narkotyki??

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: narkotyki??

Post autor: =MiLi= »

MoNiSiaa pisze:chociaż bez jakiś używek tesh potrafie.Uzależniona nie jestem(przynajmniej nie fizycznie, psychicznie nie wiem....może..)...
MoNiSiaa pisze:Ale jak ktoś by sie zastanawiał nad tym czy wziąść to odradzam!!!!nie warto....bo jak weźmiesz raz to ciągnie cie doo nastepnych razów....potem bierzesz coraz wiecej i coraz cięższe drugi...Kazdy sobie tłumaczy ze panuje nad tym ale to ściemaa!!!!!
Hmmm....? to w końcu jak jest?
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: narkotyki??

Post autor: stefan »

::PiotreK:: pisze:zaprzeczasz sama sobie w tym tekście ....
'tesh' tak uważam.
MoNiSiaa
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 27.01.2007, 19:58

Re: narkotyki??

Post autor: MoNiSiaa »

Zaprzeczam ?w jakim sensie ciekawe?????

[ Dodano: 28.01.2007, 16:31 ]
Nie jestem uzalezniona FIZYCZNIE ale nie zaprzeczam ze PSYCHICZNIE nie!!To jest po prostu tak ze masz takie glupie przekonanie ze z ta pigułą bedzie lepsza zabawa....a to przeciez nie prawda bo wiem ze mozna sie bawic dobrze i bez tego....Po imprezie rano zawsze mam wyrzuty sumienia 'że wzielam'. Na pewno towarzystwo ma duzy wplyw na to co robie...ale postanowilam sobie ze przystopuje.....zobaczymy jak mi sie to uda...
...:::Drumm'n'bass:::...
[ lubisz to sie bawisz :)) ]
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: narkotyki??

Post autor: *MysterY* »

Osobiscie trzymam kciuki bo widze ze jestes maniaczka D'n'B ;)
Pozdr.
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
MoNiSiaa
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 27.01.2007, 19:58

Re: narkotyki??

Post autor: MoNiSiaa »

ehh...no no d'n'b rządzi!!!!!buehehe :D Pozdro
...:::Drumm'n'bass:::...
[ lubisz to sie bawisz :)) ]
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: narkotyki??

Post autor: Centi66691 »

Są gusty i guściki i każdy ma prawo do własnej opinii :D
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
anonimowa2
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 17.10.2008, 14:48

Re: ciekawość

Post autor: anonimowa2 »

w sumie przyjrzałam się waszym dyskusjom na temat narkotyków. W sumie macie racje. Ale wytłumaczę wam kilka ważnych rzeczy które ludzie z zewnątrz nie widzą. W wieku 15 lat pierwszy raz spróbowałam zielonego. Zaczęło się niewinnie...Na jednej z imprez u dobrego kumpla. A potem coraz częściej aż doszło do takiego stanu że zaczęłam to robić prawie codziennie. To było pewne zapomnienie o przykrych sprawach. właśnie w tym samym roku zmarł mój tata. To było bardzo traumatyczne przeżycie i długo je wspominałam. Traktowałam to jako lek na wszystkie moje problemy. Ale kiedyś w końcu kończy się pociąg do palenia trawki to zaczyna się brać cięższe narkotyki takie jak feta, haszysz, extasa. Bardzo długo to ciągnęłam. I ciąge się zastanawiam czy moja mama tego niewidziała czy poprostu udawała że nie widzi. Pewnego dnia zdałam sobie sprawe z tego że nie moge tego tak dłużej ciągnać i trafilam do ośrodka w Warszawie. Na terapie zwana Detox. Przebywałam tam z róznymi osobami i z róznymi uzależnieniami. Cała ta terapia trwała 6 miesięcy. Ale dzieki temu wygrałam walke z narkotykami.
kobieta102
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 16.12.2012, 23:22
Płeć: kobieta

Re: narkotyki??

Post autor: kobieta102 »

LSD, czyli skrót od nazwy dietylamid kwasu lizergowego, klasyfikuje się jako halucynogen.
Jest to forma kwasu wchodzącego w skład neurotoksycznego sporyszu, czyli grzyba buławinki czerwonej. Roślina ta spotykana jest pośród upraw żyta.
Stosowanie wyciągów z buławinki czerwonej znane było już w czasach Azteków. LSD w znanej dziś postaci odkrył przez przypadek szwajcarski naukowiec Albert Hoffman w 1938 roku. Po niezamierzonym przyjęciu dawki narkotyku, opisał niezwykle wyraźne i fantastyczne obrazy i dźwięki, jakich wówczas doświadczył. Od tego czasu jest on najpopularniejszym środkiem halucynogennym. Hoffman wielokrotnie eksperymentował na samym sobie, dobierając różne dawki. Jego celem było wprowadzenie specyfiku na rynek jako leku pomocnego w zwalczaniu schorzeń psychicznych. Jednakże jego użycie wymknęło się spod kontroli i trafiło do nielegalnego obrotu, a władze wpisały go na czarną listę. Nie powstały wiarygodne dowody na działanie terapeutyczne LSD w psychiatrii, pomimo opublikowania w latach 50-tych i 60-tych ponad tysiąca badań przeprowadzonych łącznie na około 40 tysięcy pacjentach. Zdaniem wynalazcy, poważne skutki uboczne wynikają z używania zanieczyszczonego narkotyku, a środek w czystej postaci jest całkowicie bezpieczny. Dzisiaj naukowcy wciąż badają LSD i poważnie zastanawiają się nad jego medycznymi zastosowaniami. Nie zmienia to faktu, iż narkotyk może być ewentualnie stosowany tylko pod ścisłą kontrolą lekarzy, a zbyt duża dawka czy też nieumiejętne rozplanowanie kuracji mogą w znacznym stopniu pogorszyć stan pacjenta.
Maropl
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 22.11.2012, 18:24
Płeć: mężczyzna

Re: narkotyki??

Post autor: Maropl »

LSD i inne twarde narkotyki robiące z mózgu sieczkę powinny być zakazane a ich produkcja surowo karana. Trzeba czerpać z tego co daje nam natura. Każdy wie z czego ;)
ODPOWIEDZ