PIGUŁY :)

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
Guru ®
Młody aktywny
Posty: 81
Rejestracja: 04.09.2003, 17:54
Lokalizacja: BrodnicA

Re: PIGUŁY :)

Post autor: Guru ® »

Laptop w sumie spoko tylko bym musiał sie w niego wkrecic :D ale zamknąć mnie nie dasz rady złotko :P :mrgreen:
ZAkochalem sie i to w bardzo fajnej lasce.
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: PIGUŁY :)

Post autor: Mirriam »

Jak juz mowilam, powinniscie sobie zalozyc osobny topic ''Romans kwitnie........''. :mrgreen:

A wracajac do tematu: ja raz na jakis czas (pol roku, rok) pale sobie ziolko. Nie popieram pigul, ale tez nie jestem na bardzo ''anty'', bo nie wiem czy sama kiedys nie bede chciala sprobowac (chociaz watpie w to). Ale jestem pewna,ze NIGDY nie sięgnę po białe, lub jeszcze coś gorszego. Z dwóch powodów:
1. Szkoda marnować sobie zdrowie
2. Szkoda kasy na takie g****
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: PIGUŁY :)

Post autor: PAL MAL »

Elo, biale nie jest takie zle chodz szkodzi dobrze zdrowiu na dluzsza mete, osobiscie jej nie lubie.


Pixy mozna lykac bez obaw, na poczatku sobie szczeli pol, potem moze sobie lykac 4 :))))))


A palic ziele to mozna do oporu, bo mi jakos pomaga wyleczyc jakies drobne choroby :) Gdy spalilem z kolega w 2-3 dni ok 7,5 gieta to od kopa wszystko ze mnie zeszlo, przede wszystkim przeziebienie i lekka goraczka!!!!!!! Cos w tym jest.


Pozdrawiam,
PAL
YO MY BROTHER!
BaD_aSs
Młody aktywny
Posty: 59
Rejestracja: 24.04.2003, 19:25
Lokalizacja: Toruń

Re: PIGUŁY :)

Post autor: BaD_aSs »

Człowieku ja sie tylko tak lecze. Pół grama przez bongo (żeby nie kaszleć), 2 browarki, pod kołderke, filmik na kompie i rano wstaje jak nowo narodzony.

Dropsik też dobra rzecz, nie ma jak "zielony love" na spółke z koleżanką.

Na temat hery wypowiadać sie nie będe bo nie prubowałem, znam jedną kompociare i nie wygląda za ciekawie, więc pewnie nic dobrego z tego nie wychodzi, chociaż lopa pewnie przednia skoro są amatorzy ;].

"Proszek bardzo" ewentualnie przed sesją ale nie wiecej niż 50mg na dobe bo póżniej wszystko się miesza, a i na nauke nie ma za bardzo ochoty. Kiedyś Walilem na imprezkach, ale ten rodzaj "fazyyyy" nie ma kotrporównania z tym co czeka człowieka na zejściu, więc dla amfetaminy stanowcze NIE!

LSD jak mawiają buddyści to sztuczna nirwana. Nie moge potwierdzić bo nigdy nie osiągnąem tego stanu w naturze, ale skoro tak mówią to pewnie tak jest ;] Milion myśli na sekunde i wszystko jest taaaakie proste i zrozumiałe (kiedyś rozwikłałem zagadkę nieśmiertelności ale rano już nie pamietałm o co chodziło). Jednakże nie zalecam nikomu jeść kwasuf nachalnie bo będziecie wyglądać tak --> :zdziwko:

Palcie ziele przyjaciele i niech Jah was błogosławi.

P.S. Po co ja to w ogóle pisze przecież jestem narkomanem, człowiekiem nadającym sie do wyeliminowania, degeneratem, czarną owcą w stadzie praworządnych i posłusznych systemowi owieczek. Do zobaczenia przy goleniu :wink:
BadAssMotherfuckin'GhettoPimp
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: PIGUŁY :)

Post autor: Montana »

fajne masz czlowieczku zycie, a co tam !!! :roll:
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: PIGUŁY :)

Post autor: Megan7 »

jednym slowem jestes przykry stary. zamiast siedziec na forum i robic z siebie idiote przed ludzmi idz lepiej do psychiatry na fotelik i powiedz ze miales w dziecinstwie za ciezkie zabawki na za wysokich polkach....
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: PIGUŁY :)

Post autor: lipa »

Megan7 pisze:jednym slowem jestes przykry stary. zamiast siedziec na forum i robic z siebie idiote przed ludzmi idz lepiej do psychiatry na fotelik i powiedz ze miales w dziecinstwie za ciezkie zabawki na za wysokich polkach....
:tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:
Wszystko ma swoje priorytety, Niestety
Wszystko ma swoje, Wady i zalety
Hierarchia wartości
Obowiązki, przyjemności
Hip hopowa podróż do przyszłości ...
BaD_aSs
Młody aktywny
Posty: 59
Rejestracja: 24.04.2003, 19:25
Lokalizacja: Toruń

Re: PIGUŁY :)

Post autor: BaD_aSs »

Megan7 pisze: miales w dziecinstwie za ciezkie zabawki na za wysokich polkach....
Ha ha ... hu heh... dobre. Moje hemoroidy ronią krwawe łzy.

|____)____) tu mi możesz dmuchnąć. :*
BadAssMotherfuckin'GhettoPimp
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: PIGUŁY :)

Post autor: Anuś »

BaD_aSs pisze: |____)____) tu mi możesz dmuchnąć. :*
zgrabny tyłeczek :) Ale serio to ty chyba masz coś z psychiką nie tak :?
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: PIGUŁY :)

Post autor: ::PiotreK:: »

to na pewno ta zdrowa zywnosc takna niego dziala
BaD_aSs
Młody aktywny
Posty: 59
Rejestracja: 24.04.2003, 19:25
Lokalizacja: Toruń

Re: PIGUŁY :)

Post autor: BaD_aSs »

A dlaczego uważasz że coś nie tak z moją psychą ?
BadAssMotherfuckin'GhettoPimp
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: PIGUŁY :)

Post autor: Megan7 »

Slonko to widac na pierwszy rzut oka. kto normalny pokazuje goly tylek ludziom co? a poza tym... nie bede ci nigdzie dmuchac. nie wiem czy wiesz ale od "dmuchania" w takie narzady moze sie wytworzyc zator powietrzny czasem tragiczny w skutkach, a nie chce miec morderstwa na sumieniu. zwlaszcza przez "dmuchanie" jak to ladnie nazwales...
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
BaD_aSs
Młody aktywny
Posty: 59
Rejestracja: 24.04.2003, 19:25
Lokalizacja: Toruń

Re: PIGUŁY :)

Post autor: BaD_aSs »

Megan7 pisze: kto normalny pokazuje goly tylek ludziom co?
W życiu Cie na oczy kobieto nie widziałem, a ty mi mówisz że ci goły tyłek pokazuje. To raczej z tobą jest coś nie tak, jak nie potrafisz odróżnić paru znaczków od nagiej dupy.

I kto tu miał ciężkie zabawki?
BadAssMotherfuckin'GhettoPimp
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: PIGUŁY :)

Post autor: Megan7 »

moje zabawki przynajmniej nie staly za wysoko i jak chcialam moglam je siegnac. a to ze byly cizkie mi nie przeszkadzalo bo jestem silna!!! pare znaczkow... oj nie dobrze z Toba...
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
BaD_aSs
Młody aktywny
Posty: 59
Rejestracja: 24.04.2003, 19:25
Lokalizacja: Toruń

Re: PIGUŁY :)

Post autor: BaD_aSs »

Whatever
BadAssMotherfuckin'GhettoPimp
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: PIGUŁY :)

Post autor: Megan7 »

ok. nie bede sie juz z Toba klocic. zapomnijmy o tym, ok?
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
BaD_aSs
Młody aktywny
Posty: 59
Rejestracja: 24.04.2003, 19:25
Lokalizacja: Toruń

Re: PIGUŁY :)

Post autor: BaD_aSs »

Tak prawde powiedziawszy to jak byłem mały to były tylko ciężkie zabawki zza buga, po te lżejsze stary jeździł do "Raichu", były jeszcze pewexy, ale wiadomo jak to było z zachodnią walutą. Później dostałem moje pierwsze atari st na dyskietki 5,2 cala (ciężka zabawka, bardzo ciężka) i żadna zabawka nie mogła mnie już usatysfakcjonować.

Wracając do tematu pixy rulez !!! :twisted: :twisted: :twisted:
BadAssMotherfuckin'GhettoPimp
wiki
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 03.01.2004, 22:37
Lokalizacja: ŁÓDŹ;)

Re: PIGUŁY :)

Post autor: wiki »

Fajnie tu macie... :wink: a tak wracajac do tematu to znam kilka osob co biora i powiem wam ze mam naprawde WIELKA ochote wziasc. Wiem ze mam slaba wole bo juz pale i czasami popijamy sobie(czasami>>>co piatek conajmniej) jestem bardzo zla dziewczynka....ale mi to nie przeszkadza....
zidi
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 17.09.2004, 11:28

Re: PIGUŁY :)

Post autor: zidi »

Ja tam zarzucam czesto pigułe co sobote w klubie :mrgreen: i jakoś mi to odpowiada i to od dawna nie od dzisiaj :mrgreen: a wy co tacy drętwi sprubujcie a potem sie wypowiadajcie :nom:
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: PIGUŁY :)

Post autor: JaQb »

hehe Ktoś chce miec jazde boi sie DRAGÓW? :D nic prostrzego ( IBUPROM+REDBULL+COPICKo+ no może jedno dwa piwa)
Za spożycie tego oto przepisu nie biore odpowiedzialności
Został on napisany tylko w celu edukacyjnym.
A tak w ogle to wystarczy jedno piwo i cała reszta :mrgreen: . Tylko czasem można kopnąc w kalendarz ale to tak na boczku :emm:
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
ODPOWIEDZ