Co się dzieje?? Alkohol...

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
ODPOWIEDZ
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Co się dzieje?? Alkohol...

Post autor: Mirriam »

Ja nie wiem, jak jest u was, ale w moim otoczeniu od jakiegoś czasu panuje prawdziwa "fascynacja" piciem. Rozumiem, ze od czasu do czasu mozna sie napic, raz kiedys nawet trochę przesadzić ale nie rozumiem zupełnie niektórych zachowań.
Część moich znajomych spotyka się przynajmniej raz w tygodniu tylko po to zeby sie napic. Nie jest to kulturalne picie, tylko spijanie na lawce w parku tanich winiaszy. Gdzie tu przyjemność?? A tym bardziej ze pozniej konczy sie to np. przelizaniem sie (sorry za określenie. sama go nie lubie i nie uzywam na codzien ale tego inaczej nie da sie nazwac) z osoba z ktora na codzien byloby to nie do pomyslenia albo dziewczyny majace slabe wątroby siedzą w krzakach i zdychają... A na codzień, w szkole nikt by nie podejrzewał ich o "upodobania" alkoholowe.
Znam również grono osób które spotyka się co tydzień po to zeby upić się wódką, czasem do momentu dopóki film się nie urwie.

Rozumiem, czasem przychodzi ochota zebys sie "napic", nie mowie ze sama tak nie mialam, ani ze sama nigdy nie przesadzilam. Ale zeby do tego stopnia?? Czemu coraz więcej młodych osób tak chętnie się upija?? Może Wy macie na to jakąś sensowną odpowiedź?
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Co się dzieje?? Alkohol...

Post autor: JaQb »

a ile lat mają twoi znajomi?
ja miałem taką fascynacje jak byłęm młodziutki i głupiutki czytaj. 2 klasa gima. To było tak z 2 mieśące takich zabaw, ale uśiadomiłem sobie ze to do niczego nie prowadzi, a teraz kulturalnie jedno piwko na imprezie moze dwa. od świeta cos więcej a często w ogle nie pije nic na imprezie.
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Co się dzieje?? Alkohol...

Post autor: Mirriam »

mają średnio od 17 do nawet 24 lat.
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Co się dzieje?? Alkohol...

Post autor: JaQb »

Mirriam pisze:mają średnio od 17 do nawet 24 lat.
Dziwne.. :?
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co się dzieje?? Alkohol...

Post autor: Anuś »

nie wiem...ja tez nie widze w tym nic sensownego :| rozumiem na jakiejs imprezie troszq wypic - ale tez w granicach, zeby bylo kulturalnie... a takie picie zeby pic to jak dla mnie w ogole bez tolku :oops2:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Co się dzieje?? Alkohol...

Post autor: ::PiotreK:: »

u mnie z piciem to tez tak było w gimnazum teraz raz na jakiś bardzo długi czas
_vladimir_
Młody aktywny
Posty: 15
Rejestracja: 14.04.2005, 19:56

Re: Co się dzieje?? Alkohol...

Post autor: _vladimir_ »

phi... nic dziwnego.... sam tak robie, z kumplami piatek,weekend, pare piwek, wodeczka, panienki i zajebiscie jest
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Co się dzieje?? Alkohol...

Post autor: stefan »

phi... nic dziwnego.... sam tak robie, z kumplami piatek,weekend, pare piwek, wodeczka, panienki i zajebiscie jest
za dużo się teledysków naoglądałeś.
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Co się dzieje?? Alkohol...

Post autor: *MysterY* »

zajebiście bedzie jak zobaczysz jakie masz braki od wódy zielska itp. ja zauważyłem się pochamowałem bo już czasami siedze i myslę a wszyscy nie wiedzą dlaczego??? A po za tym to wogóle staję się ograniczony i mnie to wqrza. :emm:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
_vladimir_
Młody aktywny
Posty: 15
Rejestracja: 14.04.2005, 19:56

Re: Co się dzieje?? Alkohol...

Post autor: _vladimir_ »

stefan pisze:
phi... nic dziwnego.... sam tak robie, z kumplami piatek,weekend, pare piwek, wodeczka, panienki i zajebiscie jest
za dużo się teledysków naoglądałeś.
hahaha stefan wiesniaku idz se kup wino za 3,50 i siadz na polu i wypij bo tylko na tyle cie stac
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Co się dzieje?? Alkohol...

Post autor: vanessa »

Ej koleś maksymalnie denerwuje mnie takie coś...
:emm: nikt nie nauczył cie dobrego wychowania?? Napisałam ci już gdzie indziej że to że wielbisz biby, zalanie sie w trupa i panienki to nie znaczy że jesteś cool. Nie pisz wogole niz jak masz pisać takie bzdety :emm: :emm:
wiem że nie powinnam sie wtrącać ale piszac takie cos dajesz dowod na to ze sam jestes wiesniakiem (chociaż to i tak za ładnie chyba jak dla ciebie :emm: )


a wracajac do topicu:
wydaje mi sie że wszystko jest dla ludzi tylko w odpowiednich ilościach:)
trzeba sie bawić z umiarem.. wtedy jest najfajniej :wink: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 17.04.2005, 21:44 przez vanessa, łącznie zmieniany 1 raz.
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Co się dzieje?? Alkohol...

Post autor: stefan »

hahaha stefan wiesniaku idz se kup wino za 3,50 i siadz na polu i wypij bo tylko na tyle cie stac
naprawdę pocieszny jesteś :) mama byłaby z ciebie dumna :)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Co się dzieje?? Alkohol...

Post autor: =MiLi= »

To sie nazywa klasa :) gratuluje

Alkohol...? fajna sprawa, tylko rzeczywiscie trzeba znac umiar. Wszystko jest dla ludzi. Ja lubie sobie czasem wypic, ale w dobrym i sprawdzonym towarzystwie i dla dobrej zabawy
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Co się dzieje?? Alkohol...

Post autor: ::PiotreK:: »

zrobie mały offtopic ale chciałem zauwazyć ze vladimir przypomina mi kurcze zapomniałem nika ale tego od kur
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Co się dzieje?? Alkohol...

Post autor: Fergie »

::PiotreK:: pisze:zrobie mały offtopic ale chciałem zauwazyć ze vladimir przypomina mi kurcze zapomniałem nika ale tego od kur
cos chyba nie w humorze jestes...
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Co się dzieje?? Alkohol...

Post autor: Paweł »

WRACAJĄC DO TEMATU...

To na prawde współczuję...
Ogólnie w swojej (już w sumie byłej, chlip) klasie tez to zauważyłem... przynajmniej u niektórych osób. Może nie jest to tanie winsko, ale tanie piwsko za 2 zł pół litra. Sory, ale tego nie da sie pić! :P

Czemu? nie wiem...
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Co się dzieje?? Alkohol...

Post autor: Fergie »

Gdybym ja piła takie tanie gówno, to prędzej mama by mi dała na porządne piwo, ale wino... Bo według niej co tanie, to złe np: bardzo lubie masło roślinne, zwyczajne nie jakies tam, ale nie moge go kupic bo według mojej mamy za tanie... Ale ja i tak nie pije, no ewentualnie czekoladki z alkoholem :P
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Co się dzieje?? Alkohol...

Post autor: Linka »

Ja tez sie ostatnio czesto spotykam z takimi zachowaniami. W sumie nie tylko ostatnio :emm:
Wg mnie mozna pic od czasu do czasu i z zaufanymi osobami. Moze i dobrze ze nie chodze na zadne dyskoteki ani do innych tego typu miejsc bo tam takie picie jest bardzo powszechne. A gdzie jest duzo obcych osob i kiedy jest sie pijanym mozna zrobic rzeczy, ktorych sie potem bedzie załowac.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Co się dzieje?? Alkohol...

Post autor: tynka:) »

Nie pije, chociaz pierwsza "glupawke" mam za soba...na szczescie! Wtedy i tak nie pilam na jakis dyskotekach, tylko z przyjaciolmi...W ogole wydawalo mi sie, ze taaaaaaaka dorosla juz jestem to bylo glupie, wiem, dlatego koniec z alkoholem :twisted:
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
lolitka
Młody aktywny
Posty: 48
Rejestracja: 09.05.2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Co się dzieje?? Alkohol...

Post autor: lolitka »

hmm.....ja kiedys pic mogłam na dworku o kazdej porze dnia i nocy...zdarzalo sie ze nawet z ranca..no aleteraz chyba troszke wydoroslalam i juz mnie tak nie ciagnie..nie powiem lubie sobie wypic wieczoriem w piatek z przyjaciołmi lub na imprezce...czasami milo jest nie myslec co sie robi poprostu wypic i na moment oderwac sie od problemow codziennych...umiem sie bawic tez natrzezo i czesto tak tez jest..no ale czasem milo dac sei poniesc....i nie myslec o niczym..... 8)
ODPOWIEDZ