Sex z osobą poznaną przez internet ?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
kasia18hot
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 05.09.2009, 22:53
Płeć: kobieta

Sex z osobą poznaną przez internet ?

Post autor: kasia18hot »

Witajcie kochani,
jestem ciekawa jak to jest z waszym życiem erotycznym a mianowicie z sexem , pytam gdyż ostatnio poznałam chłopaka w sieci , w serwisie dla dorosłych i zastanawiam się czy się z nim nie umówić na początek na jakąś randkę potem może coś więcej bo w końcu takich osób szukamy na tego typu portalach jak ten ;p Chłopak jest fajny , miły i sympatyczny ale chciałabym spytać jakie macie doświadczenia z tego typu znajomościami ? czekam na wasze odpowiedzi . pozdrawiam

/SkaTe : ja również pozdrawiam i proszę nie robić u Nas reklamy ; -)
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Sex z osobą poznaną przez internet ?

Post autor: Martuśka »

Nie miałam styczności z osobami z takich portali, nie kręci mnie coś takiego. Nie czułam nigdy tak wielkiego pożądania by rzucać sie na portale i szukać okazji. Fakt, że mam od tego partnera. Ale nawet gdybym go nie miała to chyba nie zdecydowałabym sie na taki krok. Nie czułabym sie komfortowo z takimi przeżyciami.
A co robią inni mało mnie obchodzi, nie wtrącam sie w ich życie seksualne i nie widzę potrzeby by to robić.
Dlatego jeśli chcesz ryzykować i nie przeszkadza ci w niczym taki seks to czemu nie...
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Sex z osobą poznaną przez internet ?

Post autor: SkaTe_GirL »

Nie przesiaduje na takich portalach, w sumie strasznie się roześmiałam czytając adres tej www, no i przypomniała mi się jedna piosenka disco polo "Przeleć mnie" hehehe ;)

W sumie co do "takich" spotkań z neta mam bardzo mieszane uczucia...
ale raczej w ogóle bym takie coś odradzała...
jakoś nie mam do takich spotkań z internetu zaufania

a cholera wie, jeśli facet ma jakąś chorobę albo coś?
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sex z osobą poznaną przez internet ?

Post autor: Anuś »

ehh.. jak dla mnei temat jest tania reklama jakiegos serwisu ;P

ale skoro zaczela sie rozmowa:
ja - nie, nigdy. przede wszystkim dla mnie sex jest czyms mega wyjatkowym.. i nigdy nie zdecydowalabym sie na to z kims kogo nie kocham, do kogo nie mam zaufania, kogo nie znam wzdluz i wszerz, kogo jestem pewna - chociazby po to ze w razie ciazy ten ktos bedzie przy mnie ;) .. a nie mozna kogos kochac po kilku rozmowach na czacie ;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Sex z osobą poznaną przez internet ?

Post autor: aguśka »

Anuś pisze:ehh.. jak dla mnei temat jest tania reklama jakiegos serwisu ;P

ale skoro zaczela sie rozmowa:
ja - nie, nigdy. przede wszystkim dla mnie sex jest czyms mega wyjatkowym.. i nigdy nie zdecydowalabym sie na to z kims kogo nie kocham, do kogo nie mam zaufania, kogo nie znam wzdluz i wszerz, kogo jestem pewna - chociazby po to ze w razie ciazy ten ktos bedzie przy mnie ;) .. a nie mozna kogos kochac po kilku rozmowach na czacie ;)
dokładnie to chciałam napisac ;)
Dla mnie też seks jest czymś wyjątkowym, to nie jest tylko chwila zaspokojenia potrzeb, to jest jak magia ;). Na takie portale nigdy nie wchodziłam i na pewno nigdy sie tam nie zaloguje, w końcu nigdy nie możemy byc pewni w jakim stopniu informacje podane przez drugą osobę są prawdziwe... nigdy nie byłam przekonana do poznawania partnerów przez neta, na jakimkolwiek portalu... dla mnie jest to po prostu szczyt głupoty i naiwności... Ale to tylko moje zdanie. Każdy robi to co lubi i uważa za stosowne... :wink:
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Sex z osobą poznaną przez internet ?

Post autor: Offik »

:)

to ja tak podsumuję.
z moją Kasią pierwszy kontakt nawiązaliśmy przez net,
jesteśmy ze sobą 3 lata, i skłamał bym jeśli bym powiedział ze seksu nie uprawiamy:)

oczywiście powyższe nie zaprzecza temu co napisały wcześniej dziewczyny:D
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Sex z osobą poznaną przez internet ?

Post autor: SkaTe_GirL »

Offik ale jak podejrzewam chyba nie "znalazłeś" Kasi na tych dziwnych portalach dla dorosłych, prawda?
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Sex z osobą poznaną przez internet ?

Post autor: Offik »

znaczy był on wtedy na pewno tylko dla osób pełnoletnich ale nie był to portal kojarzący ludzi na seks:)
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Sex z osobą poznaną przez internet ?

Post autor: SkaTe_GirL »

No właśnie ;)

Więc to też troszkę inaczej, wydaje mi się, nie wiem jak Wam ale poznawanie osób przez internet też trzeba rozgraniczyć - spotkanie z czata bądź innych portali randkowych,gdzie teoretycznie poszukuje się miłości albo zabicia nudy a spotkania w celach typowo seksualnych.
(;
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Sex z osobą poznaną przez internet ?

Post autor: robek »

Poznanie tak, ale sex od razu, to raczej nie. Możesz się umówić najpierw na spotkanie z nim, poznać go, a co dalej to czas pokaże.
Robek
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Sex z osobą poznaną przez internet ?

Post autor: ::PiotreK:: »

szybko łatwo bez zobowiązań jak to lubisz to spoko mi się podoba. Ale narazie nie znalazłem tyle śmiałości żeby nawiązać kontakt przez taki portal.
Milena
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 13.12.2011, 20:18
Płeć: kobieta

Re: Sex z osobą poznaną przez internet ?

Post autor: Milena »

szukanie tego typu przygod przez internet raczej nie ma sensu. Tym bardziej że bardzo wielu mezczyzn bardzo miłych wirtualnie okazuje sie w rzeczywistości zboczeńcami, pedofilami itp..
rogata
Młody aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 24.01.2009, 16:56
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Chełm

Re: Sex z osobą poznaną przez internet ?

Post autor: rogata »

ja tam nie chcę nikogo oceniać czy coś ale sama bym się osobiście bała czegoś takiego
Life is piece of shit, when you look at it!
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Sex z osobą poznaną przez internet ?

Post autor: =MiLi= »

Ja też bym się bała, nie wiadomo na kogo się trafi :/ ale jest jeszcze druga sprawa... nie sadzę żebym mogła czerpać ogromną przyjemność z seksu z osobą, której w sumie nie znam i nie łączą mnie z nią żadne uczucia.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Lorienn
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 01.01.2013, 16:08
Płeć: kobieta

Re: Sex z osobą poznaną przez internet ?

Post autor: Lorienn »

Ja tez tak uwazam, poza tym teraz trezba uwazac na HIVa i inne syfy jak sie kogos nie zna ja bym sie ba la bo problerm jest coraz bardziej widoczny...
paktofonika
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 24.02.2013, 14:28
Płeć: kobieta

Re: Sex z osobą poznaną przez internet ?

Post autor: paktofonika »

Wszystko jest dla ludzi. Jak zachowamy ostrożność to raczej HIVy i inne nam nie grożą. Poza tym seks z kimś poznanym przez neta to tak jakby kogoś poznać na imprze w mieście:)
snack
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 03.06.2013, 21:50
Płeć: mężczyzna

Re: Sex z osobą poznaną przez internet ?

Post autor: snack »

Ja przez takie portale poznałem 3 kobiety z którymi miałem potem przelotne romanse. Żadna z nich nie oczekiwała trwałego związku i mi to również odpowiadało. Wszyscy mamy wspaniałe wspomnienia :wink:
TODDXXX83
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 10.09.2013, 06:33
Płeć: kobieta

Re: Sex z osobą poznaną przez internet ?

Post autor: TODDXXX83 »

Osobiście nie szukałem przez neta nikogo. Ale mój kumpel znalazł tak swoją dziewczynę a przyszłą sobotę się pobierają.
zaba
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 18.08.2013, 16:18
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: barwinek

Re: Sex z osobą poznaną przez internet ?

Post autor: zaba »

Przez Internet towarysza na całe życie cieżko poznać, kolegę/koleżankę jak najbardziej.
pozdr.
tymosz
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 11.12.2013, 11:53
Płeć: mężczyzna

Re: Sex z osobą poznaną przez internet ?

Post autor: tymosz »

co nie znaczy że to się nie zdarza
ODPOWIEDZ