[Dziewczyny vs. Narkotyk]

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: [Dziewczyny vs. Narkotyk]

Post autor: Basko »

odpowiedź na główny temat. Po pierwsze jak palą trawe to od razu narkomanki, baaardzo smieszne. Po za tym od marihuany się nie umiera, lepiej palić blanty niż papierosy. Po trzecie, może maja zbyt monotonne życie i rozweselają się w ten sposób. Może nie jesteś dla nich zbyt rozrywkowy i muszą się rozweselać gangą, oczywiście był to żart, sorry. Palenie marihuany to nic złego, problem to przekraczanie granicy lub stopniowe próbowanie czegos coraz mocniejszego. Wtedy jest problem, ale ty nic na to nie poradzisz, one same muszą się pzrejechać na tym nałogu, kiedy tak się upala, że będę myślały, że umierają, złapią takiego doła, że będą dziękować Bogu kiedy to wszystko się skończy i już nie zapalą więcej, wiem to z własnego doświadczenia. No i jeszcze jedno palenie to nie dla wszystkich szpan, pali się bo lubi, bo jest to zabicie monotonii i tak dlaej, a takie gadki że to szpan mnie poprostu śmieszą. Jeszcze jedna mała aluzja. Co do zapachu nikotynowego, to jest cos jak perfumy, po za tym jak dziewczyna jest naprawdę zajebista to fajnie że przebywając z nią myslisz o zapachu fajek. Wątpie!
__Michalina__
Młody aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 09.06.2003, 19:30

Re: [Dziewczyny vs. Narkotyk]

Post autor: __Michalina__ »

Basko juz myślalam ze nie przeczytam tu zadnej normalnej wypowiedzi a jednak (bez obrazy reszta) . A TAK POZA TYM CO BASKO NAPISAŁA TO MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE
czy jak faceci to rabią to moze być ??? skąd Ci sie wzieło ze dziewczyny biorą? rozejzyj sie oczywiscie nie twierdze ze nie ale zdecydowanie wiecej kolesi pali niz dziewczyn!!! co za głupia teoria....(bez obrazy) :emm:
Ostatnio zmieniony 11.06.2003, 18:03 przez __Michalina__, łącznie zmieniany 1 raz.
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: [Dziewczyny vs. Narkotyk]

Post autor: Basko »

Dokładnie
ODPOWIEDZ