[Intel zagrożony...]

Masz problem z komputerem, jakimś programem lub poprostu chesz wymienić swoje uwagi na ten temat? Możesz to zrobić tutaj! Nasze hasło: "format c:" (-;
ODPOWIEDZ

Intel zagrożony ?

Tak
2
17%
Nie
10
83%
 
Liczba głosów: 12

PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

[Intel zagrożony...]

Post autor: PLAGIATT »

Zgodnie z oczekiwaniami tajwańska firma VIA Technologies złożyła przed rodzimą Federalną Komisją Handlu pozew przeciwko Intelowi, oskarżając go o stosowanie praktyk nielegalnej konkurencji. Do Federalnej Komisji Handlu trafiły dokumenty świadczące o zbyt wygórowanych rządaniach Intela wobec firmy VIA, związane z licencjonowaniem technologii.
Do pozwu mogą dołączyć się konkurenci Intela, a co za tym idzie... AMD, które może na tym zamieszaniu dużo skorzystać.

Artykół zaczerpniety ze strony PCmaniak.

...hm..... czy ja bym powiedzial że zagrożony Intel jest potężną firmą i jest bardzo sławna z swoich dokonań i produktów wiec może bedą mieli chwilowy kryzys ale żeby byli zaggrożeni nie powiedziałbym... wkońcu Intel podjął sięzrobienia dla NASA procesora Pentium 4 8GHz który ma być zanużony w ciekłym azocie :] ... więc niewydaje mi się by oni za bardzo sięprzejeli i nadal robią swoje to co najlepiej umieją :] Intel Rulessss
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: [Intel zagrożony...]

Post autor: emailowiec »

hmm... Intelowi to pewnie zwisa... :D :D :D
Taka firma - gigant i ma być zagrożona :?:
;)
Patryk007
Młody aktywny
Posty: 144
Rejestracja: 23.12.2002, 11:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: [Intel zagrożony...]

Post autor: Patryk007 »

heheh... też uważam, ze Intelowi nic nie zagraża :D
:shock: :P :twisted: :P
Kimkolwiek jestem; Kimkolwiek myśle, że jestem;
zawsze pozostanę SOBĄ !
K8R
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 10.10.2002, 16:44

Re: [Intel zagrożony...]

Post autor: K8R »

Intel to bogata firma i mimo konkurencji AMD wciaz ma wielu swoich zwolennikow - nic intelowi nie grozi.
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: [Intel zagrożony...]

Post autor: bober »

grozi czy nie juz mnie to powoli zaczyna wkurzac ze sie tak wszyscy do niech dopierdalaja
niedawno wyczytalem ze jakas babka ich podala do sadu [oczywiscie o pare milionow $] za to, jak twierdzi jej nowy procek Pentium 4 wywolal u niej wysypke ;/ ja pierdziele ci ludzie to sa takie pojeby ze sie zygac chce ;/ widza ze taki intel ma kasy od nasrania to trzeba ich wycyckac na pare milionow za byle gowno, a co gorsza sady coraz czesciej przyznja im racje :mad:
podobnie z microsoftem ;/ tak jak chca zeby udostepnili kody zrodlowe do windowsa ;/
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Intel zagrożony...]

Post autor: PLAGIATT »

hm... ty to moze podamy ich do sadu i zgarniemy troche forsy :] tyko co tu by wymyslec ???.... hm.... może nadmierne promieniowanie ... heheheh... no nie powiem niektora wiara jest pojebana w nic Intel sie stara ukatwaic nam zycie a wiara sadzi procek o wysypke :] ja mam P4 1,9GHz i jakos niemam wyspki :] a najciekawsze jest to ze mojego procka nie produkuja :] jest tylko 1,8Ghz i potem 2,0 Ghz a 1,9Ghz juz nima ciekawe czemu ;] a moze jednak cos w nim jest :D heheheh...
Michux
Młody aktywny
Posty: 39
Rejestracja: 04.10.2002, 15:07

Re: [Intel zagrożony...]

Post autor: Michux »

bober pisze: ja pierdziele ci ludzie to sa takie pojeby
na szczęście narazie w stanach...

ale OT (może zmienic temat na wielkie firmy :mrgreen:) - o majkrosofcie mówi się wiele złego, ale niewielu wie że firma ta jest jedną z najbardziej wspierających działalność charytatywną... Dają chyba najwięcej kasy w usa o ile nie na świecie... myślę że intel robi podobnie... ale o tym się nie mówi... ale ludziom pozostaje tylko przeklinanie wielkich firm... przeciez nie wybiora innego produktu :mrgreen:
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: [Intel zagrożony...]

Post autor: bober »

teraz taka moda: narzekanie na monopol wielkich korporacji ... microsoft na tym codziennie dostaje mocno po dupie [nie tylko on].... ludzie go tak nienawidza, widza tylko jego wady, a mi osobiscie trudno jest sobie wyobrazic jak by wygladal swiat komputerow, gdyby go nigdy nie bylo :roll:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
THE_HUMAN
Młody aktywny
Posty: 56
Rejestracja: 02.03.2003, 09:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Intel zagrożony...]

Post autor: THE_HUMAN »

INTELOWI NIC NIE ZAGRAŻA DLA NICH PARE MILIARDÓW W PRAWO CZY W LEWO TO BEZZNACZENIA.

A SŁYSZELIŚCIE O TYM ŻE BILL GATES MA WIĘCEJ FORSY NIŻ PERU SERIO!!!!!!!!!!
MGT
Młody aktywny
Posty: 81
Rejestracja: 28.08.2003, 23:12
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Intel zagrożony...]

Post autor: MGT »

i intel i amd przetwaja, ale chyba amd ma wieksze szanse - lepszy sprzet i tanszy, a wlasciwie to bardzij wydajny - intel bardziej pewno i stabilny... ja chcewm mojego starego IBM'a :D
ODPOWIEDZ