Klej biurowy

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Klej biurowy

Post autor: vanessa »

ech nie chciałam się wcinać do dyskusji wcześniej, ale stefan wyluzuj : )
z tego jak ten chłopak opowiada wnioskuję, że rzeczywiście moźe mieć jakąś nerwicę czy tam stany lękowe, jestem w temacie, ponieważ moja najlepsza przyjaciółka cierpi na to samo, ona ciągle czuje się na coś chora i nie wychodzi z domu, bo boi się choroby, ostatnio zdarza jej się nawet to, że kiedy się czymś zdenerwuje, zaczyna się dusić, ale to póki co nieistotne : |

nooise, a Tobie polecam psychologa, możesz iść do swojej przychodni i poprosić o konsultacje ; ) prywatnie zwykle umawiasz się kiedy chcesz, ale jeśli pójdziesz publicznie to wyznaczą Ci przypuszczam dość odległy termin, ale chyba warto trochę poczekać : ) pozdrawiam.

i jeszcze dwa słowa ode mnie, cieszę się, że chłopak interesuje się tym czym się interesuje, to o niebo lepsze, niż alkohol, narkotyki i to jak znaleźć dziewczynę w wieku 14lat, czy tam "stracić dziewictwo i nie żałować" : )
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Klej biurowy

Post autor: stefan »

oj staram się wyluzować, ale naprawdę nie potrafię uwierzyć że to nie prowokacja : )

wciąż szukam kamer wokół siebie ; )
nooise
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 13.01.2007, 11:10

Re: Klej biurowy

Post autor: nooise »

To nie prowokacja stefan. Jest coraz gorzej.. Teraz się martwię tym:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a8f ... 80ae1.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/09f ... 64a4d.html

Poczułem z dwa, trzy razy i już mi się wydaje że coś się stalo. A jest to zabawka dla dzieci, nietoksyczna.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Klej biurowy

Post autor: vanessa »

przeczytałeś co napisałam, joł? ^^
nie lituj się nad sobą, ani nie proś internetu o pomoc, tylko udaj się do psychologa i jemu się wyżal, powiedz co Cię boli, gnębi i niepokoi-to raczej powinno chociaż częściowo pomóc ; ]
jakoś bardzo sucho to zabrzmiało, ale wg mnie najprościej ;p

[ Dodano: 15.01.2007, 21:40 ]
*edit: i radzę Ci nie irytować stefana, np tymi zdjęciami, bo póki co jest okey, ale mogą być burdy :mrblue: haha ;p
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Klej biurowy

Post autor: shyduo »

Nie no, chłopcze. Przestań robić sceny. Bo to już przegięcie. A ja się boje lodowcaaaa!!

Ratunkuuuuu, lodowiec się poruuuszaaaaaaa, juz tu idzeeeeeee !!!@ Będzie tu za jakieś........
..................................................
...................................................
....................................................

50 milionów lat !!!!!

Wszyscy zginiemyyy !!!!!!!!


Mniej więcej na tym poziomie sa Twoje posty. Aha zapomniałem. mam wybitne osiagnięcia w dziedzinie biologii - wyhodowałem inteligentna pleśń w szklance po herbacie i boje się, że lodowiec zniszczy moje badania.

nie mam już po prostu słów.
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Klej biurowy

Post autor: Jessica »

nooise, spokojnie. Musisz przełamać lody. Albo po prostu idź do psychologa, albo zrób coś ekstremalnego :wink: A wy go nie wyśmiewajcie. W końcu się przed wami otworzył. On się interesuje filozofią, mi koleżanki proponują filozofię, bo czasami mam "natchnienia", ale ja wolę pilotarz. Jak się czegoś dorobię, to zacznę uprawiać sporty ekstremalne.
Nie każę ci wyluzowywać tak bardzo jak ja, ale mógłbyś sobie trochę odpuścić. Klej nie odbierze ci pamięci, ani nie zmniejszy pojemności mózgu.
Masz w ogóle dziewczynę?
Let's make all dreams come true!
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Klej biurowy

Post autor: ZooM »

a po co mu dziewczyna? Moim zdaniem to durnota się przejmować kobietami w takim wieku.. dosyć już tu na forum widziałem conajmniej śmiesznych postów zakochanych 15 latków :)
nooise pisze:trochę tolerancji ludzie, ponoć to siostrzana cecha inteligencji?
tak tak, a czy czasem odrobina rozsądku to nie jest starszy brat? też nieraz miałem jakieś dziwne uczucia że może mi sięcoś stać od jakiejś pierdoły, ale po kilku minutach uświadamiałem sobie zawsze, że to przecież głupota i się z siebie śmiałem :) staram się zawsze racjonalnie podejść do problemów i to zwykle pomaga, Tobie życzę tego samego :)

a Ty Stefan się lepiej rozejrzyj bo ja Cię tu już od tygodnia mam na żywo i w kolorze ;)
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: Klej biurowy

Post autor: Kubuś »

ja my sle ze w tej sytuacji nie mozna sie smiac.

powinno sie szczerze wspolczuc. bez kitu stary, masz przewalone zycie jezeli takich pierdol sie boisz. tutaj chyba tylko psycholog juz pomoze
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
nooise
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 13.01.2007, 11:10

Re: Klej biurowy

Post autor: nooise »

Taak. Przewalone. Dzisiaj zsuwając się z łóżka wydawało mi się, że się w głowę uderzyłem. Wiem, że to niemożliwe bo niczego nie poczułem, a jednak uczucie pozostało. Zasymulowałem więc całą sytuacje z 5 razy i za każdym razem wydawało mi się, że coś jest nie tak. Chore, chore, tym bardziej że wiem, iż jedynie naprawde ciezkie urazy glowy ( uderzenie kijem "bejsbolowym" ) może się przyczynić do jakiś problemów z pamięcią etc a i to nie zawsze.
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Klej biurowy

Post autor: ZooM »

Obejrzyj sobie 'Anatomia sztuk walki' taki leciał na Discovery program i aktualnie leży gdzieś w necie, na prawde fajny i wiele można się dowiedzieć o wytrzymałości człowieka :)
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
nooise
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 13.01.2007, 11:10

Re: Klej biurowy

Post autor: nooise »

A co z korektorem? Na etykiecie można przeczytać, że wdychany stanowi zagrożenie. A przecież korektorując czuje się ten zapach chcąc nie chcąc.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Klej biurowy

Post autor: shyduo »

A co z przebywaniem na powietrzu?? Aaaaaaaaaaaa, ratuuuuunkuuuu, powietrze zabija! Możesz zaopatrzyć się już w maseczkę i najlepiej filtr powietrza do domu. Czy możemy skończyć tę farsę?? Ja baaardzo proszę...
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Klej biurowy

Post autor: ZooM »

uważaj też jak będziesz spał, bo Cię roztocza wciągną pod łóżko i zjedzą :P
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Klej biurowy

Post autor: Paweł »

ZooM pisze:uważaj też jak będziesz spał, bo Cię roztocza wciągną pod łóżko i zjedzą :P
dobre... :shatan:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Klej biurowy

Post autor: shyduo »

tez mi się podoba :mrgreen: :mrgreen:

ZooM - nominacja do tekstu miesiąca :D:D:D
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Klej biurowy

Post autor: ZooM »

a myślałem że moje dowcipy po pijaku nikogo nie śmieszą :D Dzięki, dzięki ;) resztę gratulacji proszę na PW bo tu nie na ten temat :twisted: :twisted: (bez zbędnej skromności ;) )

BTW, to jest jakiś konkurś na tekst miesiąca? to niezły pomysł chyba jest :)
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Klej biurowy

Post autor: GoSiAcZeK »

Powiem tyle, paranoja... Chłopie, Tobie to pomoże już chyba tylko lekarz...
13.02.2005 r.

A. ;**
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Klej biurowy

Post autor: Paweł »

powiedziane co wiedziane.
a teraz zycze wszystkim kolorowych snów...
(co by Was te roztocza nie porwały ;-))
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Zablokowany