Tabletki na odchudzanie

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
ODPOWIEDZ
sera12
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 21.09.2013, 13:03
Płeć: kobieta

Tabletki na odchudzanie

Post autor: sera12 »

Chciałam zapytać, czy ktos z Was stosował suplementy diety http://weight-loss.pl/ ? Moja znajomo sporo schudła i twierdzi, że to dzięki tym tabletkom. Też chcę je kupić, ale chciałabym się upewnić, bo może akurat ktoś w Was też je stosował i może się wypowiedzieć.
Majja81
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 19.09.2013, 14:50
Płeć: kobieta

Re: Tabletki na odchudzanie

Post autor: Majja81 »

Każdy wie że te wszystkie suplementy diety nic nie dadzą jak sami się nie postaramy, trzeba się zdrowo odżywiać, przede wszystkim się duzo ruszać :)
Maria36171
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 06.12.2013, 09:29
Płeć: kobieta

Re: Tabletki na odchudzanie

Post autor: Maria36171 »

Tabletki na odchudzanie - http://acaiberry900.pl Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.
Bsienka
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 09.12.2013, 16:20
Płeć: kobieta

Re: Tabletki na odchudzanie

Post autor: Bsienka »

Nie stosowałam tych tabletek ale za to kupiłam kiedyś Slimcea i schudłam 15kg w 3 miesiące - tak wiec mogę potwierdzić skuteczność tego suplementu.
annna
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 02.01.2014, 14:32
Płeć: kobieta

Re: Tabletki na odchudzanie

Post autor: annna »

również polecam tabletki Slimcea. stosowanie rozpoczęłam w grudniu. jako że zbliżał się sylwester i pragnęłam trochę zrzucić mimo że czasu zostało mało. Przez ten okres udało mi się uporać z 5 zbędnymi kilogramami a przede mną jeszcze 2 miesiące kuracji.
Oczywiście nie wcinałam tych tabletek siedząc przed telewizorem. Zapisałam się na siłownie równolegle z rozpoczęciem kuracji.
cherycherylady
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 14.06.2013, 12:48
Płeć: kobieta

Re: Tabletki na odchudzanie

Post autor: cherycherylady »

Nie wierzcie w żadne cudowne tabletki. Schudnięcie niestety wymaga wyrzeczeń jedzeniowych i pracy w postaci aktywności fizycznej. Aż tyle i tylko tyle.
Bartlomiej567
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 16.05.2014, 16:28
Płeć: mężczyzna

Re: Tabletki na odchudzanie

Post autor: Bartlomiej567 »

Dokładnie. To sama chemia. Tylko dieta i ćwiczenia doprowadzą was do celu :)

autobusy międzynarodowe autokary
ODPOWIEDZ