problemy z alkoholem

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
ODPOWIEDZ
Wojciech
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 21.02.2005, 01:46

problemy z alkoholem

Post autor: Wojciech »

Mam problem z alkoholem. Jestem 24 latkiem. Nie mam umiaru w piciu. Nie piję często ale jak juz pije to do końca. Alkocholizm jest żródłem wielu moich problemów. Wiele razy najadłem się wstydu. Moim problemem jest jazda samochodem po pijanemu. To co robię jest głupie, i chciałbym z tego wyjść. Mam cudowną dziewczynę, która jest dla mnie bodżcem do wszystkiego. Nie chcę aby kiedykolwiek przeżywała to jeszcze. Chce z tym skończyć.
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: problemy z alkoholem

Post autor: JaQb »

popieram
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: problemy z alkoholem

Post autor: ORZO »

To raczej nie jest dobre miejsce na leczenie się z tego problemu. :?
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: problemy z alkoholem

Post autor: Fighter »

ORZO pisze:To raczej nie jest dobre miejsce na leczenie się z tego problemu. :?
Czasem czlowiek chce sie wygadac i kazde miejsce jest dobre, byle tylko poczul sie wysluchany, a przedewszystkim aby zrobilo mu sie lzej na duszy.

U mnie kumpel mial problemy z narkotykami, gdy prawie przez to umarl, otrzezwial i rzucil to. Ty jednak jestes madrzejszy od niego bo dostrzegasz swoj problem, wiele osob udaje slepych. Teraz musisz postrac sie sam sobie pomoc (np. przez poproszenie o pomoc kogos). Skoro masz dziewczyne ktora jest dla ciebie wazna, zrob to tez dla niej. Pokaz ze jestes w stanie pokonac swojego wroga - Alkochol.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: problemy z alkoholem

Post autor: ORZO »

Czasem czlowiek chce sie wygadac i kazde miejsce jest dobre, byle tylko poczul sie wysluchany, a przedewszystkim aby zrobilo mu sie lzej na duszy.
Taaa,wygada się wszyscy zaczną mu współczuć a i tak nic się nie zmieni.Jak się nie ma silnej woli to raczej wirtualny odwyk nie pomoże.(tylko żeby nikt się nie przyczepił do mnie o tą "silną wolę")
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: problemy z alkoholem

Post autor: Phantom »

W Klubie AA byłeś?
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: problemy z alkoholem

Post autor: Mirriam »

Powiedz to wszystko, co nam napisałeś, swojej dziewczynie i poproś ją o pomoc. A jesli nie chcesz jej w to mieszac to posluchaj rady Phantoma.
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Cure
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 03.03.2006, 08:03
Lokalizacja: Polska ;]

Re: problemy z alkoholem

Post autor: Cure »

Moja rada-zmień kumpli na takich,z którymi nie będziesz pił.Trudne,ale pomaga.I staraj się zagospodarowywać sobie czas,powiedz dziewczynie,że będziecie się spotykać właśnie wtedy,kiedy najczęściej chodzisz na popijawy i wywiązuj się z tego,jeśli ona ma taką możliwość.Pokusa może być duża,ale jak ją kochasz,to satysfakcja z tego,że jesteś teraz z nią a nie pijesz na umór będzie dobrą nagrodą :)
Wszystkie moje wypowiedzi są wynikiem nudy,której doświadczam i są wyłącznie wytworem mojej wyobraźni nie mającym odbicia w realnym życiu ^_^
ODPOWIEDZ