Rekordy w piciu :D

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
ODPOWIEDZ
Kate1717
Młody aktywny
Posty: 45
Rejestracja: 03.02.2006, 00:28
Lokalizacja: Lublin

Rekordy w piciu :D

Post autor: Kate1717 »

Ile najwięcej wypiliście i byliście trzeźwi?
"Przed prawdą nie uciekniesz
niezależnie jak szybko byś biegł"
Szamot
Młody aktywny
Posty: 73
Rejestracja: 24.01.2006, 20:19

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: Szamot »

Ale glupi temat :emm: . Nie lubie ludzi ktorzy chwala sie ile to nie potrafia wypic. Jednak jesli juz mam cos powiedziec na temat to uwazam ze lepiej miec slaba glowke bo ekonomicznie jest :wink:
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: Linka »

Własnie- picie duzej ilosci alkoholu naraz to zaden powod do chwalenia sie.
Ja mam słaba glowke i mi niewiele wystarcza. Z reszta pije rzadko i rozsadnie.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Katrina
Młody aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 01.02.2006, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

=/

Post autor: Katrina »

:shock: Picie alkoholu w ogóle nie jest powodem do dumy, a co dopiero zażywanie go w dużych ilościach. Myślę, że właśnie poprzez takie "zabawy" alkoholem powstaje problem patologii społecznej - alkoholizmu. To łatwy sposób do zepsucia swojego organizmu, popadnięcia w jakieś choroby związane z piciem alkoholu i w końcu zrujnowania sobie życia. Alkohol jest dobry, ale w małych ilościach.
Młodym, którzy już tak bardzo chcą go pić proponuję... czerwone wino półwytrawne do obiadu. Macie zapewnioną codzienną dawkę alkoholu. ;)
Odpowiem wreszcie na Twoje pytanie. Domyślam się, że chodzi Ci o to ile "udało mi się" na raz wypić, a nie najwięcej w życiu. Mam (prawie) 18 lat i dopiero w te ferie zimowe wypiłam całe jedno grzane wino, a w Sylwestra dwie lampki szampana. Śmiejesz się? Twoja sprawa. Przez całe swoje życie nie tknęłam alkoholu, a gdy w Sylwestra proponowano mi szampana, to tylko moczyłam język.
Podsumuję to krótko -
Ale glupi temat.
Pozdrawiam. :hihi:


// Phantom: jeśli koniecznie chcesz zmniejszyć czcionkę, używaj 11.
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: Byczek »

Katrina jak zwykle rzeczowo i konkretnie plus ciekawy offtopic, to mi się podoba i fajnie się czyta, nawet o takich rzeczach jak alkohol, który jest dość trudnym tematem, w końcu tak wielu ma z nim problem! Faktycznie, nie ma się co chwalić takimi rzeczami, ale skoro powstał ów temat, powiem tylko że jako osoba z dość słabą głową, w zeszłym roku wypiłem 8 tyskaczy, ja nie jestem rekordzistą, ja jestem smakoszem :D
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: stefan »

ca 0.6l przepalanki
Katrina
Młody aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 01.02.2006, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

a może inny sposób?

Post autor: Katrina »

Dziękuję Byczek. :)
Byczek pisze:ja nie jestem rekordzistą, ja jestem smakoszem :D
To mi się podoba. Przecież alkohol trzeba smakować, a nie wlewać w siebie tonami. Jeśli tak bardzo chce się odlecieć, to może są inne sposoby?
"Sztuczne mdlenie"? (sama to tak nazwałam:P) Wytłumaczyć o co chodzi?
=> oddychasz w normalnym tempie, potem coraz szybciej i szybciej, twoja poza: kucasz, głowa schylona na max. Oddychasz jak najszybciej możesz i w pewnym momencie SZYBKO wstajesz... i przewracasz się. :P
Mnie ani razu nie udało się, ale moje koleżanki bardzo często to robiły i faktycznie śmiesznie potem było. :) Przynajmniej nie ma niebezpieczeństwa, że zniszczysz sobie organizm...

stefan...
ca 0.6l przepalanki
o co chodzi?
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: stefan »

Kate1717 pisze:Ile najwięcej wypiliście i byliście trzeźwi?
stefan pisze:ca 0.6l przepalanki
Katrina pisze: o co chodzi?
o to, że wypiłem coś koło 0.6l przepalanki i byłem trzeźwy?
Katrina
Młody aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 01.02.2006, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: Katrina »

ale co to znaczy to CA i co to jest przepalanka?
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: stefan »

ca - około, mniej więcej

przepalanka - wódka z dodatkiem karmelu, wyrabiana w domu
Katrina
Młody aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 01.02.2006, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: Katrina »

Dziękuję za wytłumaczenie.:)
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: *MysterY* »

mniej więcej??? hmmm no to tak:
połówka+szampan+piwo+drug`s= trzeźwy no wiesz kojarzyć kojarzyłem, chodzić chodziłem, ale żeby gdzieś trafić to wiesz mógłby być problem :D
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Katrina
Młody aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 01.02.2006, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: Katrina »

No to ciekawie musiało być ;)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: Paweł »

*MysterY* pisze:mniej więcej??? hmmm no to tak:
połówka+szampan+piwo+drug`s= trzeźwy no wiesz kojarzyć kojarzyłem, chodzić chodziłem, ale żeby gdzieś trafić to wiesz mógłby być problem :D
eno, jesli chodzi o to co mi sie zdaje (bo w sumie zestaw ten sam ;p ) to nie bylo tak źle :P
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: Blood On The Ground »

klik

eude's 18
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: Potępiony »

1,5 litra kropli beskidu w około 5 minut. :mrgreen:

A tak na serio to nie umiem podać konkretnie co i ile. Czasami po 3 piwkach już mam fazę a czasami pół litra wódki mnie nie rusza. Zresztą niewiele zaliczyłem "zgonów" po alkoholu zwykle daję sobie spokój jak mam za dobrze.

Katrina twój pomysł ze sztucznym mdleniem mnie zabił. Post wcześniej piszesz tekst umoralniający na temat alkoholu a w następnym opisujesz jak to świetnie można sobie wbić bombę bez alkoholu. To wszystko jest chore.[/quote]
Konieczność jest najlepszym doradcą.
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: Byczek »

Katrina pisze:"Sztuczne mdlenie"? (sama to tak nazwałam:P) Wytłumaczyć o co chodzi?
=> oddychasz w normalnym tempie, potem coraz szybciej i szybciej, twoja poza: kucasz, głowa schylona na max. Oddychasz jak najszybciej możesz i w pewnym momencie SZYBKO wstajesz... i przewracasz się. :P
Mnie ani razu nie udało się, ale moje koleżanki bardzo często to robiły i faktycznie śmiesznie potem było. :) Przynajmniej nie ma niebezpieczeństwa, że zniszczysz sobie organizm...
No nie wiem Katrina, ja bym z tym uwazal. wiem co to jest, ale nigdy sie nie odwazylem czegos takiego zrobic! Albo walniesz w cos glowa podczas ewentualnego upadku, albo mozesz sobie cos zrobic jak juz zemdlejesz, przezorny zawsze ubezpieczony, jednak chyba wole alkohol, jak dla mnie troszke rozsadniejszy, nie wiem moze sie myle!
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: *MysterY* »

a propo tego sztucznego mdlenia, twierdzisz że nie ma niebezpieczeństwa??? No to jesteś w błędzie. Wiesz że w ten sposób zaburzasz pracę układu krwionośnego? dodatkowo przy upadku mozesz sobie zrobić coś gorszego. Ponad to możesz wpaść w śpiączke (nikła szansa ale jest). dobra koniec OT :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Katrina
Młody aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 01.02.2006, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: Katrina »

:P :P nie wiem, ja tego nie robiłam nigdy, więc nie wiem jakie są skutki, tak mi się tylko przypomniało, że tak też można :D:D :P

jeśli chodzi o upadek, to zapomniałam dopisać, że musi być osoba asekurująca.... no i jasne, że nie mogą tego robić osoby, które mają nawet minimalne problemy ze zdrowiem:)

*** szczerze mówiąc, to sama tego nie popieram... tak jak picia, ćpania i palenia :)
Cure
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 03.03.2006, 08:03
Lokalizacja: Polska ;]

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: Cure »

Skoro ktoś tak ciekawski-po 0,5 wódki w miarę normalnie funkcjonowałem (równowaga w miar ok,myślenie wolniejsze,ale w pełni logiczne).Alkohol to syf większy niż niektóre dragi,tyle,że legalny.
Wszystkie moje wypowiedzi są wynikiem nudy,której doświadczam i są wyłącznie wytworem mojej wyobraźni nie mającym odbicia w realnym życiu ^_^
ODPOWIEDZ