Rodzice

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Tomekk
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 22.06.2009, 16:57

Rodzice

Post autor: Tomekk »

Cześć! Eeeee... nie wiem od czego zacząć... ale chodzi mi o miłośc i o rodziców. No więc tak: Zakochałem sie w pewnej dziewczynie. Chciałbym z nią być ale... boję sie reakcji rodziców... Już raz mój związek sie rozpadł wlaśnie przez nich...Wlasciwie to nie ich wina...tylko moja... chodzi o to że ja boje sie co oni powiedzą na to ze mam dziewczyne, boje sie ich reakcji. ogolnie znam ich poglady na ten temat iii.... jakos wlasnie niezbyt mi to pomaga...Oni uważaja ze jestem za mlody zeby kogoś kochac...ale przeciez jesli chodzi o milosc to wiek nie ma znaczenia, prawda?!..... ja bardzo chcialbym z nią być! ale boje sie wlaśnie tego co bedzie jak bede chcial np. z nia gdzies wyjsc...co oni na to powiedzą... Bo przecież długo nie uda nam się tego trzymać w tajemnicy. Co mam robić? Jak im to powiedzieć? Jak z nimi o tym rozmawiać?!

Prosze o porady!!! Może wy też byliscie w takiej sytuacji?! Pomóżcie!
Z góry dziękuje!!!
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Rodzice

Post autor: aguśka »

a ile masz lat??
może po prostu zaproś koleżankę i przedstaw ją rodzicom... pokaż im, że potrafisz byc odpowiedzialny itp...
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Oposek
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 01.01.2013, 18:33
Płeć: mężczyzna

Re: Rodzice

Post autor: Oposek »

Pogadaj z rodzicami, powiedz ze masz fajna koleznake przyprowadz ja do domu, niech ja pozanja...moze wcale nie bedzie tak źle;)
rod709
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 20.02.2013, 18:53
Płeć: mężczyzna

Re: Rodzice

Post autor: rod709 »

rodzicom nie o wszystkim się mówi więc jak bardzo sie boisz to nie mów im nic o tym
karola86
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 20.06.2013, 17:20
Płeć: kobieta

Re: Rodzice

Post autor: karola86 »

Hej, ja wierzę że każdy rodzic chce wszystkiego najlepszego dla swojego dziecka i zrozumie jeśli ma się już kogoś, nawet jeśli na początku bywają konflikty po jakimś czasie i tak wszystko zrozumieją :)
K4t4rynka
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 03.09.2013, 11:51
Płeć: kobieta

Re: Rodzice

Post autor: K4t4rynka »

Moja mama też mi rozwaliła związek szykanując mnie i mojego faceta. Obrażając nas i napuszczając na siebie nawzajem. Powód: on był starszy i studiował socjologię.
Regenia97
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 29.08.2013, 08:48
Płeć: mężczyzna

Re: Rodzice

Post autor: Regenia97 »

K4t4rynka pisze:Moja mama też mi rozwaliła związek szykanując mnie i mojego faceta. Obrażając nas i napuszczając na siebie nawzajem. Powód: on był starszy i studiował socjologię.
To okropne, że tak się zachowała! A próbowałaś z nią szczerze o tym porozmawiać? Dlaczego tak zrobiła... Może powinnyście o tym porozmawiać tak żeby ona wiedziała, że może Ci w tej sprawie zaufać i nie koniecznie decydować co jest dla Ciebie lepsze? Mam nadzieję, że z czasem wszystko się ułoży i mama odpuści :wink:
Anusza8
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 08.10.2013, 08:47
Płeć: kobieta

Re: Rodzice

Post autor: Anusza8 »

A czy to grzech studiować socjologię? Znam kilku takich i wydają się być ok :wink: Ale poważnie to nie zazdroszczę, rozumiem że można uważać kogoś za nieodpowiedniego partnera dla córki, ale rozwalanie związku to przesada.
TheSana86
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 10.09.2013, 07:02
Płeć: mężczyzna

Re: Rodzice

Post autor: TheSana86 »

Rodzice nie powinni ingerować w uczucia swoich dzieci. Ja miałem taki przypadek jak poznałem moja dziewczynę rodzicom się bardzo spodobała. Ale mamy siostra stwierdziła że to nie wypada w naszej rodzinie był przypadek że dziewczyna jest starsza od chłopaka. I ciotka nagadała głupot na temat mojej dziewczyny do moich rodziców. Oni robili wszystko abym ja zostawił. I to nie chodziło o ten wiek tylko o te głupoty nagadane przez ciotkę. Spotykałem się z nią na początku po kryjomu. Odkryła mas moja siostra więc i ona zaczęła się spotykać z nami bo bardzo lubi moja dziewczynę. Dopiero wtedy kiedy moja dziewczyna trafiła do szpitala to rodzice zmienili zdanie. Bo ciotka się przyznała ze to było tylko takie gadanie. A niedawno się okazało że jej synek ma dziewczynę starsza od siebie o 8 lat. zobaczcie jakie życie jest przewrotne.
lizaela
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 21.10.2013, 10:52
Płeć: kobieta

Re: Rodzice

Post autor: lizaela »

Autor tematu chyba ostatecznie nie podał ile ma lat, ale ja myślę że to dziwne. Może nie wyskakuj od razu z tym że to Twoja dziewczyna, tylko że koleżanka. Jak ją poznają to na pewno wszystko się ułoży.
zaba
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 18.08.2013, 16:18
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: barwinek

Re: Rodzice

Post autor: zaba »

Dokładnie nie mów za duzo, a spraw by się wzajemnie lepiej poznali
pozdr.
tymosz
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 11.12.2013, 11:53
Płeć: mężczyzna

Re: Rodzice

Post autor: tymosz »

nie rób spoilerów i będzie ok, muszą się naturalnie poznać, nie na siłe :)
Mike70
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 08.11.2013, 17:46
Płeć: kobieta

Re: Rodzice

Post autor: Mike70 »

To jest twoja sprawa z kim jesteś i kogo kochasz a nie Twoich rodziców. Oni nie będą ci wybierać partnerki życiowej.
andrzeju
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 16.03.2014, 13:35
Płeć: mężczyzna

Re: Rodzice

Post autor: andrzeju »

Chłopie! To Twoje życie i nikt go za Ciebie nie przeżyje. Nie bój się żyć :)

_________________
Minecraft
tolanowak
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 28.03.2014, 00:22
Płeć: kobieta

Re: Rodzice

Post autor: tolanowak »

A może po prostu nie mów o tym rodzicom póki co? Bo jeśli mają oni znów negatywnie wpłynąć na jakieś twoje relacje to lepiej bedzie postawić już ich przed faktem dokonanym, jak wasza relacje bedzie już dość mocna, tak że nie będą w stanie jej zniszczyć choćby nie wiem co.
ElMundo
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 30.04.2014, 08:27
Płeć: mężczyzna

Re: Rodzice

Post autor: ElMundo »

Jeśli chodzi o rodziców, to pamiętaj, że Oni zawsze chcą dla Ciebie jak najlepiej.
Ile w ogóle masz lat?
Do miłości fakt, trzeba dorosnąć, bo w młodzieńczym wieku występuje tyko zauroczenie, ale... Mimo wszystko nie poddawaj się, ponieważ każdy ma prawo do szczęścia... : )
Pozdrawiam i życzę powodzenia !
ODPOWIEDZ