marycha, trawa, boba, topa - legalizowac ??

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
ODPOWIEDZ
Eidos
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 29.09.2002, 11:33

marycha, trawa, boba, topa - legalizowac ??

Post autor: Eidos »

NO wlasnie nie wazne jak to sie nazywa ale wiadomo o co chodzi czy jestes za legalizacja ??
ja naprzyklad nie palilem chociaz na pewno tego sprubuje ale jestem ZA dlaczego ??
wszyscy mowia ze gandzia taka zla ze niszczy organizm a Alkochol i papierosy ?????? tez niszcza jakos sa legalne i niech mi nikt nie mowi bo gandzia to narkotyk byly badania niepamietam juz gdzie i wyszlo ze gandzia jest mniej szkodliwa od papierosow i alkocholu oto moje zdanie
K8R
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 10.10.2002, 16:44

Re: marycha, trawa, boba, topa - legalizowac ??

Post autor: K8R »

Podzielam Twoje zdanie - alkohol szkodzi jeszcze bardziej od trawki a jakoś nikt sie go nie czepia :evil:
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: marycha, trawa, boba, topa - legalizowac ??

Post autor: Paweł »

K8R pisze:Podzielam Twoje zdanie - alkohol szkodzi jeszcze bardziej od trawki a jakoś nikt sie go nie czepia :evil:
...no bo rzad na tym zarabia 8)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
K8R
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 10.10.2002, 16:44

Re: marycha, trawa, boba, topa - legalizowac ??

Post autor: K8R »

Paweł Florczak pisze:
K8R pisze:Podzielam Twoje zdanie - alkohol szkodzi jeszcze bardziej od trawki a jakoś nikt sie go nie czepia :evil:
...no bo rzad na tym zarabia 8)
Na trawce tez by na pewno zarabiał 8)
Michux
Młody aktywny
Posty: 39
Rejestracja: 04.10.2002, 15:07

Re: marycha, trawa, boba, topa - legalizowac ??

Post autor: Michux »

Ech... jak Wy mało jeszcze wiecie...
Kto z Waszych znajomych pali trawę 'bez przerwy'... Znam kilka osób i co?... niby nic... żadnych zmian ''na 1 rzut oka'... Ale w końcu okazuje się że nie są już tacy jak kiedyś... Kłopoty z pamięcią, rozkojarzenie i inne przypadłości związane z psychiką... może i alkohol i fajki szkodzą bardziej, ale są to szkody 'fizyczne' (wątróbka, nereczki, serduszko) a trawa potrochu wypala mózg... Śmieszą mnie wypowiedzi: nie próbowałem ale na pewno spróbuję bo kolega mówił...
Pytanie: Po co?...
K8R
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 10.10.2002, 16:44

Re: marycha, trawa, boba, topa - legalizowac ??

Post autor: K8R »

Michux pisze:(...) Kto z Waszych znajomych pali trawę 'bez przerwy'... Znam kilka osób i co?... niby nic... żadnych zmian ''na 1 rzut oka'... Ale w końcu okazuje się że nie są już tacy jak kiedyś... (...)
Osoby pijące najtańsze wina pod sklepem tez nie są takie jak kiedys :lol: :lol: :lol:
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: marycha, trawa, boba, topa - legalizowac ??

Post autor: Piqs - X »

Jestem PRZECIW :D ... powodoof nie znam .. po prostu tak cczuje :) .. Jak się bardziej zastanowie, to napishe rozprawkę na ten temat i wam tu zacytuje :)
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: marycha, trawa, boba, topa - legalizowac ??

Post autor: bober »

Jestem PRZECIW
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: marycha, trawa, boba, topa - legalizowac ??

Post autor: Piqs - X »

bober .. bravo ;P .. to jest pożadne przyszłosciowe myslenie ...
Drako
Młody aktywny
Posty: 62
Rejestracja: 29.09.2002, 17:28

Re: marycha, trawa, boba, topa - legalizowac ??

Post autor: Drako »

Michux pisze:Ech... jak Wy mało jeszcze wiecie...
Kto z Waszych znajomych pali trawę 'bez przerwy'... Znam kilka osób i co?... niby nic... żadnych zmian ''na 1 rzut oka'... Ale w końcu okazuje się że nie są już tacy jak kiedyś... Kłopoty z pamięcią, rozkojarzenie i inne przypadłości związane z psychiką... może i alkohol i fajki szkodzą bardziej, ale są to szkody 'fizyczne' (wątróbka, nereczki, serduszko) a trawa potrochu wypala mózg... Śmieszą mnie wypowiedzi: nie próbowałem ale na pewno spróbuję bo kolega mówił...
Pytanie: Po co?...
Tak orzyznam sie jak juz pisalem w inym poscie ze palilem duzo bardzo duzo, na poicztaku niby nc spko luz zajebsta faza ale o potem brakuje kasy ciagnie cie do tego a potem cholerny zjazd - przepalisz zjazd papiuerosem i co chwila i znowu kladiesz sie spac a potem rano luzik wszystko wraca do normy, pare tygodni mija zapominasz jak nazywa sie twój najleprzy kolega mówsuisz stanąc i pomyslec chwilke aby sovbie przypomniec. Gdy zlegalizowane to ilerzy nie mieli by zarobku i pakiecik nie kosztowałby napeno 25 - 30 zł za gram lub tam 5 zł za lufe tylko 10 zł za lufe a dajmy na to ze w pakiecie masz 6 bitych rór zaplaiclbys ponad 50 zł.

Jestem przeciew legalizacji nie z tego powodu, że było by to drogie, lecz ze wiekszosc ludzi by sie nawzajem pozabijała moze nie doslownie ale było by okropnie zawsze jest przy zalatwianiu to jakies ryzyko ....
Eidos
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 29.09.2002, 11:33

Re: marycha, trawa, boba, topa - legalizowac ??

Post autor: Eidos »

michux co z tego ze trawka niszczy mozg - bez nereczki serduszka i watrobki tez nie bedziesz zyl a jednak alkochol i fajki sa zalegalizowane przeciez teraz w sumie tez moge powiedziec potrzebuje trawki z 5 g i na jutro juz mam wiec nic sie niezmieni z dotarciem do trawki
grz3siek
Młody aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 28.09.2002, 19:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: marycha, trawa, boba, topa - legalizowac ??

Post autor: grz3siek »

Jestem ZA !!!
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: marycha, trawa, boba, topa - legalizowac ??

Post autor: PAL MAL »

Dobrze jakby zioło zalegalizowali. Przynajmniej nie trzebaby było się kryć, ato jest duży plus. Sponsorzy też na tym zyskali bo mieliby więcej klientów, bo już nikt by się nie bał że zostanie złapany.
YO MY BROTHER!
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: marycha, trawa, boba, topa - legalizowac ??

Post autor: Basko »

Prawda jest taka, że od papierosów można nabawić się raka itd, alkohol wyniszcza nery itd, no i każdy wie. że te obie używki zabijają. Natomiast od gangi jeszcze nikt nie umarł!!! I niech wszyscy przestana pierdolić, że ganga jest zła, żeczywiście zioło, które daje nam dobry chumor musi byc baaaaardzo złe. Chyba niektórzy mylą naszą marihuane z innymi twardszymi używkami typu kwas, ale niech nie winią marihuany za całe zło świata. Gdyby tak Bush i Husain saplili razem lolka to by prawdopodobnie tej wojny nie było. Wiele lat temu jakiś debil stwierdził, że marihuana jest zła i nagle delegalizacja marihuany i ogłoszenie ziela jednym wielkim świństwem, a to główno prawda!!! to jest zamydlanie oczu ludziom!!! Ja mówie, ze cukierki są złe bo psują zęby i są zakazane od tej pory. Co za poraszka. Gdyby każdy u nas wypalił od czasu do zcasu blancika to nasz zafajdany kraj wyglądałby inaczej. Wszyscy chodzili by uśmiechnięci, zamiast palić papierosy zaczeli by palić blanty i nie umieraliby na raka płuc, zamiast upijać się, opalili by lufke i mieliby fajniejsze jazdy i nie zapijali by się na życie. Zioło to nic złego, trzeba poprostu zanć granice. Legalizacja TAK i jeszcze raz TAK. A zresztą zlegalizowana czy nie i tak jest i będzie palona.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: marycha, trawa, boba, topa - legalizowac ??

Post autor: Piqs - X »

Basko pisze:Gdyby tak Bush i Husain saplili razem lolka to by prawdopodobnie tej wojny nie było
Ty chyba sama (sorx :ok:) na tym 'lolku' teraz jesteś :ok: (btw: przypomina mi sie scena z Ali G 8) )
Ostatnio zmieniony 19.04.2003, 21:25 przez Piqs - X, łącznie zmieniany 1 raz.
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: marycha, trawa, boba, topa - legalizowac ??

Post autor: Basko »

Po pierwsze jestem dziewczyną więc jak już coś to "sama jesteś" , po drugie nie jestem teraz ale gdy wcześniej o tym myślałam to byłam, po trzecie film Ali G. jest pełen morałów, tak jak z tym lolkiem :lol:
__Michalina__
Młody aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 09.06.2003, 19:30

re

Post autor: __Michalina__ »

legalizacja - TAK
po co sie z tym kryć w holandi jest duzo lepiej są specjalne miejsca gdzie sie pali i jest luz nikt nie narzeka poza tym duzo lepiej smakuje zakazany owoc!!
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: marycha, trawa, boba, topa - legalizowac ??

Post autor: Phantom »

Koleżanka wie co pisze :?:

Najpierw jesteś za legalizacją, a zaraz potem to negujesz mówiąc, że zakazany owoc dużo lepiej smakuje :zdziwko:
__Michalina__
Młody aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 09.06.2003, 19:30

Re: marycha, trawa, boba, topa - legalizowac ??

Post autor: __Michalina__ »

wiem co pisze ... chyba mnie nie zrozumiałeś... przecież juz w wieku 10 lat sie niektorzy chytają lufki a za tym nie jestem , jak bedzie legalne to , to nie bedzie "super" dla takiego dziecka....
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: marycha, trawa, boba, topa - legalizowac ??

Post autor: Phantom »

Ja nie jestem za ośmiolatkami alkoholikami :zdziwko: Jakoś Twoje posty do mnie nie trafiają :? Prawdą jest, że jak już będzie legalnie to ta "euforia" w niektóych przypadkach może i opadnie, ale w większości nie i raczej nie będzie lepiej, bo jak palenie trawki przejdzie do normalności, to to nie będzie normalne.
ODPOWIEDZ