Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
ODPOWIEDZ
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: Roque »

:twisted:
ewelinka
Młody rozbrykany
Posty: 371
Rejestracja: 15.12.2003, 20:47
Lokalizacja: warmia & mazury

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: ewelinka »

Narkotykow nigdy nie probowalam i nawet nie mam takiego zamiaru...wiec nie wiem jaka ma sie wtedy faze......a co do alkoholu, to osttanio mialam taaaaaaka faze, ze szok i nie zycze jej nikomu.... :) to bylo straszne.... :(
"If you love something let it go,
If it comes back to you it's yours.
If it doesn't, it never was."
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: Anuś »

JA narkotyków nie próbowałam i jestem na NIE, tak więc takiej fazy nie znam...
Alkohol tylko w umiarkowanych ilościach, więc też nie wiem jak to jest...

Do dobrej zabawy, złapania fazy nie potrzebuję niczego. Jestem wesołą dziewczynką, optymistycznie nastawioną do życia i naprawdę nie potrzebuję używek, aby było spox...
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ewelinka
Młody rozbrykany
Posty: 371
Rejestracja: 15.12.2003, 20:47
Lokalizacja: warmia & mazury

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: ewelinka »

Roque, a ty jak myslisz, ktora faza lepsza??? ;)
"If you love something let it go,
If it comes back to you it's yours.
If it doesn't, it never was."
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: ::PiotreK:: »

ziolo
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: Roque »

Zioło ktoś napisał. własnie o to mi chodzi. Mieszkam w bloku gdzie dzień w dzień chłopaki jarają zioło, ja też kiedyśpaliłem i nie lubiętej fazy. Polecam alkohol, to jest to. Poza tym myślę że alkohol mniej szkodzi niż narkotyki i jest 100000000 razy lepsza faza. !!! Ale co na sylwka ??? CZEKAM NA ODP.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: Fighter »

Roque pisze:Ale co na sylwka ??? CZEKAM NA ODP.
Dobrze sie bawic i pamietac ze wspomnienia sa cenne, wiec jak fazujesz to ostroznie.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: Fighter »

Anuś pisze:JA narkotyków nie próbowałam i jestem na NIE, tak więc takiej fazy nie znam...
Alkohol tylko w umiarkowanych ilościach, więc też nie wiem jak to jest...

Do dobrej zabawy, złapania fazy nie potrzebuję niczego. Jestem wesołą dziewczynką, optymistycznie nastawioną do życia i naprawdę nie potrzebuję używek, aby było spox...
Moje uznanie i oby tak dalej.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: Roque »

Elo Fighter i Anuś. Podziwiam i szanuje ludzi takich jak wy. Też uważam, że można się bawić bez używek, choć lubię wypić. Jednakże potrafię siębawić na "czyścika" :hihi:
Guru ®
Młody aktywny
Posty: 81
Rejestracja: 04.09.2003, 17:54
Lokalizacja: BrodnicA

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: Guru ® »

Ej ziOmek wszystko jest dlA ludzi ;-) np. marichuana ,, speed ,, vóda itp... używki ]:-> JEzeli w to sie bawisz w malych ilosciach to jest lozik ,, gorzej jak wpadasz w naug :> tO Capelo ..
Ogolnie lubie to i to tzn . marichuane i vóde ;]
Pozdrówka dla aLL dAwno mnIe tU niE bylo Cya.

TO przy okazji życzOnkA :
Wesołych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia,, wspaniałych prezentów , szalonego i szampańskiego Sylwestra, a w Nowym Roku dużo zabawy, emocji radości wytrwałości w dążeniu do celu, energii, uśmiechu, szaleństwa lenistwa , sukcesu, uniesień, przyjaźni, miłości, całusów takich takich i jeszcze takich, spełnienia najskrytszych marzeń osobistych i zawodowych

I Zyczonka Dla maniakow Counter-strike :
Wielu fragów,
Niskich lagów.
Mądrych adminów,
(a nie s@#$@#^$%ów).
Chybionych flasbangów,
Noża bez zębów (?!).
Pełnych magazynków,
Ośmiu kur na rynku.
Zakładników na pilota,
Niech AK Wami nie miota...
Samych headshotów,
Niskich płotów.
Wielu skrzynek,
*HAPPY* minek.
CS Nations pucharu,
(i innych paru).
Żadnych czitów,
(itp. szitów).
Ładnej żony,
*MAX* Zielonych.
Dużo dzieci,
Niech z SG dym nie leci.
Nowych CD-KEYów,
Uśmiechu na ryju.
Wielu orgazmów,
do Dallas wyjazdu.
ZAkochalem sie i to w bardzo fajnej lasce.
ewelinka
Młody rozbrykany
Posty: 371
Rejestracja: 15.12.2003, 20:47
Lokalizacja: warmia & mazury

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: ewelinka »

Niektorzy mysla " bez alkoholu albo bez ziola nie bedzie fajnej imprezy"...i ci co tak mysla, to sie baaaaardzo myla....Nie trzeba pic alkoholu ani jarac ziola, zeby sie suuuuuper bawic...:):) A na sylwestra mozna troszke wypic, bo to sylwester, ale nie tak zeby zaraz miec faze :):) Jak sie jest w dobrym towarzystwie to alkohol ani ziolo nie sa potrzebne!!! ;):);):);)
"If you love something let it go,
If it comes back to you it's yours.
If it doesn't, it never was."
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: ::PiotreK:: »

zilo niejest dobrze jak sie chce tanczyc czala noc alkohol tez nie ale jest lepszy od ziola na takiego typu imprezy ziolo jest dobrze na takie fajne biby
ewelinka
Młody rozbrykany
Posty: 371
Rejestracja: 15.12.2003, 20:47
Lokalizacja: warmia & mazury

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: ewelinka »

jakbym juz miala w ostatecznosci wybierac miedzy ziolem a alkoholem, to zdecydowanie - alkohol....
"If you love something let it go,
If it comes back to you it's yours.
If it doesn't, it never was."
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: Montana »

Powiem wam szczerze..... ja do niedawna myslalam, ze nie ma zabawy bez alkoholu, ale sporo przez to stracilam i juz wiem, ze mam lepsza bez alkoholu ani innych uzywek....naprawde........ hehe, ale dla mnie najgorsze jes tzejscie z fazy i pobudka rano po imprezie, wiec miedzy innymi dlatego teraz bawei sie bez wspomagaczy....
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: ::PiotreK:: »

po ziole niema zadnych zejsc po prostu mija i juz :P
ewelinka
Młody rozbrykany
Posty: 371
Rejestracja: 15.12.2003, 20:47
Lokalizacja: warmia & mazury

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: ewelinka »

Montana pisze:ja do niedawna myslalam, ze nie ma zabawy bez alkoholu, ale sporo przez to stracilam

Ja mialam tak samo....stracilam cos, na czym mi baaardzo zalezalo...Wierzcie, ze naprawde zeby sie suuuper bawic nie trzeba brac czegokolwiek :)
"If you love something let it go,
If it comes back to you it's yours.
If it doesn't, it never was."
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: SkaTe_GirL »

jesli chodzi o mnie to : narkotykow nie probowalam wiec nie wiem jak po nich jest ;P
Alkohol owszem i. . . powiem Wam a raczej napisze bleah...
wole sie bawic bez tych cholernych uzywek bo po nich nic dobrego nie przychodzi. . .
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: Roque »

Wszyscy macie racje ale... Ja naprzyklad lubie alkohol, nie tylko na imprezy. Ale żeby z niego korzystać też trzeba mieć łeb. Nie chodzi ile można wypić tylko czy potrafimy sie po nim zachowac i kontrolowac faze. Ja mysle, ze potrafie dlatego nie boje sie go urzywac, co do "zejść' to kaca mam bardzo żadko- trzeba tylko przyzwyczaic do tego organizm. Picie może być przyjemne, faza też i "zejście" także.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: Fighter »

Roque pisze:Wszyscy macie racje ale... Ja naprzyklad lubie alkohol, nie tylko na imprezy. Ale żeby z niego korzystać też trzeba mieć łeb. Nie chodzi ile można wypić tylko czy potrafimy sie po nim zachowac i kontrolowac faze. Ja mysle, ze potrafie dlatego nie boje sie go urzywac, co do "zejść' to kaca mam bardzo żadko- trzeba tylko przyzwyczaic do tego organizm. Picie może być przyjemne, faza też i "zejście" także.
Co za tekst. Moj kumpel tak samo myslal, zdziwil sie jednak. Zaliczyl "zgona" na poczatku imprezy razem z dwoma kolejnymi pajacami i tylko mogl sluchac naszych wspomnien, jaka byla super impreza.
Wiem ze alkochol jest dla wszystkich, ale nie widze przyjemnosci w zaliczeniu "zgona". Po za tym wielu cwokow mysli ze jak wypije to z nich tacy herosi, a ja nie lubie tlumaczyc dla takiego pajaca ze zaraz zaliczy "zejscie", ale nie przez alkochol tylko przez moja piesc (fakt ze zadko mam takie sytuacje, ale jednak).

PS: Po za tym lubie sie kontrolowac, chyba mam to przez to ze trenuje sztuki walki :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: Roque »

Ninja sie znalazł. Jezu masz cienkich kumpli. To, że ktośpije nie znaczy wcale, że zaliczy "zgona". Może niektórym to pomaga bo są nieśmiali. Jak jesteś sztywny to idź na abstynencką impreze do Karate kiD. :lol:
ODPOWIEDZ