Narkotyki ;] - hm... powinno was przekonać ;]

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Narkotyki ;] - hm... powinno was przekonać ;]

Post autor: PLAGIATT »

No cóź sama prawda.... posłuchajcie a na pewno nie któe osoby zmienią zdanie :)))

http://www13.patrz.pl/upload/aud/3793.mp3

Powiem tak sama prawda...
Może pare osob zrezygnuje z narkotyków ;]
Fajnie by było...
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Narkotyki ;] - hm... powinno was przekonać ;]

Post autor: Potępiony »

Nie działa. Ale jeśli o to chodzi to mnie nie trzeba przekonywać rzuciłem dragi jakiś czas temu ograniczyłem alkohol do minimum i staram się w miarę zdrowo odżywiać, ale niestety to ostatnie nie wychodzi. Mimo wszystko jestem z siebie dumny. A to wszystko zrobiłem dla ekhhm koleżanki, że tak powiem. :mrgreen:
Konieczność jest najlepszym doradcą.
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Narkotyki ;] - hm... powinno was przekonać ;]

Post autor: PLAGIATT »

działa tylko musicie nadusic prawym i zapisz jako.... inaczej nie zadziała.... 36minut o narkotykach opowiada Dealer... ;] czy tam Diler ;]
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Narkotyki ;] - hm... powinno was przekonać ;]

Post autor: *MysterY* »

znam to i rzeczywiście tak jest z narkotykami wszystko co tam gada to prawda :mrgreen: ehhhhhhhh moja matura jak ja to zdam :emm:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Narkotyki ;] - hm... powinno was przekonać ;]

Post autor: Potępiony »

To jest to o bodku? To też znam. A jeśli chodzi o prawdę to całej nie da się poznać. Trochę niektóre sprawy koleś wyolbrzymia ale w zasadzie efekt to daje i każdy przynajmniej się zastanowi zanim sięgnie po narkotyki.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Narkotyki ;] - hm... powinno was przekonać ;]

Post autor: *MysterY* »

ale które wyostrza??? :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Narkotyki ;] - hm... powinno was przekonać ;]

Post autor: Potępiony »

Jak nie wiesz to lepiej żeby tak zostało, lepiej żyć w niewiedzy niż wiedzieć za dużo przynajmniej jeżeli chodzi o dragi. Sam wolałbym pewnych rzeczy w życiu nie doświadczyć.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Narkotyki ;] - hm... powinno was przekonać ;]

Post autor: PLAGIATT »

lepiej że to robi może kogoś coś to nauczy i nie sięgnie po te gówna.... według mnie tak jest bo znam 3 co źle skończyli... jeden siedzi w psyhiatryku... a dwóch to wraki ludzi...
Cure
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 03.03.2006, 08:03
Lokalizacja: Polska ;]

Re: Narkotyki ;] - hm... powinno was przekonać ;]

Post autor: Cure »

Słyszałem,niektóre uwagi cenne,niektóre zbyt propagandowe,ale ogólnie ok :) Przypadki jak się domyślam prawdziwe,ale sporo z nich wynika z głupoty tych,którzy tak skończyli.Niemniej i to dobre-ludzie mogą się zastanowić,czy do końca wiedzą,co chcą zrobić.Dragi to nie zabawa i wielu "kozaków z silną wolą" się na nich wykłada na maxa i nie mogą przetrwać dnia bez zacpania.Ja nie stoczyłem się aż tak,mogę długi czas wytrzymać,ale zakładając,że miała to być tylko próba,to też z tarczą nie wyszedłem.Wiem,że w końcu się z tego wyplączę,bo wszystko idzie w dobrym kierunku,ale nie jest łatwo.Czy było warto?I tak i nie.Nie wiem,co bym zrobił mając jeszcze 1 szansę,może jednak bym nie spróbował w ogóle?Nie polecam tym,którzy nie próbowali,a chcą.Wiem,że większość i tak spróbuje,ale nie jestem kampanią anty a kimś,kto kiedyś też zdecydował się spróbować mimo opinii podobnych do mojej i jednak nie jest z tego faktu do końca zadowolony...Ot,kurewska przyjemność,a potem 2 wyjścia:wpadamy w nią po uszy,albo ciężka walka z samym sobą o przetrwanie,o to,by nie pójść tą pierwszą ścieżką,która Was zniszczy.Najtrudniej przestać zupełnie.
Wszystkie moje wypowiedzi są wynikiem nudy,której doświadczam i są wyłącznie wytworem mojej wyobraźni nie mającym odbicia w realnym życiu ^_^
asioczek
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 17.04.2006, 10:37
Lokalizacja: Katowice

używki

Post autor: asioczek »

Bodek mna wstrząsnoł-to fakt, opowiadał o historiach prawdziwych ,a jakoś wokioł mnie nie jest tak-ale moze to dobrze-zresztą na pewno-,mam nadzieje ze nigdy nie spotka mnie coś takiego jak tych ludzi których historie opowiadał Bodek, mam też nadzieje że moi znajomi , którzy w d.. mają te gadania unikną również takiego scenariusza życoia, nikomu tego nie życze, to sa sporadyczne przypadki- a le w zasadzie moze i prawda że to kogoś prze3strzegnie, chociaż wątpię, chyba ludzie nie wierzą w jakikolwiek gadanie takie-bo wiadomo ze musi ktoś gadac coś o tym zeby zniechecać-to jest jak z papierosami -że się umiera na raka itp. Najbrdziej mnie śmieszy to ze od papierosów sie nie rośnie :mrblue: no i jak po takich tekstach bezsensownych dzieci maja w cokolwiek wierzyc zawartego w atkich pouczeniach, zresztą to jest jak z przestrzeganiem przed Hivem-czy zniknęły prostytutki i czy faceci się pilnują-a tyle si.ę gada o chorobach wenerycznych i aidsu....nigdy ludzie nie bedą barali na poważnie takich opowieści-przestróg-moze niektórzy się nbad tym zastanowią ,ale większość to oleje!Ja tylko moge tyle powiedzieć, ze lepiej czegos co dobre nie próbować-bo jak nie wiesz jak smakuje ciasteczko -to nie edziesz miał co chwile na nie ochoty-a tym samym nie zgrubniesz, nie bedziesz miał cukrzycy i nie bedziesz zatrówał swojego organizmu niepotrzebnymi cłkowicie pustymi kaloriami 8)
"śpieszmy sie kochać ludzi tak szybko odchodzą"
"All I needed All I wanted is here in my heart.."
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Narkotyki ;] - hm... powinno was przekonać ;]

Post autor: Byczek »

Ja to slyszalem, powiem szczerze ze calkiem ostre, ale mnie tez nie trzeba przekonywac, ja swoj rozum mam...
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
shamarmadar
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 19.04.2006, 00:04

Re: Narkotyki ;] - hm... powinno was przekonać ;]

Post autor: shamarmadar »

bueheh bodek rozwala :D kupa smiechu
nothing is true, everything is permitted
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Narkotyki ;] - hm... powinno was przekonać ;]

Post autor: JaGaKi »

nie jestem zwolennikiem dragów, ale podobno monar zdementowal to i określił że to bzdura
asioczek
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 17.04.2006, 10:37
Lokalizacja: Katowice

DRAGI

Post autor: asioczek »

Opowieść Bodka to historie z zycia wzięte..skąd wiem?Wiem bo nie które sytuacje ,które przytaczał były nawet w wiadomosciach tylko jakis spory czas temu..Wiem co dragi robia z ludźmi-jak już pisałam nie znam tak drastycznych przypadków, ale warto wziąść pod uwagę słowa Bodka- jeśli już ich słuchasz -to nie ignoruj ich i uwierz w nie...tak jasne ze macie swój rozum..ja też mam -ale uwierzcie ze lepiej nie znać czegoś niż potem wiedziec jakie to jest przyjemne...to nie jest śmnierć-to jedynie po żyle..chdzi o to że to się kończy trwfałymi defektami różnego rodzaju -a juz na pewno zmianą ..nie kiedy nie zauważalną ale jest możliwość też że to będzie tak zauważalne jak defekty znajomych Bodka
"śpieszmy sie kochać ludzi tak szybko odchodzą"
"All I needed All I wanted is here in my heart.."
shamarmadar
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 19.04.2006, 00:04

Re: Narkotyki ;] - hm... powinno was przekonać ;]

Post autor: shamarmadar »

skakanie z okna po thc [przyklad magika, przeciez to kompletna bzdura , magik byl chory na shizofrenie paranoidalna ktora w wiekszosci przypadkow konczy sie samobojstwem i niech ten idiota nie mowi ze wyskoczyl bo sie najaral] w ogole to co to za bzdury wygadywac o ludziach skaczacych przez okno bo sie najarali ... tak samo jak przekwitanie bo speedzie i inne jedzienie dzieci na kwasie . Moze i skuteczne bo wiekszosc polmozgow wierzy w takie przypadki, ale to kompletne bzdury ...
nothing is true, everything is permitted
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Narkotyki ;] - hm... powinno was przekonać ;]

Post autor: ::PiotreK:: »

ja myśle ze przytoczył on prawdziwe przypadki
wiadomo niekazdy ma zdrowo na głowie
ale jak widac było ich kilka a on wymienił wszystko na raz co miało dać wrazenie mnogości takich wydazen
asioczek
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 17.04.2006, 10:37
Lokalizacja: Katowice

Re: Narkotyki ;] - hm... powinno was przekonać ;]

Post autor: asioczek »

Shamarmadar, kumam Twoje oburzenie w sumie z tym Magikiem to masz racje, ale ta para po kwasie siedzi właśnie w więzieniu- było o tym gadane jakoś 4lata temu czy ileś tam w wiadomnościach -reportarze były i takie tam...no ale jak się czegos nie wie tom się tego nie neguje, z Magikiem to mi się wydaje ze było inaczej niż Bodek powiedział, wymysliłeś mu zajebiste schorzenie, a prawda jest taka że koleś się chyba bardzo doło0wał itp miał tam jakieś długi coś mu się nie układało i stchurzył...a zressztą nie wiem bo nie była tam przy tym skoku i nie pytałam go "czemu skaczesz?", a półmózgiem nazwałeś mnie?dlatego ze pisałam że te słowa Bodak powinny trafic do kogoś?bo nie rozumię tego komu nawbijałeś..
"śpieszmy sie kochać ludzi tak szybko odchodzą"
"All I needed All I wanted is here in my heart.."
ODPOWIEDZ