amfa=pamięć

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
ODPOWIEDZ
macol
Młody aktywny
Posty: 33
Rejestracja: 01.05.2003, 22:28

amfa=pamięć

Post autor: macol »

Mam pytanie. Czy to prawda ze są narkotyki kture działają chwilowo, pozytywnie na pamieć? Podobno amfetamina tak działa.
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: amfa=pamięć

Post autor: Basko »

Po zażyciu amfy masz lepszą koncentracje, lepiej wchodzi ci nauka, a co się z tym wiąże lepiej pamiętasz to czego się uczyles. Moja kumpela nauczyła się w godzine 1000słówek z angielskiego. Warunke jest jeden, nie możesz iść spać. Jeżeli nauczyć się na baiłaym, a potem pójdziesz spać, cała wiedza ci uleci i po zbudzeniu się nic nie będziesz umiał. Tyle, że amfa działa też pobudzawczo, więc spać się nie chce.
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: amfa=pamięć

Post autor: Shirya »

Dokładnie... poza lepszą koncentracja masz wyostrzone generalnie wszytskie zmysły.....

Nie radzę uczyć się na amfetaminie bo bardzo wysusza organizm....
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: amfa=pamięć

Post autor: Basko »

I nie można pić kranówy bo będziesz wymiotował dalej niż widzisz
__Michalina__
Młody aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 09.06.2003, 19:30

Re: amfa=pamięć

Post autor: __Michalina__ »

to jest dobre ... ale prosze nie róbcie tego... mam wielu znajomych któzy sobie kreske przyjebali bo czegoś sie tam musieli nauczyć posprzątać itp. (oczywiście nie do sie uzaleznić po 1 razie, ale im prędziej jest ten pierwszy raz tym szybciej następny)a teraz cały czas wdupiają i są bardzo szczupli i jedyne o czym myślą to są dragi .... a czasem wygladają okropnie ... facet z którym teraz chciałam być tez ćpał białe ... ale uświadomiłam sobie ze on juz jest uzalezniony i zawsze przedemną bedą narkotyki... poza tym speed wszystkie wartości w człowieku niszczy... mówi sie ze to najwieksza kurwa bo bierze nie tylko pieniądze za przyjemność a wszystko po troche...
mogła bym wiecej na ten temat pisać i duzo przykładów dać ale to nie ma sesu bo wiem ze jak ktoś bedzie chciał to i tak wdupi
mafi0za
Młody aktywny
Posty: 53
Rejestracja: 24.07.2003, 15:25
Lokalizacja: BrOdNicA!

Re: amfa=pamięć

Post autor: mafi0za »

___Michalina____ masz racje ja mam to na codzien bo moi qmple własnie tak robią ale cóż ja pierdol.... amfetamine wbijam w nią na całego nie cpam i jest cool nie chce do wora z tym !!! NIE ĆPAĆ LUDZIKI BO SIE WYKONCZYCIE !!!!!!!!!!! Amfetamina to złódzenie !!!!!! Shit na całego
JestEm 1 nb-1 :P
mmloda ma fajny tyłek EHeh :P
ODPOWIEDZ