przy starszych

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
ODPOWIEDZ
Marcino
Młody aktywny
Posty: 70
Rejestracja: 29.10.2004, 20:49
Lokalizacja: Katowice

przy starszych

Post autor: Marcino »

chodzi o używki jeżeli używacie :zdziwko: konkretnie czy np palicie przy rodzicach albo pijecie piwko czy coś innego? :emm: no i jak wyglądał ten pierwszy raz przy rodzicach? (cały czas chodzi o używki) :emm:
Marcino
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: przy starszych

Post autor: Byczek »

Hmmmm, u mnie w domu nie ma nic dziwnego w tym ze na moim biurku stoi piwko, ze starszym czasami wypije sobie drinka, starzy wiedza ze pailiem maryske i probowalem fajek, ale to wszystko oczywiscie w granicach zdrowego rozsadku....
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
dagnai
Młody aktywny
Posty: 45
Rejestracja: 22.11.2004, 09:24
Lokalizacja: Lublin

Re: przy starszych

Post autor: dagnai »

ja bym miał eksmisje z domu:(
Dagnai'zM
ROX'a
magnat
Młody aktywny
Posty: 140
Rejestracja: 30.11.2004, 13:16

Re: przy starszych

Post autor: magnat »

U mnie nikt nic nie wie, ale podejrzewa że palę papierosy, i piję alkohol. Nie mam jakiegoś więszego z tym problemu, ale przy rodzicach w życiu nie zapalę, napić się mogę.
Przytul mnie życie Moje szczęście wielkie Przytul mnie ukrycie Widzę odbicie w tobie me ...
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: przy starszych

Post autor: Fighter »

Ja raczej nie pije w domu. No chyba ze znajomi przyjda i ogladamy sobie film, gadamy czy naprzyklad idziemy gdzies zaraz na impreze.
Przy starych, to nie. Nie licze jakis okazji typu swieta, sylwester itd.
Mimo iz na pewno nic by nie mowili, bo pelnoletni to juz jakis czas jestem, sam bym czul sie jakos dziwnie.

To tyle. Pozdrawiam Alkocholicy. :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: przy starszych

Post autor: Peggy »

ja przy starszych ani nie pale ani nie pije. powiedzieli, ze dopoki z nimi mieszkam i oni mnie utrzymuja, nie zycza sobie palenia i picia - nie tylko w domu, no ale wiadomo, te zakazy jakos sie omija ;)
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: przy starszych

Post autor: tynka:) »

eee nie mam 18 latek, ale jak stoi piwo i mama siedzi przy stole to jak wezme sobie lyka to nic nie mowi...czasami mnie sie pyta czy "dzis nie chce sprobowac" heh...
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: przy starszych

Post autor: Wang »

Heh... ja pale i pije... i robie to gdzie i kiedy chce :P Moi rodzice kiedyś wyczuli ode mnie fajki, ale nie powiedzieli ani słowa. Wiedzieli, że chodze czasami na piwo z kumplami i sami mi jeszcze dawali na to pieniądze.
Wiedzieli, że jeśli by mi zabronili palić i chodzić na piwo to bym nic sobie z tego nie robił. Nie robiłbym tylko tego przy nich, a co im to daje?
W tej chwili mam 19 lat, mieszkam z ojcem jednak utrzymuje się sam. Pale przy rodzicach (juz od dluzszego czasu)... z nimi chodze na piwo. Impreza rodzinna? Napije się z nimi. W tym wszystkim jest to dobre, że widzą ile pije... wiedzą, że nienawalam się jak meserszmit i że jestem rozsądny. (chociaż pare razy puściły mi hamulce)

Musicie chyba pogadać ze swoimi rodzicami... ja z moją matką rozmawiałem czasami na takie tematy - co by zrobiła gdyby mnie zobaczyła z fajką. Wiedziałem czego się spodziewać... i później było mi łatwiej zacząć przy nich palić.
Veni Vidi Vici
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: przy starszych

Post autor: SkaTe_GirL »

a jak wygladal pierwszy raz? Tatus wola 12 letnia skejti :"Kasia chcesz pianke?" ..."Tak!" potem dziecko zaczelo brac lyki [malutkie ; -pppp] jak tatus nie widzial a teraz to jush "Ojciec idziemy na piwo?" =]
piwo przy tatusiu =P Owszem ; -p
papierosow nie pale wiec . . . to odpada =P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: przy starszych

Post autor: amix »

Ja nie pale więc nie moge powiedzieć , że przy nich pale. Piwko to od czsu do czau wypije, ale przy tacie, a raczej z tatą, mama ma troche inne podejście do tego, a jeslichdzi o coś mające wiecej procent to tylko na imprezach, ale tez w małej ilości. :wink:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: przy starszych

Post autor: JaQb »

Słabsze trunki z rodzicami zawsze wszedzie :) a żeby się napić z Ojcem Vodeczki poczekam jeszcze 4 mieśące :wink:
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: przy starszych

Post autor: amix »

A dalaczego akurat 4 miesiące ??
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: przy starszych

Post autor: JaQb »

D o z w o l o n e od lat 18 STU :mrgreen:
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: przy starszych

Post autor: amix »

Mi prakuje tylko 5 dni ale i tak już pije :D
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: przy starszych

Post autor: JaQb »

vodke z rodzicami? :wink:
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: przy starszych

Post autor: amix »

No nie wódke ale takiego małego drinka :wink:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: przy starszych

Post autor: tynka:) »

masz tolerancyjnych rodzicow... w wieku na przelomie tej bariery (18 lat) na dyskotece do 4 rano...uu
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: przy starszych

Post autor: JaQb »

ja tez na dyskotekach bawie sie do końca, i to nie w moim mieście. Czyli trzeba o tej 3-4 dojechać jeszcze do domu, narazie autobusem ale już niedługo :wink: Rodzice to akceptują i nie mają zastrzeżeń :wink:
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: przy starszych

Post autor: SkaTe_GirL »

JaQb pisze:ja tez na dyskotekach bawie sie do końca, i to nie w moim mieście. Czyli trzeba o tej 3-4 dojechać jeszcze do domu, narazie autobusem ale już niedługo :wink: Rodzice to akceptują i nie mają zastrzeżeń :wink:
powiem Ci szczerze ... Stary zazdroszcze Ci...
mnie ojciec bardzo niechetnie puszcza na dyski a teraz tym bardziej po tej aferze ze w Elblagu jest niby psychopata co to gwalci i oczy badz nerki mlodym kobietka zabiera ; -p
wogole bycie dziewczyna jest przerabane jak ma sie opiekunczego ojca =P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: przy starszych

Post autor: amix »

Ojca jak ojca ale jak się ma takiego starszego brata to dopiero jest przerombane. Wszędzie za tobą chodzi i sprawdza z kim się spotykasz. :emm:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
ODPOWIEDZ