście, że trzeba zagadać.. najlepiej bez kolegów, a przede wszystkim bez koleżanek! To naprawde ne boli, a może tylko uskrzydlić ;)
Wszystko zabiera znacznie więcej czasu, niż by się wydawało.
Macko78
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 23.05.2013, 14:53
Płeć: mężczyzna

Re: Jak ją uwieść?

Post autor: Macko78 »

Przełam wrodzony wstyd i po prostu pogadaj z nią. Jeszcze będziecie się z tego wspólnie śmiać.

Pzdr
http://www.bamix.pl/
Cashie
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 23.05.2013, 21:51
Płeć: kobieta

Re: Jak ją uwieść?

Post autor: Cashie »

wg mnie też
Globall
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 13.06.2013, 17:53
Płeć: kobieta

Re: Jak ją uwieść?

Post autor: Globall »

Zaproś ją gdzieś, na pizzę, czy lody, poznajcie się bliżej.
Romuald
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 22.06.2013, 21:10
Płeć: mężczyzna

Re: Jak ją uwieść?

Post autor: Romuald »

Może wyślij jej bukiet kwiatów z liścikiem w którym zaprosisz ją na przykład do kina czy na kawę i ciasto podając swój numer telefonu? Jak będzie zainteresowana to napisze smsa albo zadzwoni... i już będziesz miał pierwszy krok z głowy. Powodzenia Ci życzę
Cpt.Jack
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 24.06.2013, 22:59
Płeć: kobieta

Re: Jak ją uwieść?

Post autor: Cpt.Jack »

Nie ma na to jednej, konkretnej metody. Wykazuj zainteresowanie nią i bądź dla niej miły :)
Norweg
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 13.08.2013, 19:31
Płeć: mężczyzna

Re: Jak ją uwieść?

Post autor: Norweg »

Wino, kwiaty, muzyka i świeczki... jest Twoja! To zawsze działa, na dresiare, metalowe czy imprezowiczke, wszystkie sa zakodowane na te 4 rzeczy ;)
babage
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 24.09.2013, 07:33
Płeć: mężczyzna

Re: Jak ją uwieść?

Post autor: babage »

Może wyślij jej bukiet kwiatów z liścikiem w którym zaprosisz ją na przykład do kina czy na kawę i ciasto podając swój numer telefonu? Jak będzie zainteresowana to napisze smsa albo zadzwoni... i już będziesz miał pierwszy krok z głowy. Powodzenia Ci życzę
teleskop
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 11.03.2014, 09:19
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak ją uwieść?

Post autor: teleskop »

Zaproś ja do kina, można się tam poprzytulać, albo do jakieś restauracji.
ODPOWIEDZ