W jakim wieku zaczeliście pić? wódke?

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: W jakim wieku zaczeliście pić? wódke?

Post autor: Anuś »

to my na to ze teraz juz koniecznie czekaj na gości :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: W jakim wieku zaczeliście pić? wódke?

Post autor: Polan »

Tylko żeby wszyscy mieli więcej niż 15 latek, to dolna granica ! :):):)
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: W jakim wieku zaczeliście pić? wódke?

Post autor: bober »

Żeby było jasne - nie jesteście zaproszeni hehe... Alkohol jutro pójdzie =) Koniec offtopicu =)
KaSIoUleK
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 14.06.2004, 21:40
Lokalizacja: Wawusia

Re: W jakim wieku zaczeliście pić? wódke?

Post autor: KaSIoUleK »

ja w wieku 13. i nie pochodze z zadnej patologicznej lub innej rodzinki:D poprostu obozy ksztalca:D
"wszyscy jestesmy ludzmi-i wszyscy robimy bledy"
Niepoprawna
Młody aktywny
Posty: 54
Rejestracja: 19.04.2007, 10:11

Re: W jakim wieku zaczeliście pić? wódke?

Post autor: Niepoprawna »

Pierwszy raz wstawiłam się w wakacje po czwartej klasie podstawówki [nie mogę doliczyć się ile wtedy ma się lat ;) ]. Byłam na koloniach we Włoszech i będąc w San Marino zaproszono nas do degustacji alkoholi. Z mojej grupy wszyscy bali się spróbować, więc wszystkie kubeczki poszły w moją stronę. Młodziutka byłam to i szybko padłam.
Pierwsze poważniejsze picie odbywało się na zielonej szkole w szóstej klasie podstawówki, kiedy w łóżkach i za łóżkami w moim pokoju można było znaleźć po tygodniu kilkadziesiąt butelek po piwach.
Pierwszy film urwał mi się w pierwszej gimnazjum, kiedy w trakcie roku szkolnego wyjechałam z kuzynem na dwa tygodnie do Hiszpanii. Generalnie byłam tam bez "większej" opieki, więc i trochę się szalało.
Pierwsze uzależnienie przyszło w drugiej gimnazjum, kiedy z koleżankami bite dwa miesiące dzień w dzień piłyśmy nad pobliską rzeką piwa, nalewki i inne świństwa.
Gdy minął mi tzw. "okres buntu" przestałam zachowywać się jak totalny debil i nie piję tylko po to żeby się uchlać. W barze drink, lub piwo a na imprezach rzadko kiedy przesadzam ;)
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: W jakim wieku zaczeliście pić? wódke?

Post autor: Jessica »

:zdziwko: Na twoim miejscu nie byłabym z siebie dumna.
Totalnie schlana nigdy nie byłam. Moje pierwsze piwo wypiłam w 2 gim., najwięcej wypiłam 3 na ostatniego Sylwestra(rozwaliło mnie to mocno, bo moja koleżanka, która u mnie nocowała po imprezie, schlała się całkiem i nie spałam przez całą noc, bo jej pilnowałam). Wódka- pierwszy raz w 2 gimnazjum. Piję dość rzadko. Po Sylwestrze było do tej pory 1,5 piwa.
Let's make all dreams come true!
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: W jakim wieku zaczeliście pić? wódke?

Post autor: Martuśka »

Nie wiem czy to dobrze ale mam mocną głowę i choć po 3 piwach a czasem po 2 już mi sie w głowie kręci to żeby mnie porządnie wzięło muszę zmieszać wszystkie rodzaje alkoholi jakie tylko znajdę na imprezie. Kiedyś na sylwku (2005/2006) wypiłam trochę wina, potem wściekłe psy, następnie szampana a potem jeszcze spirytus. Spirytusu wypiłam najwięcej ale pamiętam imprezę jakby to wczoraj było:/ Na zakończenie pierwszej liceum była domówka u kumpeli no po dwóch piwkach postanowiłam wypić sobie wódkę a że szklanek nie znalazłam to pociągnęłam trzy łyki z gwinta no i potem sie zaczęło gadanie kolegi na każdej imprezie, że niby ja to taka dobra jestem w piciu że mogłabym z niejednym chłopakiem pić i by odpad prędzej niż ja:/. Niestety tak mam do dziś chociaż teraz moje picie polega na tym, że wypije jedno dwa piwka tak na poprawę humorku albo tak sobie:) na imprezach nie muszę pic nie wiadomo jakiej ilości alkoholu żeby dobrze sie bawić. Z reszto jak za dużo wypije to mam ochotę na czułości i wtedy dorwę zawsze jakiegoś kolesia (czasem nawet znajomego) no i potem głupie sytuacje są a na drugi dzień ciężko spojrzeć sobie w oczy.

[ Dodano: 18.06.2007, 14:33 ]
zapomniałam odpowiedzieć na pytanie w temacie :emm: zaczęłam pić w wakacje po skończeniu gimnazjum.
Gonzo
Młody aktywny
Posty: 51
Rejestracja: 16.03.2007, 20:23
Lokalizacja: Skawina

Re: W jakim wieku zaczeliście pić? wódke?

Post autor: Gonzo »

Pierwszy łyk piwa wypiłem mając jakieś 4-5 lat kiedy tata mi dał.
Pierwszy raz bez wiedzy dorosłych piłem na zielonej szkole w 6 klasie podstawówki, pamiętam że po tym jednym piwie w głowie mi sie kręciło.
Pierwszy raz upiłem się w 1 gimnazjum wypiwszy półtora wina "Domator" za 3.30zł :mrgreen: Również w 1 gimnazjum pierwszy raz piłem wódkę.

Najwięcej to się piło od 3 klasy gima do 3 liceum. Ach te "Obozy Naukowe" albo "Warsztaty Matematyczne" w LO :twisted: Tam się wódka lała strumieniami. Zdarzało się że wypijaliśmy na imprezach ponad litra na głowę.
All crimes should be teasured
if they bring thee pleasure
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: W jakim wieku zaczeliście pić? wódke?

Post autor: =MiLi= »

Hehehe ja pierwszy raz spróbowałam jak byłm malutka i maczałam paluski w kieliszku z wódką ;) potem spijałam Rodzicom piankę z piwa, potem dawali mi się tego piwa napić... mówili, ze wolą żebym z Nimi spróbowała i wypiła niż mam z towarzystewm gdzieś w bramie pić. Słusznie :) Na imieninach w mojej rodzinie zawsze piłyśmy winko roboty Babci a pierwszy kieliszek wódki wypiłam z Moim Chrzestnym jak urodził Mu się syn :) i potem już normalnie piłam jak były okazję, ze znajomymi, z rodzinką. Oczywiście wszystko kulturalnie :) Kilka razy zdarzyło mi się, ze urwał mi się film, ale to było chyba w pierwszej klasie liceum jak poszłam z moim przyjacielem na wagary do naszego wspólnego przyjaciela (Nasza Trójca Święta) no i trochę wypiliśmy... na szczęście Chłopaki sie mną zajęli odpowiednio i wszystko było ok :) Potem film urwał mi się na mojej 18stce. No i po tym nie mam już takich numerów :) S się cieszy, że moze ze mną wypć. Jak nieraz słyszymy historię wśród znajomych, ze np Dziewczyna wypije jedno piwo i już się źle czuje to ciężko nam uwierzyć. I jak się pytają Bastka ile ja mogę wypić to zawsze odpowiada, ze pijemy równo :) w sumie taka prawda, ale On zawsze jest trzeźwy ;P a mnie już w końcu troszkę wchodzi...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Madzior_lodz
Młody aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 19.06.2007, 22:01

Re: W jakim wieku zaczeliście pić? wódke?

Post autor: Madzior_lodz »

Milenko chyba jednak urwal Ci sie film po 18stce :P

a) po zdaniu matury :P w KB2
b) w marcu :P pff;P

ja pierwsyz raz w zyciu stracilam film wlasnie na 18stce Mili mialam 16 lat :P a popijalam duzo wczensiej :) ale bez przesady :) wczesnie zawsz epamietalam co sie dzialo:)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: W jakim wieku zaczeliście pić? wódke?

Post autor: =MiLi= »

O pfff ;P po 18stce to tylko na chwilkę, albo po prostu nie pamiętam jednego zdarzenia ;P
a w marcu to się nie liczy ;P
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Madzior_lodz
Młody aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 19.06.2007, 22:01

Re: W jakim wieku zaczeliście pić? wódke?

Post autor: Madzior_lodz »

jasne tylko winny sie tlumaczy :P a o maturze zapomnialas?:P pff :P
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: W jakim wieku zaczeliście pić? wódke?

Post autor: =MiLi= »

O pfff to tylko dlatego, ze piłam z takimi staruchami ;p znaczy z Tatą i Jego kumplami ;P a ja takie dziecko... ;)

Bo jak ja Ci zacznę przypominać... :twisted:
Nie pamiętasz już co było przed egzaminami moimi? jak miałam sesję? ;>

Ale już ciiii ;P bo zaraz dostaniemy ochrzan ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: W jakim wieku zaczeliście pić? wódke?

Post autor: Offik »

ja mialem chyba z 15 lat jak zaczalem pic...
Szamot
Młody aktywny
Posty: 73
Rejestracja: 24.01.2006, 20:19

Re: W jakim wieku zaczeliście pić? wódke?

Post autor: Szamot »

jakos w 2 czy 3 gim zaczalem pic, w liceum przezywalem okres fascynacji alkoholem, a teraz prawie wcale go nie pije, jedynie od czasu do czasu jakies piwo. Alkohol to trucizna, nie pijcie go !!
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: W jakim wieku zaczeliście pić? wódke?

Post autor: melOn »

Szamot pisze:w liceum przezywalem okres fascynacji alkoholem, a teraz prawie wcale go nie pije, jedynie od czasu do czasu jakies piwo...
zakazane najbardziej smakuje ;) też to miałam...
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: W jakim wieku zaczeliście pić? wódke?

Post autor: agatha2 »

Niewiele miałam lat, kiedy spróbowałam piwa.... Siwuchę piłam w wieku lat 15.
Obecnie jestem zatwardziałą abstynentką, co dziwi większość studentów.
W tej kwestii nie czuję się Polką.
Alkohol mnie drażni i razi. Nie wyżyłabym pod jednym dachem z osobnikiem mającym słabość do kieliszka (czy to już offtopic? :mrgreen: )
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
zlote_slonce
Młody aktywny
Posty: 85
Rejestracja: 01.11.2006, 20:17
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: W jakim wieku zaczeliście pić? wódke?

Post autor: zlote_slonce »

hmm
piwa no to juz od dosc dawna.
wina w sumie od tamtych wakacji
noo i czysta tez od tamtych wakacji..

1 raz to byl koszmar..
rzygalam dalej niz widzialam xP
Nie bać się, nie dać się i zwwyciężyć.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: W jakim wieku zaczeliście pić? wódke?

Post autor: Linka »

zlote_slonce pisze:1 raz to byl koszmar..
rzygalam dalej niz widzialam xP
u mnie niestety tez... w wieku 14 lat wypiłam całęgo szampana....
Byłam młoda i chciałam po prostu spróbowac- nauczka była strasszna ;)
Troche później napiłam się samego spirytusu, piekło straszliwie, ale nie upiłam się bo odeszła mi po tym chwilowo ochota na alkohol.

Obecnie pije bardzo mało alkoholu i sporadycznie, małego drinka na jakiejś imprezie, jakiegoś owocowego Redd'sa albo lampkę wina "dla smaku".
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: W jakim wieku zaczeliście pić? wódke?

Post autor: Justyśka »

ja mam 15 lat...wódki nie piłam nigdy i jakoś mnie nie ciągnie...za winami nie przepadam więc nie piję, szampan jak jest dobry to wypijam lampkę. Pierwszy raz piwo wypiłam hmmm nie wiem chyba rok albo dwa lata temu w wakacje. Piję tylko jak jestem u kuzyna na wakacjach, ale nigdy sie nie upiłam, w tym roku raz byłam "wcięta" ale nic więcej. Jeżeli już piję to góra dwa piwa.
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
ODPOWIEDZ