mam problem...

Masz problem z komputerem, jakimś programem lub poprostu chesz wymienić swoje uwagi na ten temat? Możesz to zrobić tutaj! Nasze hasło: "format c:" (-;
ODPOWIEDZ
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

mam problem...

Post autor: Justyśka »

Postaram się tak to obrać w słowa, abyście mnie zrozumieli. Kiedy włączam komputer powinien mi się wyświetlić ekran powitalny z nazwami wszystkich użytkowników komputera,którzy mają własne konta prawda? I u mnie zawsze tak było,a od paru dni bez przyczyny coś się zaczęło psuć. Pojawia mi się ekran powitalny, ale gdy chwilę poczekam, albo kliknę na któreś z kont to kursor i obraz zaczyna migać oraz pojawia się "stary" ekran logowania...ten taki ze starych Windowsów co trzeba samemu wpisać nazwę użytkownika i hasło jeżeli się je ma. Sprawdzałam...w ustawieniach kont użytkowników jest wszystko tak, jak powinno być...co jest grane?
Ostatnio zmieniony 07.03.2008, 15:08 przez Justyśka, łącznie zmieniany 1 raz.
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: mam problem...

Post autor: shyduo »

Po co tak ostro z tym sówkiem na p?? :D

Nie zmieniałaś może wyglądu Windowsa, a przede wszystkim ekranu logowania na jakis bardziej wyszukany czyms takim jak np. StyleXP?? Często wtedy tak właśnie się dzieje.
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: mam problem...

Post autor: Justyśka »

no właśnie w tym rzecz, że nic nie zmieniałam w ustawieniach...sorki za słowo...już zmieniłam na PSUĆ :wink:
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Mexter
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 26.03.2009, 08:29

Re: mam problem...

Post autor: Mexter »

może jakieś błędy, proponuje przeinstalować windowsa, a jak nie pomoże to format :mrgreen:
"Trzeba absolutnie zmienić sztab szkoleniowy Polskiego Związku Piłki Nożnej. Nie może być tak, że nie ma tam fachowców!" - Dariusz Szpakowski

KUPUJMY POLSKIE RAP PŁYTY
ODPOWIEDZ