Internecik. . .tO jest to : -D

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Internecik. . .tO jest to : -D

Post autor: SkaTe_GirL »

No wlasnie ;P Kto jest, byl lub bedzie ;P uzalezniony od tegoz cudu techniki ? ;P
U mnie sprawa wyglada taq. Juz nie jestem uzalezniona ale gdy dwa lata temu podlaczyli mi internecik na stale, potrafilam pykac w klawiature dzien i noc az ojciec nie zaczal awantury ;P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Internecik. . .tO jest to : -D

Post autor: ::PiotreK:: »

no na poczatku ze mna bylo podobnie teraz praktycznie wchodze na forum lukne sobie na kilka stronek czasami nawet GG niewlaczam i tylke ide sobie gdzies po prostu znudzilo mi sie to troche
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Internecik. . .tO jest to : -D

Post autor: Fighter »

Moje jedyne uzaleznienie, jesli je mozna tak nazwac to sztuki walki i dziewczyny. Wiecej grzechow nie pamietam :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
bed
Młody aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 25.10.2003, 15:08
Lokalizacja: police to mendy
Kontakt:

Re: Internecik. . .tO jest to : -D

Post autor: bed »

uzależnienie do internetu na łączu ISDN jest raczej niemożliwe :?
Change my pitch up, smack my bitch up
Change my pitch up, smack my bitch up
Change my pitch up, smack my bitch up
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Internecik. . .tO jest to : -D

Post autor: Anuś »

internet...na początku non stop...rodzice krzyczeli :) teraz mam trochę mało czasu i tylko forum, poczta, GG no i jak coś muszę np. na lekcje znaleźć .
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Internecik. . .tO jest to : -D

Post autor: Magduś »

taaak nie miałam neta przez 4 dni i JAKOŚ żyję (z podkreśleniem na jakoś :mrgreen: ) ale nie fajnie tak było cichooo.. i spokojnie ... :wink: ale to serio wciąąąąąga :D
P.S. wszyscy netowi uzależnieni łaczcie się!!!
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
M_a_R_o
Młody rozbrykany
Posty: 351
Rejestracja: 22.07.2003, 23:04
Lokalizacja: Gromadka

Re: Internecik. . .tO jest to : -D

Post autor: M_a_R_o »

No ja tez jak zalozyli mi stale lacze zaczalem duuuuzo siedziec w necie (rozmaite forum, chaty, IRC, stronki, GG itd.)... siedzialem coraz wiecej, ale teraz mi juz jakos przeszlo i bez netu tez sie obejde..... chyba wychodze z tego nalogu.... jednak od czasu do czasu czuje potrzebe wlaczenia go ;)
Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals. - Dr. James Naismith, the father of basketball
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: Internecik. . .tO jest to : -D

Post autor: lipa »

ja mam od niedawna neta i gdy go nie ma a siedze w domu to nie mam co robic to mnie wkurza że go nie ma ale uzalezniona nie jestem
Wszystko ma swoje priorytety, Niestety
Wszystko ma swoje, Wady i zalety
Hierarchia wartości
Obowiązki, przyjemności
Hip hopowa podróż do przyszłości ...
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Internecik. . .tO jest to : -D

Post autor: Cns »

Na poczatku to ja myslałme ze jestzem od tego uzalerzniony ale potem to juz nie bo to jest nudne czaty i inne pierdoły po czasie to sie nudzi .
tribalka
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 12.02.2004, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Re: Internecik. . .tO jest to : -D

Post autor: tribalka »

Moja "przygoda" z internetem zaczęła się dosyć dawno temu. Jako taka mała, smarkata dziewczynka wchodziłam na różne czaty i zawsze się wkurzałam bo nikt nie chciał uwierzyć że mam 10 lat ;-) Gdy troche podrosłam (a nie miałam już netu w domu) zaczęłam się włóczyć po kafejkach internetowych. Straciłam na nie kupe kasy. Czasami zdarzało mi się spędzać tam dwie nocki z rzędu itp. Wtedy to chyba byłam uzalezniona. Później internet mi się znudził i nie miałam z nim do czynienia. Aż założyli mi stałe łącze :D Z początku jak każdy przesiadywałam godzinami przed kompem. Teraz już mi przeszło ;-) Przyszedł czas stabilizacji :D
Najbardziej pieką łzy, które toczą się powoli.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Internecik. . .tO jest to : -D

Post autor: Anuś »

ja mam stałe, ale mieszkam na stancji a nie w domq więc tylko w weekend teraz siedzę ;) i w sumie fajnie bo mam co robić, a jak miałam dzień w dzień to już mi się nudziło...
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Internecik. . .tO jest to : -D

Post autor: *RyBkA* »

ja mam stale, moge siedziec codziennnie, na poczatku jak mi zalozyli, to siedzialam dzien i noc non stop, ale w koncu nacieszylam sie moim internecikiem i teraz wpadam tu na forum, na GG i sprawdzic poczte i tyle :P :>
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
KaSIoUleK
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 14.06.2004, 21:40
Lokalizacja: Wawusia

Re: Internecik. . .tO jest to : -D

Post autor: KaSIoUleK »

A JA caly czas jestem przyklejona do kompa:D kohm koputer a najbardziej necik... moge siedziec calymi dniami... od 2 lat...
"wszyscy jestesmy ludzmi-i wszyscy robimy bledy"
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Internecik. . .tO jest to : -D

Post autor: *MysterY* »

Ja tam na początku, wiecie jak to jest a to GG, a to poczta, a to forum, a to Czaty. itp.
A teraz to poczta, gygy i oczywiście StrefaZSO9 (ale wazelina) :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Internecik. . .tO jest to : -D

Post autor: Linka »

Ja sobie kiedys test robilam na uzaleznienie od neta i wyszło ze powinnam sie skontaktowac z psychologiem i chodzic na zajecia grupowe z ludzmi uzaleznionymi jak ja :mrgreen:
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
ODPOWIEDZ