Kocham przyjaciel

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
cukierekx
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 29.04.2011, 22:40
Płeć: kobieta

Kocham przyjaciel

Post autor: cukierekx »

Zakochałam się w przyjacielu.. Nie wiem co robić.. On traktuje mnie jak przyjaciółke..
ABCBielizny
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 07.03.2011, 15:10
Płeć: mężczyzna

Re: Kocham przyjaciel

Post autor: ABCBielizny »

Może na początek napisz więcej szczegółów,np od jak dawna się znacie i czy o wszystkim sobie mówicie? Jeżeli tak,to zapytaj go co sądzi o dziewczynach,na pewno wiesz które mu się podobają itd. Tym sposobem będziesz wiedziała czy jesteś w jego typie. A czy dajesz mu jakieś znaki,że traktujesz go jako kogoś więcej niż tylko przyjaciela?
rogata
Młody aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 24.01.2009, 16:56
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Chełm

Re: Kocham przyjaciel

Post autor: rogata »

ale być w czyimś typie to nie jest sedno... zastanów się, jak on może zareagować na to, że jesteś w nim zakochana. możesz sobie nie zdawać sprawy z tego, że uczucie może być obustronne. Ale z drugiej strony równie dobrze możesz stracić przyjaciela, jeśli postawisz wszystko na jedną kartę. możesz go tym przestraszyć i on może poczuć się naciskany, jeśli jednak nie będzie chciał uczucia odwzajemnić. czy ty uważasz, że nie możesz dłużej nosić się z tym i ulży ci, że mu to powiesz? zastanów się, co tak naprawdę czujesz i na jakim poziomie są wasze relacje. sprawy damsko-męskie są naprawdę delikatne, ale uczucie budowane na przyjaźni jest najtrwalszym. pozdrawiam cieplutko
Life is piece of shit, when you look at it!
Lorienn
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 01.01.2013, 16:08
Płeć: kobieta

Re: Kocham przyjaciel

Post autor: Lorienn »

TO jest czesty problrem przyjazni mesko-0damskiej zawsze kt oras ze stron sie w tej drugiej zakochuje...tez to przerabia lam, wiec uwazam ze taka przyjazn jest ciezka i tylkow nielicznych przypadkach mozliwa!
Miller103
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 19.08.2013, 08:35
Płeć: mężczyzna

Re: Kocham przyjaciel

Post autor: Miller103 »

Zakochałam się w przyjacielu.. Nie wiem co robić.. On traktuje mnie jak przyjaciółke..
Pandora
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 16.05.2014, 14:17
Płeć: kobieta

Re: Kocham przyjaciel

Post autor: Pandora »

Ha i właśnie dlatego nikt mi nie wmówi że istnieje przyjaźń damko-męska!
Pozdrawiam, Pandora
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Kocham przyjaciel

Post autor: stefan »

@Pandora popieram :)
olgaprudnicka
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 21.11.2013, 10:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Katowice

Re: Kocham przyjaciel

Post autor: olgaprudnicka »

też kiedyś myślałam ze istnieje przyjaźń damsko-męska ale doświadczanie pokazało ze nie ma czegoś takiego
ODPOWIEDZ