kto jest za legalizacją marihuany?

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
ODPOWIEDZ
SKATELADY
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 29.02.2004, 18:31

kto jest za legalizacją marihuany?

Post autor: SKATELADY »

kto głosuje za legalizacja marihuany- głosyjcie bo ja TAK!! :shatan:
I lOvE....hIp hOp...
I lOvE....mY sKaTe
I lOvE....mY gRaFFitY
i lOve......yOu....r.cZ.
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: kto jest za legalizacją marihuany?

Post autor: ORZO »

Spytałem się kiedyś dilera czy jest za legalizacją a on mi odrzekł tak "Spójrz co się dzieje jak drugi są unlegal to wyobraz sobie co będzie jak w naszym kraju cokolwiek z tych rzeczy zalegalizują"czy jakoś tak,ale sens chyba zachowałem.Niestety nasz kraj przekroczył granicę nadużywania wielu rzeczy,i wątpię czy było by tak jak w przypadku Holandi. :( Mogli zalegalizować w połowie lat 90 to może by przeszło.Najgorsze jest to że ''zakazany owoc smakuje najlepiej'' i dlatego rzecz które gdzie indziej są legalne najlepiej zalegalizować kiedy nie są jeszcze rozpowszechnione.Spójrzcie jak wzrosła ilość palaczy czy młodziezy spożywającej alkohol od momentu nagłośnionego wprowadzenia zakazu.
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: kto jest za legalizacją marihuany?

Post autor: Polan »

Jestem zdecydowanie za legalizacją
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: kto jest za legalizacją marihuany?

Post autor: *RyBkA* »

ORZO pisze:Spytałem się kiedyś dilera czy jest za legalizacją a on mi odrzekł tak "Spójrz co się dzieje jak drugi są unlegal to wyobraz sobie co będzie jak w naszym kraju cokolwiek z tych rzeczy zalegalizują"czy jakoś tak,ale sens chyba zachowałem.Niestety nasz kraj przekroczył granicę nadużywania wielu rzeczy,i wątpię czy było by tak jak w przypadku Holandi. :( Mogli zalegalizować w połowie lat 90 to może by przeszło.Najgorsze jest to że ''zakazany owoc smakuje najlepiej'' i dlatego rzecz które gdzie indziej są legalne najlepiej zalegalizować kiedy nie są jeszcze rozpowszechnione.Spójrzcie jak wzrosła ilość palaczy czy młodziezy spożywającej alkohol od momentu nagłośnionego wprowadzenia zakazu.
zgadzam sie z kolega :) :> :P
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: kto jest za legalizacją marihuany?

Post autor: ORZO »

Ogólnie to też jestem za legalizacją,ale boję się jej konsekwencji w Polsce.Co do tezy z legalizacją by zatkać dziurę budżetową.Wydaje się trafna ale :emm: ....uważacie że dilerka by zniknęła?Moim zdaniem jeszcze bardziej by się rozprzestrzeniła.Tak jak ze wzrostem posiadaczy PC rozpowszechniło się piractwo.I co by zrobił rząd?Sprzedawał by ganje z instrukcją,lufką a moze z CD z psychodeliczna muzyką którą można ściągnąć z neta.A najbardziej stracilibyśmy my (podatnicy) których pieniądze szły by na walkę z dilerką.
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: kto jest za legalizacją marihuany?

Post autor: Mirriam »

Ja chce sie podpisac pod tym co wyzej napisal ORZO, gdyz jestesm tego samego zdania. Z jednej strony wlasciwie moznaby juz zalegalizowac marihuane, bo i tak mozena ja kupic rownie latwo jak husteczki higieniczne, ale z drugiej strony kosekwencje moglyby byc nie za dobre... Ale tego wiedziec nie bedziemy dopoki ganja nie bedzie legally :D
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: kto jest za legalizacją marihuany?

Post autor: ::PiotreK:: »

no bez przesady z tymi husteczkami
myśle ze skoro alkohol jest legalny tak samo legalne powinny być wyroby z konopi sprzedawane ale z pewnymi ograniczeniami
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: kto jest za legalizacją marihuany?

Post autor: ORZO »

::PiotreK:: pisze:no bez przesady z tymi husteczkami
myśle ze skoro alkohol jest legalny tak samo legalne powinny być wyroby z konopi sprzedawane ale z pewnymi ograniczeniami
Jakie ograniczenia?Ganja na kartki jak za komuny?
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: kto jest za legalizacją marihuany?

Post autor: ::PiotreK:: »

nie źle mnie zrozumiałeś takie jak na alkohol np
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: kto jest za legalizacją marihuany?

Post autor: ORZO »

Chodzi Tobie o sprawdzanie dowodów itp.?
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: kto jest za legalizacją marihuany?

Post autor: ::PiotreK:: »

no np chociaz teraz nawet12 letnie dziecko moze kupić litr wódki
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: kto jest za legalizacją marihuany?

Post autor: ORZO »

Powinno być tak jak w stanach z alkoholem.Kupujący musi pokazać ID oraz osoba mu towarzysząca.Tam dopiero jest beka.Mój wykładowca z informy mówił że sparawdzają nawet dziadków.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: kto jest za legalizacją marihuany?

Post autor: Fighter »

Bo to Polska, a nie elegancja Francja :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: kto jest za legalizacją marihuany?

Post autor: Mirriam »

hehehe......a dzisiaj mialam extra zlewke :D:D:D Moj qmpel chcial sobie kupic sobie lufke, a pani od niego zazadala dowodu :D I mimo, ze ma juz skonczone 18 lat to nie kupil, bo nie mial dowodu :) Normalnie powinno byc wiecej takich sprzedawcow :D
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: kto jest za legalizacją marihuany?

Post autor: ORZO »

Przecież lufki nie są zakazane!!!!!!!!!!!
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: kto jest za legalizacją marihuany?

Post autor: ::PiotreK:: »

no własnie
przeciez to tylko kawałek szkła
ale i tak kazdy wie do czego one są
ja jak zawsze kupuje to sprzedawca sprawdza czy nie peknięta czy niema zadnej skazy na szkle zeby niepękła przy paleniu :P:P
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: kto jest za legalizacją marihuany?

Post autor: Anuś »

ja myślę że powinno być legalne, no i sprzedawane od 18 czy 21 lat. Przecież jak ktoś chce narkotyki to i tak je zdobędzie to niech chociaż już to będzie na legalu :emm: Każdy wie co robi, to jego życie
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: kto jest za legalizacją marihuany?

Post autor: Polan »

Coś mi dziś ciężkawo zasnąć... Ale teraz to wogóle wszystkiego chcą zakazywać, a przecież to jest bez sensu bo i tak nikt tego prawa nie egzekfuje, no więc po co to? żeby się ośmieszyć, żeby sobie ktoś do wyborów głosów narobił puszczając hasełka w stylu NIE DLA ... i teraz coś co "ogół" by chciał usłyszeć?A czy ktoś nie zapomniał że Demokracja to takie coś w czym szanuje się prawa mniejszości ??? czy żeby młodzież mogła się uważać za rasowych przestępców bo kiedyś marihuane w ręce trzymali ??? śmieszne to wszystko ale zarazem nieco tragicznie...

Miłego palenia ;p
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
moniqua
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 26.08.2004, 20:41
Lokalizacja: neverland

Re: kto jest za legalizacją marihuany?

Post autor: moniqua »

ja jestem za 8) 8) 8)
Namarie
Młody rozbrykany
Posty: 260
Rejestracja: 30.08.2004, 15:50
Lokalizacja: Neverland :)

Re: kto jest za legalizacją marihuany?

Post autor: Namarie »

ja tez jestem za
Wszystko kreci sie jak pozytywka... w kolko ta sama melodia...
ODPOWIEDZ