[Narkotyki i inne używki]

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: [Narkotyki i inne używki]

Post autor: macey »

jedno i to samo gówno.... (-:
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: [Narkotyki i inne używki]

Post autor: Piqs - X »

Bo tak to jest :P .. dealer podejdzie, da działke, a nawet pare za darmo, a potem dawaj mu kase na wiecej .. bo sie uzależniłes .. dobra metoda dla głupich ludzi ;]
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: [Narkotyki i inne używki]

Post autor: Luki »

qrwa, jak mnie wqurwia taka gupia gadka, ze "przygoda" z narkotykami zaczyna się od tego ze "podchodzi do ciebie diler i daje ci działke zebyś sie spalił/dał kanał/lub jeszcze co innego" !!! Ludzie przecież to są głupoty! Nikt do ciebie nie podejdzie i nie da ci nic za free. Wszystko zaczyna się od ludzkiej głupoty! Np. moja stara była kiedyś w szkole na jakiejś wywiadówce i wychowawczyni wszyskim starym nagadała ze w szkole to dilerzy rozdają cukierki z LSD!! buhahahaha, a stara do mnie: "ty czasem nie bierz cukierków od obcych!"... a ja chyba lepiej wiem co sie w szkole dzieje i jestem pewiem ze z całej szkoły nikt LSD na oczy nie widział a co dopiero rozdawać :) hehe dobre sobie :) A co do tego ze zaczyna sie na trawie a kończy na np. herze to sie zgodze, bo moi kumple zaczeli dość często jarać trawe no i doszło do tego ze palą coraz częściej i jak na razie nie mówią ze im małą, ale coś czuje ze to sie zle skonczy.... narqua :shock:
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: [Narkotyki i inne używki]

Post autor: Piqs - X »

:shock: Nie zazdroszcze znajomych :shock: A co do mojego wczesniejszego postu, to ja se spotkałem z czyms takim ...
herbi
Młody aktywny
Posty: 19
Rejestracja: 28.09.2002, 14:48

Re: [Narkotyki i inne używki]

Post autor: herbi »

hjjhkjk
Ostatnio zmieniony 18.09.2006, 18:40 przez herbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: [Narkotyki i inne używki]

Post autor: Luki »

moze u was tak jest, ale u mnie i w miastach pobliskich na pewnoe tak nie robia... bo kto ci da 5 razy ganji o wartości 30zł (razem 150) za freeko???
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

hehehe

Post autor: PLAGIATT »

dadza ci bo teraz 5 razy a potem niebedzie juz zadarmo a ty bedziez uzalezniony i bedziesz chodzil 4 razy w tygodniu i im sie to zwroci i jeszcze zarobiom :P
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: [Narkotyki i inne używki]

Post autor: Luki »

jaku już pisałem: moze u was dawają, ale u nas nie ma nic za free
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: [Narkotyki i inne używki]

Post autor: macey »

Luki pisze:jaku już pisałem: moze u was dawają, ale u nas nie ma nic za free
duzo wiesz na ten temat w swoim miescie.. :> ..ja nic nie sugeruje... [-:
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: [Narkotyki i inne używki]

Post autor: Luki »

nie tylko w swoim :) takze w innych w promieniu 10 km 8)
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: [Narkotyki i inne używki]

Post autor: bober »

mysle ze kazdy ma takich znajomyuch co pala trawe albo biora cos mocniejszego !
to jest wszedzie
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: [Narkotyki i inne używki]

Post autor: macey »

bober pisze:mysle ze kazdy ma takich znajomyuch co pala trawe albo biora cos mocniejszego !
to jest wszedzie

hymmm... czy mam takich znajomych.....z tych co juz bardziej poznalem to nikt nic nie bierze... no 2 pali papierosy ale o nie o tym mowa... tak wiec ja nie wiem gdzie si pali co sie pali jak sie pali..u mnie w miescie :P
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: [Narkotyki i inne używki]

Post autor: bober »

to ty jakis wyjatkowy jestes ;>
ja znam kupe takich ludzi
wielu z nich od wielu lat .....
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: [Narkotyki i inne używki]

Post autor: Luki »

z mojego towarzystwa duuużo ludzi pali trawe, niektorzy niekiedy się "skreślą" (feta), a twardych nark. to jeszcze nikt z nich nigdy nie probował i dobrze.
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Arielka
Młody aktywny
Posty: 15
Rejestracja: 02.10.2002, 18:55

Re: [Narkotyki i inne używki]

Post autor: Arielka »

Marichuana jest zdrowsza od papierosow i alkoholu!? ha ha ha... :lol: ale sie usmialam! w zyciu nie slyszalam czegos glupszego... To juz dowod skoro tak mowisz ze to szkodzi.... :lol:
grz3siek
Młody aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 28.09.2002, 19:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [Narkotyki i inne używki]

Post autor: grz3siek »

Jesli nie wiezysz to zapoznaj sie z najnowszymi wynikami badan...
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: [Narkotyki i inne używki]

Post autor: Luki »

Arielka pisze:Marichuana jest zdrowsza od papierosow i alkoholu!? ha ha ha... :lol: ale sie usmialam! w zyciu nie slyszalam czegos glupszego... To juz dowod skoro tak mowisz ze to szkodzi.... :lol:
a od kiedy alkochol lub papierosy są zdrowe? mozemy powiedzieć ze marycha jest mniej szkodliwa.... no, ale wiadomo jak ktoś pali 15 luf dziennie to lepiej mu wyjdzie jak sobie kropnie to 5 piw :P
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
grzesieq
Młody aktywny
Posty: 87
Rejestracja: 04.10.2002, 20:00
Lokalizacja: eudezet!

Re: [Narkotyki i inne używki]

Post autor: grzesieq »

Nie powiecie mi chyba, że nie jest lepiej wypalić lufe niż pić całą noc? Efekt ten sam, a szkoda mniejsza. (no może jedna lufa nie starczy, ale 2 spoko)
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Narkotyki i inne używki]

Post autor: PAL MAL »

Tu sie dzieją jakieś dziwne żeczy. Po pierwsze jak się można uzależnić ziołem?! Trzeba być naprawde dobrym żeby wyjarać 15 fif. Marihuana dla mnie jest jak papieros tylko ze o lepszym działaniu i na pewno się zgodze że jest zdrowsza od alkoholu. No i gdzie dawają darmowy sort?! Powiedzcie mi to tam z chęcią pojade i sobie tak poprostu wezme! A ten wymysł z cukierkami to chyba był ze 10 lat temu! popieram Lukiego
YO MY BROTHER!
Arielka
Młody aktywny
Posty: 15
Rejestracja: 02.10.2002, 18:55

he he

Post autor: Arielka »

nie moge z was... juz widac efekty... sam fakt, ze pierdolicie takie glupoty to juz dzialanie tej waszej lufy... :lol: Moze sie zastanowcie zanim cos tu napiszecie, bo przez takich jak wy inni tez zaczna wierzyc w takie bajki... Nie mam zamiaru klocic sie gluptasami :wink: koncze juz i pogadamy za pare lat kiedy bedziecie w stanie dostrzec efekty waszych dzialan... POWODZENIA W DALSZYM GLUPIENIU!!! :lol:
ODPOWIEDZ