rodzaje narkotyków??

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
Archer
Młody aktywny
Posty: 55
Rejestracja: 22.12.2004, 21:57

Re: rodzaje narkotyków??

Post autor: Archer »

Hmm... To ja może poweim to co wiem:
Amfetamina ==> cholerne gówno, nie polecam (chyba, że mamy jakieś ważne zaliczenie i 24 h na naukę). Wszyscy chyba wiedzą, że pomoaga w nauce (jednak tylko na krótką metę, bo po "wyczerpaniu" się tej substancji z organizmu wszystko zapominamy). Środki uboczne? Zjazd, cholerny zjazd. Gdy się ma taki zjazd najlepiej spać (często nawet kilka dni z krótkimi przerwami). Występuje w wielu postaciach (sam słyszałem o pastylkach, znaczkach (?), cukierkach i w formie proszku wdychanego (często rozdrabnianego ze szkłem, aby był lepiej wchłaniany). Jeżeli wzięło się raz, to trzeba się pilnować, żeby nie wziąć więcej razy, bo cholernie uzależnia. Z pewnością źle oddziaływuje na organizm, ale niestety nie wiem w jaki sposób.

Skun ==> Tu dużo pisać nie będę, bo mnie wyśmieją :). Z tego co pamiętam to to się pali (często dzieli się na machy (czy buchy)), mi przypominało nieco wkład od granatowego pisaka. Ma się po tym niezłe filmy. Opowiem może jeden przypadek:
Pewna osoba po kilku buchach tego świństwa widziała i uciekała przed żółwiami ninja wychodzącymi z kanalizacji. Poza tym strzelała ( z palców ułożonych by przypominały pistolet ) do policjantów. Miała potym niezły zjazd (cholernie się bała, co chwile mówiła "cicho"). Z tego co wiem, to popada się w albo w głupawkę (ciągły śmiech) albo w w taką własnie manię (?) (jaką przedstawiłem kilka wyrazów wcześniej). Dalszych skutków ubocznych nie znam. Z tego co wiem, to skun wykonany jest z wielu składników (m.in. innych narkotyków), więc jego skutki jego zażycia są naprawdę trudne do przewidzenia...

Nie wiem, czy o taki opis Ci chodziło...
"Powoli wchodź po swej drabinie i konsekwentnie rób to co sobie założyłeś"
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: rodzaje narkotyków??

Post autor: ::PiotreK:: »

Skun to po prostu zakwaszona marihuana co powoduje ze jest wyjatkowo wzmocniona i powoduje takie efekty jakie powoduje coraz częsciej kwaszona jest jakimś gównem typu domestos czu muchozole jakies ewentualnie psychotropy czy heroina
niewiem po co sie to robie bo i tak najlepsza faza ( nielubie tego słowa ) jest po czyscioszku znaczy sie niezakwaszanej
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

::PiotreK:: pisze:niedawno na diskowery leciał program o tym ze od wzsystkiego mozna sie uzależnić

Devvito jak sobie np przypalisz jest fajnie jakby niebyło nikt by tego nieużywał osobiście załuje ze zaczełem ciezko mi z tego wyjść ale denerwujace są teksty takie jak twoje ludzi który nigdy niemieli z tym do czynienia
Dobra, nie miałem do czynienia z narkotykami w sensie osobistym... Ale co z tego? ... widziałeś kiedyś cień człowieka, który zażywał marihuanę? a może zauważyłeś jak wielkie destrukcje prowadzi w organizmie THC-skun - nie radzę Ci nigdy zobaczyć człowieka po kilku latach zażywania tego świństwa! A widziałeś ciało pięknej osiemnastolatki, która zrujnowała sobie życie poprzez "strzykawe"? Ku**a (przepraszam za bluźnierstwa - ocenzurowałem), miałem z tym do czynienia. Wielokrotnie sobie zadawałem pytanie: do czego ten pop*******ny świat zdąża? do zagłady? Bo cholera, nie wiem czy zauważyłeś, ale od mj się zaczyna... około 80 % ludzi, którzy zaczynało od marihuany - na niej nie kończy. Wiem to z autopsji. Ty być może miałeś z narkotykami do czynienia osobiście, jako zażywający - lecz z pewnością więcej widziałem "wraków ludzi" po tym cholerstwie, jakim są narkotyki. Do jasnej cholery, mam dość narkotyków na tym świecie!!!!!
We are the champions!
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: rodzaje narkotyków??

Post autor: ::PiotreK:: »

widziałem dużo tyle ci powiem
rozumiem twoje słowa szanuje to co mówisz i sie z tobą zgadzam jak jusz napisałem żałuje ze zaczełem w sumie palic skuna jusz 2 rok bedzie ale od pół roku pale coraz mnie w tej chwili praktycznie jsuz wcale ćpałem tez inne gówna ale mało bardzo mało tylko po to zeby spróbowac wiem ze niema sie czym chwalić ale tez daleko mi do narkomani bo myśle ze sie jusz z tym uporałem chociaz skutki całego tego szitu oddczuwam i to bardzo w sumie przez zielsko siedze 2 rok w pierwszej klasie niewspomne z problemi z wysłowieniem sie czy skupieniem
i chodziło mi o twoje teksty komentujące doznania fizyczne po narkotykach tak zwane fazy bo one są po prostu fajne
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: rodzaje narkotyków??

Post autor: Mirriam »

Po narkotykach z grupy "twardych" (chociaz ja nie wierze w ten podzial - wszystkie sa jak dla mnie rownie szkodliwe) poczatkowo wpada sie w stan rozluznienia, spokoju, relaksu (np. amfetamina), czasem pojawiaja sie tez halucynacje (tzw. kwas) i to jest przyjemne. Najgorsza jest jednak chwila zejscia. Roznie to przezywaja rozni ludzie. Znam przypadki, kiedy podczas schodzenia z organizmu amfy dopiero wtedy, po zamknieciu oczu pojawialy sie tzw. filmy i slyszano rozne dziwne glosy. Znowu moj kuzyn po sprobowania kwasu zaczal koszmarnie bac sie drzew (a byl w lesie), wiec nawet nie probuje sobie wyobrazac, co musial czuc.
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: rodzaje narkotyków??

Post autor: ::PiotreK:: »

no dokładnie wszystko zalezy od organizmu i od człowieka najgorzej jest jak człowiek próbuje sobie wkrecić nejlepiej to sie po ptostu wyluzowac i nie przezywac swojego stanu
poas
Młody aktywny
Posty: 19
Rejestracja: 27.12.2004, 01:01

Re: rodzaje narkotyków??

Post autor: poas »

linka napisalas drag UFO i ze jest po nim dead : )) a mam pytanko bralas to kiedys ??? : ]] hyyhyh ja powiem tylko tyle ze copa wlazi popooltorej godziny (owszem byly przypadki smiertelne ale to z przedawkowania) jak sie wezmnie jedna to sie na pewno nie umrze a przyczyna przedawkowania ?? to proste jak pila nie kopie to czeba zjesc ich kilka : )) no a jak sie chce wziasc ich kilka to ja radze dosc dlugo niekiedy poczekac zeby sprawdzic dzialanie jednej : ]]]

pozdrawiam : ]]]
Cure
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 03.03.2006, 08:03
Lokalizacja: Polska ;]

Re: rodzaje narkotyków??

Post autor: Cure »

Gadam,gadam co wiem.
Amfetamina-Odwapnienie kości,zniszczenie śluzówki nosa,wrzody żołądka,wyniszczenie receptorów dopaminowych,nadwyrężanie serca (mogące prowadzić do jego chorób),przeciążenie a w rezultacie wyniszczenie wątroby,nadciśnienie,a bez fety ciśnienie za niskie,według mnie również podniszcza stawy.
Trawa-stany paranoidalne,"zawiechy",obojętność.
(dotyczy długotrwałego i częstego stosowania).
Inhalanty-sieczka z mózgu,jednorazowe zażycie=życie paru ładnych milionów komórek nerwowych.
LSD-przy częstszym stosowaniu ryzyko skopania DNA co może zaowocować w przyszłości zespołem downa u dziecka osoby,która brała.
Więcej jak na razie mi nie przychodzi do łba.
Wszystkie moje wypowiedzi są wynikiem nudy,której doświadczam i są wyłącznie wytworem mojej wyobraźni nie mającym odbicia w realnym życiu ^_^
shamarmadar
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 19.04.2006, 00:04

Re: rodzaje narkotyków??

Post autor: shamarmadar »

rodzaje narkotykow:

psychodeliki (thc,dmt,dxm itp itd )

stymulanty (kofeina,amfetamina itp itd)

depresanty (alkohol,benzodiazapiny,opioidy[heroina,morfina,kodeina])


mniej wiecej to sie ma tak
nothing is true, everything is permitted
ODPOWIEDZ