czy ja mu się podobam?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
extasy
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 06.12.2011, 00:32
Płeć: kobieta

Re: czy ja mu się podobam?

Post autor: extasy »

Widocznie facet jest nieśmiały i nie wie jak Cię zagadać. Może zapytaj go wprost o co chodzi, że te jego dziwne zachowanie kiedy jesteście sami nie daje Ci spokoju i chciałabyś wiedzieć co i jak :wink: Może go tym spłoszysz, ale może dzięki temu sytuacja się wyjaśni.
Patison
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 09.12.2011, 12:51
Płeć: mężczyzna

Re: czy ja mu się podobam?

Post autor: Patison »

Najprawdopodobniej podobasz mu sie, tylko zapomina języka w gebie jak zostajecie sam na sam, w grupie każdy zgrywa chojraka :wink: To może sama zacznij rozmowę w takiej sytuacji, ośmiel go trochę, jak będzie chciał ciągnąć, to znaczy, że jest Tobą zainteresowany.
janka200
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 09.12.2011, 14:20
Płeć: kobieta

Re: czy ja mu się podobam?

Post autor: janka200 »

Ach Ci faceci nieśmiałe to stworzenia.A tak lubią zgrywać pewniaków,a jak przychodzi co do czego nie wiedzą jak się zachować.Poczekaj jeszcze,może w końcu wydusi coś z siebie,albo przyśle jakiś liścik:).Nie zawracaj sobie tym głowy,będzie chciał wymyśli coś,aby z Tobą porozmawiać.
mitrasik
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 21.12.2011, 11:19
Płeć: mężczyzna

Re: czy ja mu się podobam?

Post autor: mitrasik »

A jest jeszcze pytanie czy on Ci się podoba? Jeżeli tak to proponuję gdy będziecie sami, a on znów nie będzie mógł wydusić zdania zagadać na jakiś lekki humorystyczny temat (np. o nauczycielach, o jakimś śmiesznym zdarzeniu, o zainteresowaniach) i rozmowa sama się potoczy.
Jenny
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 03.01.2012, 13:49
Płeć: kobieta

Re: czy ja mu się podobam?

Post autor: Jenny »

Może się stresuje? Krepujesz go? Bądź dla niego bardziej wyrozumiała, jeśli chłopak nieśmiały to cięzko mu będzie Cię 'poderwać'.
Karola_Gl
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 21.05.2012, 15:37
Płeć: mężczyzna

Re: czy ja mu się podobam?

Post autor: Karola_Gl »

Daj mu szansę, prędzej czy później wykrztusi z siebie o co mu chodzi - czy zrobiłaś coś źle czy może po prostu się zakochał. Z czasem wszystko się wyjaśni.
Oposek
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 01.01.2013, 18:33
Płeć: mężczyzna

Re: czy ja mu się podobam?

Post autor: Oposek »

Wiesz niektorzy boja sie powiedziec za duzo...a to ze zachecisz go nie oznacza ze on cos powie...tacy sa faceci...
karola86
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 20.06.2013, 17:20
Płeć: kobieta

Re: czy ja mu się podobam?

Post autor: karola86 »

Mężczyźni czasem w dziwny sposób pokazują kobietom swoje zainteresowanie, trzeba poczekać na kolejny krok z jego strony, wtedy wszystko będzie jasne! :)
Pandora
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 16.05.2014, 14:17
Płeć: kobieta

Re: czy ja mu się podobam?

Post autor: Pandora »

Nie raz mi się zdarzyło, że własnie najgłupsze zachowania kolegów okazywały się metodą na podryw, o której ja oczywiście nie maiłam pojęcia :D
Pozdrawiam, Pandora
Wincenty43
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 09.01.2014, 16:24
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Wrocław

Re: czy ja mu się podobam?

Post autor: Wincenty43 »

No faceci w okresie dojrzewania mają głupie pomysły na podryw
ODPOWIEDZ