grass

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
ODPOWIEDZ
Dumble
Młody aktywny
Posty: 76
Rejestracja: 20.11.2003, 22:05

grass

Post autor: Dumble »

niby trawa nie uzaleznia ale ostatnie wakacje dzien w dzien palilem no czasem co 2 pozniej przestalem juz tak w pazdzierniku no looz ale juz w grudniu sobie zapalilem raz i chcialem jeszcze to zapalilem chyba z lolki i pozniej znow nic... nastepnie zapalilem na studniowce i obiecalem sobie ze juz nie zapale wiecej i teraz jak widze ze ktos pali chca mnie czestowac to mowie nie dzieki ale na sama mysl o jaraniu slina mi cieknie... niby wiem ze moge sie opanowac ale bym chcial...
...Piknie grajum...
Pan_Wielkie_D
Młody aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 08.02.2005, 00:51
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Piła/Toruń

Re: grass

Post autor: Pan_Wielkie_D »

Nie abym cie obrażał. Ale zalecam ci isc do lekarza. Do ośrodka leczeń uzaleznien :). Mój znajomy też tak zaczynał. A teraz nie potrafi odmówić. Jeżeli nie pójdziesz z tym jak najszybciej do specjalisty to z każdym dniem bedzie coraz gorzej. :emm:

A to ze trawa nie uzależnia to nieprawda.
h3lix
Młody aktywny
Posty: 77
Rejestracja: 05.05.2005, 21:46
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: grass

Post autor: h3lix »

E tam odrazu lekarz. Wystarczy silna wola.
Jeśli nie palisz już dość długo to myślę, że jest ok.
niby wiem ze moge sie opanowac ale bym chcial...
Jesteś lekko uzależniony, wystarczy, że będziesz się wstrzymywał od palenia i chcica przejdzie :P
ponty
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 29.09.2005, 23:14

Panie_wielki_D

Post autor: ponty »

To chyba ty powinieneś iść a zreszta jak ktos sie uzalezni to sie nie idze do lekarza ale kto by tam patrzyl...
Ganja zostawia ślady jak sanek płozy...
ODPOWIEDZ