kOszYkOwKa Czy SiatkOwka ? :P

Piłka nożna, Koszykówka, Ping-pong czy choćby nawet golf ;)
Tutaj porozmawiasz o wszystkim co z nim związane!
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: kOszYkOwKa Czy SiatkOwka ? :P

Post autor: Wang »

hehe... no to super. Czekam już na Was na boisku... przyjeżdżajcie to sobie pogramy. A później do ciotki Montany.. to sobie w siate pogramy :D... a latem do Anusi... na kajakach popływamy :> Jeszcze coś w zimie trzeba będzie wymyśleć :)
Veni Vidi Vici
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: kOszYkOwKa Czy SiatkOwka ? :P

Post autor: SkaTe_GirL »

nO to potem do Elblaga ;P Na jazde konna ; -] Taka z prawdziwego zdarzenia ;P Posmigamy do kadyn i wiOoO po plazy ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: kOszYkOwKa Czy SiatkOwka ? :P

Post autor: Piqs - X »

Przewaga siatkówki :

ME kobiet w :
a) siatkówce
b) koszykówce

a) FINAŁ | (rozegrrany po napisaniu posta)
b) MECZ O 3. MIEJSCE | (rozegrany po napisaniu posta)

:>
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: kOszYkOwKa Czy SiatkOwka ? :P

Post autor: lipa »

SkaTe_GirL pisze:No wiec co jest lepsze wedlug Was ;P
ja ogólnie lubie sport. ale gdy gramy na w-fie w kosza to mnie to nie kręci bo mało osób umie w to grać albo im się poprostu nie chce
Wszystko ma swoje priorytety, Niestety
Wszystko ma swoje, Wady i zalety
Hierarchia wartości
Obowiązki, przyjemności
Hip hopowa podróż do przyszłości ...
ewelinka
Młody rozbrykany
Posty: 371
Rejestracja: 15.12.2003, 20:47
Lokalizacja: warmia & mazury

Re: kOszYkOwKa Czy SiatkOwka ? :P

Post autor: ewelinka »

Jestem za koszem i za siatka :) (w kosza graja moi i montanki kumple, lubimy na nich i na to jak graja patrzec, prawda montanko? ;) A w siatke gra Roque i tez fajnie jest popatrzec ;) )
"If you love something let it go,
If it comes back to you it's yours.
If it doesn't, it never was."
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Re: kOszYkOwKa Czy SiatkOwka ? :P

Post autor: Roque »

Zdecydowanie Siatka Rulez !!!
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: kOszYkOwKa Czy SiatkOwka ? :P

Post autor: Kubuś »

Odkopie :wink:

Oczywiście koszykówka :) Więcej w niej miejsca na fantazję, wejścia pod kosz z różnymi zwodami, wszelkiego typu wsady (tomahawki, pompki :) ), miękko wpadające rzuty... Piękne to jest :D Ale oczywiście tylko na pewnym poziomie, bo np. jezeli bym ogladal mistrzostwa mojej szkoly w kosza, nie trenujac tego, to zdecydowanie byłbym za siatkówką.

Poza tym koszykówka wyzwala więcej emocji, może nie zawsze zdrowych, ale emocji. Powodem tego jest to, że basket to gra kontaktowa, w przeciwieństwie do siatkówki. W siatce te same schematy, krótka, skrzydło, albo atak z drugiej :? Ew. piłki sytuacyjne...

I love this game :D
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
Paz
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 28.01.2005, 15:46

Re: kOszYkOwKa Czy SiatkOwka ? :P

Post autor: Paz »

Oj Kubusiu Kubusiu może i są schematy, ale gram od 3 lat w siatkę i widzę, że to tak nie do końca.
Każda akcja jest inna i tu bardziej liczy się precyzja.
Owszem koszykówka jest może bardziej kontaktowa, ale według mnie lepiej się ją ogląda niż gra.
Może dlatego tak mówię, bo od dawna panuje opinia, że to siatkówka jest bardziej kobiecą grą :wink:
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: kOszYkOwKa Czy SiatkOwka ? :P

Post autor: Wang »

Oj tak... koszykówka. Uprawiałem ten sport od kiedy sięgam pamięcią. Teraz niestety nie gram - jak na razie. Musze najpierw znaleźć jakąś sale, gdzie mógłbym wkońcu troszke porzucać :twisted:

A tak w ogóle... fajnie, że odkopałeś ten temat Kubuś. Już go kiedyś szukałem ;-)

Przypomniało mi się, że Montana to nasza ciocia :D I że pare osób miało do mnie wpaść na mały meczyk :D
Veni Vidi Vici
Marcino
Młody aktywny
Posty: 70
Rejestracja: 29.10.2004, 20:49
Lokalizacja: Katowice

Re: kOszYkOwKa Czy SiatkOwka ? :P

Post autor: Marcino »

ja wolę koszykówkę :tak: w siatę czasami gramy na wf ale w kosza częściej czasami też po szkole na sali a latem na boisku na osiedlu :tak:
Marcino
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: kOszYkOwKa Czy SiatkOwka ? :P

Post autor: Fergie »

Koszykowka! JA gram w rerezentacjii szkoły (pochwale sie) i w ogole siatkowka jest troszke nudna nie to co kosz(przynajmniej dla mnie)
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
czikita
Młody aktywny
Posty: 128
Rejestracja: 21.01.2005, 18:23
Lokalizacja: z Guzikowa:)

Re: kOszYkOwKa Czy SiatkOwka ? :P

Post autor: czikita »

Ja tez wole koszykówke...co mi ze stania grając w siatkówke jak moge sie nabiegac grając w koszykowke....oczywiscie to jest moje zdanie 8)
jordann
Młody aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 16.12.2004, 23:57
Lokalizacja: ostrzeszow

Re: kOszYkOwKa Czy SiatkOwka ? :P

Post autor: jordann »

hehe gupie pytanie - kosz
"Chodz ze mna by nadac sens zycia krokom"
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: kOszYkOwKa Czy SiatkOwka ? :P

Post autor: Wang »

jordann pisze:hehe gupie pytanie - kosz
hehe... no zdzwiłbym się gdybys powiedział siatkówka albo jakikolwiek inny sport :]
Veni Vidi Vici
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Ojej...
A ja powiem - siatka...
Może dlatego, ze nie lubię kosza... Umiem w niego grać, swego czasu grałem w reprezentacji szkoły - ale siatkówka jest fajniejsza... Jak dla mnie oczywiście... - więcej poświęcenia, nie liczy się jednostka, tylko praca w grupie, trudna obrona - teraz też gram w reprezentacji szkoły... :hihi:
We are the champions!
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: ...

Post autor: Wang »

devitto pisze:Ojej...
A ja powiem - siatka...
Może dlatego, ze nie lubię kosza... Umiem w niego grać, swego czasu grałem w reprezentacji szkoły - ale siatkówka jest fajniejsza... Jak dla mnie oczywiście... - więcej poświęcenia, nie liczy się jednostka, tylko praca w grupie, trudna obrona - teraz też gram w reprezentacji szkoły... :hihi:
Heh... toś mnie troche rozbawił :P
Więcej poświęcenia w siatkówce? Chyba za krótko grałeś w tego kosza :> W koszykówce też jedna osoba nie wygra meczu. Jeśli cała drużyna nie zacznie zapierniczać po parkiecie i robić wszystko co w ich mocy... nawet Jordan by nie wygrał. A obrona... przed dwa tygodnie na obozie trenowalem ciagle obrone... wierz mi... jest cholernie trudna. Szczególnie gdy Twój przeciwnik jest dwa razy od Ciebie większy... i zaczyna się lekko przepychać. Trzeba znać zasady, żeby takiego gościa wrobić w faul... albo świetnie się ustawić i nie dać się przejść.

Więc wciąż pozostaje przy koszu... i uważam, że jest o wiele ciekawsza od siaty... i jeśli chodzi o oglądanie jak i granie.
Veni Vidi Vici
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: kOszYkOwKa Czy SiatkOwka ? :P

Post autor: Linka »

A ja wybiore pilke nozna :P heheh

Serio to z siatkowki i kosza zdecydowanie wole kosza!
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
jordann
Młody aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 16.12.2004, 23:57
Lokalizacja: ostrzeszow

Re: kOszYkOwKa Czy SiatkOwka ? :P

Post autor: jordann »

Wang - ternujesz juz ostro czy tylko amatorsko ?
"Chodz ze mna by nadac sens zycia krokom"
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: kOszYkOwKa Czy SiatkOwka ? :P

Post autor: Kubuś »

Masz tam w Chicago jakieś opcje na wynajęcie sali wang? Trenowałeś gdzieś kiedyś?
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: kOszYkOwKa Czy SiatkOwka ? :P

Post autor: Wang »

Jordann , Kubuś...
trenowałem... amatorsko, ale zarazem ostro. Ciężko jest się wybić z tysięcy młodych utalentowanych. Nie uważam, że mam talent... ale przez tyle lat troche się nauczyłem grać. A koszem zacząłem się interesować (jak i przyzwyczajać się do piłki) gdzieś w wieku 6 lat.
Od 7 miesięcy... właściwie w ogóle nie grałem. Czyli od kiedy jestem w Chicago. Nad czym bardzo ubolewam bo jeszcze NIGDY nie miałem tak długiej przerwy w grze. W każdym razie czekam już tylko na ciepłe dni i jade gdzieś na boisko. A jak zbiore ludzi to pojade na sale... tu się raczej nie wynajmuje... tu po prostu jedzie się do jakiegoś ośrodka sportowego, płaci za wejście (niczym za bilet do kina:P) i idzie się grać.

Trenowałem tylko w szkołach... raz grałem w lidzie Spryte, ale to b. krótko - to były początki tej ligi i uznałem, że za niski poziom. (więc szkoda czasu).
Poza tym próbowałem się dostać do Śląska... ze 120 osób, które przyszło na pobur wybrali osiem. Praktycznie same giganty. Na mnie nawet nie popatrzyli bo byłem za niski... a gdy już wyrosłem - byłem za stary :(
Podobnie było ze szkołą sportową o profilu koszykarskim... byłem po prostu za niski...
Veni Vidi Vici
ODPOWIEDZ