No Drugs No Life ...

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
ODPOWIEDZ
BaD_aSs
Młody aktywny
Posty: 59
Rejestracja: 24.04.2003, 19:25
Lokalizacja: Toruń

No Drugs No Life ...

Post autor: BaD_aSs »

Tak się składa żę na temat wszelkiego rodzaju używek moge się z czystym sumieniem, szczerze wypowiedzieć. Jako że zamieszkuje stolicę szlaku przerzutowego (gród Kopernika) zetknąłem sie z tym i z owym (sic)... ;]. Jeżeli macie jakieś pytania to walcie śmiało, a jeśli chcecie mnie zbluzgac to kierujcie bluzgi na maila prezydent@gov.pl ;]

PoZDR 4 all ...

:mrgreen: PEACE
BadAssMotherfuckin'GhettoPimp
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: No Drugs No Life ...

Post autor: Basko »

Czytając twój post dochodze do wniosku, że ty szczycisz się tym, że bierzesz. czy chcesz się pochwalić, że jesteś taki słaby, że musisz brać? No w końcu nadana nazwa tematu : No Drugs no Life o tym świadczy.
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: No Drugs No Life ...

Post autor: Phantom »

BaD ten post, to co miał na celu :?: :|
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: No Drugs No Life ...

Post autor: Indianka »

Kolejny, ktory bierze, zeby komus zaimponowac... A najlepiej wlasnej glupocie...
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: No Drugs No Life ...

Post autor: Piqs - X »

Mi tacy ludzie zajebiscie imponuja - ze potrafia se wkluwac w zyly ktorych ja w zyciu nie poczulem :D ..
BaD_aSs
Młody aktywny
Posty: 59
Rejestracja: 24.04.2003, 19:25
Lokalizacja: Toruń

Re: No Drugs No Life ...

Post autor: BaD_aSs »

Kto powiedzial że wale w kanał!!! Zażywanie wszelkiego rodzaju używek to sztuka, której takie słodkopierdzące brzdące nigdy nie pojmą, nie sztuką jest się zaćpać, ale wyciągnąć z tego jakieś doświadczenia, odczucia duchowe, poznać odmienne stany świadomości. Co z tego że można się przekręcić, wole spróbować w życiu wszystkiego niż kroczyć ukierunkowaną ścieżką stereotypów, które wciskają nam do głów takie podmioty jak system czy kościół. Nie namawiam nikogo do tego, ale wolał bym usłyszeć głosy krytyki od kogoś kto ma na ten temat chociaż nikłe pojęcie, a nie od ludzi któży chcą się popisać swoją wątpliwą elokwęcją. Czy którekolwiek z was wie, że te powszechnie wyklęte substancje byly stosowane jako leki? i że poprostu zostały wyparte z obiegu przez inne skuteczniejsze substancje? Możliwe że za kilkanaście/kilkadziesiat lat wasze dzieci będą sie faszerować aspiryną albo witaminami w kropelkach bo okaże się że po odpowiednim zmieszaniu ich z innym specyfikiem można osiągnąć podobne efekty do nowokainy. Zastanówcie się dwa razy zanim zmieszacie kogoś z błotem za to że woli odprężyć sie przy skręcie, niż przy telenoweli.

POZDRO 4 ol' true underground playaZ' !!!
BadAssMotherfuckin'GhettoPimp
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: No Drugs No Life ...

Post autor: Megan7 »

BaD_aSs pisze:nie sztuką jest się zaćpać, ale wyciągnąć z tego jakieś doświadczenia, odczucia duchowe, poznać odmienne stany świadomości. ...... Nie namawiam nikogo do tego, ale wolał bym usłyszeć głosy krytyki od kogoś kto ma na ten temat chociaż nikłe pojęcie, a nie od ludzi któży chcą się popisać swoją wątpliwą elokwęcją. ....Zastanówcie się dwa razy zanim zmieszacie kogoś z błotem za to że woli odprężyć sie przy skręcie, niż przy telenoweli.
widze ze masz spoko podejscie do zycia.... ja tez nie lubie telenoweli ale mimo to NIE odprezam sie przy skretach!!! jakie doswiadczenia duchowe ty chcesz wyciagac? jakie INNE stany swiadomosci?! czlowieku to jest stan Twojej swiadomosci jak sie zbakasz albo co innego a nie nic odmiennego! masz jazdy ze gonia cie krasnoluki po ulicy? albo ze mieszkasz w koszu na smieci? spotkalam sie z takim czyms. czy myslisz ze mlody chlopak ktory sie zbakal i wchodzi do kosza na smieci bo mysli ze to jego dom, zaklada sobie na glowe gazete zeby mu "dach nie przeciakal" czy myslisz ze to sa odmienne stany ducha?! doswiadczenia?! to sa chore jazdy!! jak bede bardzo chciala zobaczyc jak to jest mieszczkac w smietniku to na trzezwo tam wejde. przynajmniej cos z tego zapamietam.

glos krytyki od kogos kto ma o tym pojecie? watpie zeby ktos kto tez bierze cie skrytykowal. jeszcze cie pochwali. wiec po jakiego Ch... prosisz o krytyke od cpunow?! brat na brata nie wjedzie, prawda?

co sie dzieje z tymi ludzmi....
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
BaD_aSs
Młody aktywny
Posty: 59
Rejestracja: 24.04.2003, 19:25
Lokalizacja: Toruń

Re: No Drugs No Life ...

Post autor: BaD_aSs »

Nigdy nie goniły mnie krasnoludki ani nie spałem na śmietniku. Jeśli wydaje Ci się że na tym to polega to radze chociaż zapoznać się z jakąś lekturą na ten temat, a nie słuchać co ci koleżanka albo kolega powiedział bo pewnie ktoś im majeranek spszedał a oni sobie coś wkręcili. Rewelacji żołądkowych dostawałem jak mi ktoś opowiadał takie brednie, zastanów sie kto by to w ogóle brał gdyby miało ich coś gonić, albo mieli by siedzieć na śmietniku. No chyba że ktoś kradnie i nie ma gdzie mieszkać, radze Ci się zainteresować tą osobą, która ci to powiedziała (może te krasnoludki to policja).
BadAssMotherfuckin'GhettoPimp
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: No Drugs No Life ...

Post autor: Mirriam »

Heh....sorry kolego, ale jestes w tym momencie smieszny... Wiem cos nie cos o dragach... Masz racje ze niegdys marihuana byla lekiem, obecnie rowniez sa prowadzane proby opracowania specyfiku wlasnie z dodatkiem tej rosliny (dla zainteresowanych: chodzi o lekarstwa dla migrenowcow), jednak zupelnie tego nie popieram, bo w naszym kraju wystarczy odpowiedniej osobie kupic butelke koniaku i masz recepte na wszystko...
BaD_aSs pisze:ale wyciągnąć z tego jakieś doświadczenia, odczucia duchowe, poznać odmienne stany świadomości.
Wiesz, szczerze mowiac nie mam pojecia jakie doswiadczenia, odczucia duchowe, odmienne stany ducha moge poznac, bo z doswiadczenia (kilka razy zdarzylo mi sie zapoznac z Marry Jane) wiem, ze jedyne co moge osiagnac to haloony, albo megadol - wszystko zalezy od stanu w jakim sie zabaka...Wiec to co w tym napisales, to sorry ale jakies pieprzon* farmazony... :roll:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: No Drugs No Life ...

Post autor: Megan7 »

a poza tym mona zawsze byc kapitanem statku..... :mrgreen: mirriam bardzo prosze bez komentarza :)


a do ciebie bad ass: wyobraz sobie ze to nie tak ze ktos mi opowiadal, tylko ja to widzialam. i nie byl to maieranek bo ja wiem jak gandzia wyglada i znam jej zapach. wiec nie wciskaj tu kitow ze bakasz zeby poznac inne cos tam. jestes poprostu przykry i zalosny.
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: No Drugs No Life ...

Post autor: ::PiotreK:: »

chlopie tobie juz nic niepomoze
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: No Drugs No Life ...

Post autor: Montana »

co ja bede gadac jak dziewczyny juz wszytsko powiedzialy....Ale najbardziej i tak podobaly mi sie slowa Piotrka :D:D
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: No Drugs No Life ...

Post autor: Megan7 »

piotrek: :tak: zgadzam sie z Toba.
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: No Drugs No Life ...

Post autor: lipa »

::PiotreK:: pisze:chlopie tobie juz nic niepomoze
dokładnie przypadek stracony
Wszystko ma swoje priorytety, Niestety
Wszystko ma swoje, Wady i zalety
Hierarchia wartości
Obowiązki, przyjemności
Hip hopowa podróż do przyszłości ...
BaD_aSs
Młody aktywny
Posty: 59
Rejestracja: 24.04.2003, 19:25
Lokalizacja: Toruń

Re: No Drugs No Life ...

Post autor: BaD_aSs »

Mirriam pisze: wiem, ze jedyne co moge osiagnac to haloony, albo megadol - wszystko zalezy od stanu w jakim sie zabaka...
Goowno wiesz, haluny to ty możesz mieć po grzybkach gadać mi się z takimi tempakami nie chce, ogólcie głowy, wdziejcie białe sznurówki do glanów i mnie zlinczujcie bo nie pasuje do was. Tylko tak można odbierać to co piszecie.

Oby więcej takich jak wy a będziemy żyli w neonazistowskiej utopii.
BadAssMotherfuckin'GhettoPimp
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: No Drugs No Life ...

Post autor: ::PiotreK:: »

ej sory ale dziwny jestes

a tak pozatym to z kumplami mielismy haluny po ziole
BaD_aSs
Młody aktywny
Posty: 59
Rejestracja: 24.04.2003, 19:25
Lokalizacja: Toruń

Re: No Drugs No Life ...

Post autor: BaD_aSs »

Ja dziwny jestem? To wy mnie zaczeliście bluzgać, świadczy tylko o kulturze tego forum. Myślałem że będe mógł pogadać z poważnymi ludźmi.
BadAssMotherfuckin'GhettoPimp
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: No Drugs No Life ...

Post autor: ::PiotreK:: »

szkoda ze ty niejestes powazny
BaD_aSs
Młody aktywny
Posty: 59
Rejestracja: 24.04.2003, 19:25
Lokalizacja: Toruń

Re: No Drugs No Life ...

Post autor: BaD_aSs »

To że nie jestem poprawny politycznie nie znaczy że jestem niepoważny.
BadAssMotherfuckin'GhettoPimp
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: No Drugs No Life ...

Post autor: Megan7 »

jezeli powaznie potrafisz rozmawiac tylko o dragach no to sorry ale ja postoje. poza tym zauwaz ze tu wszyscy maja takie samo zdanie w temacie tylko ty nie! wiec to chyba z Toba cos jest nie tak a nie z nami.... :emm:
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
ODPOWIEDZ