POLKI MISTRZYNIAMI EUROPY !

Piłka nożna, Koszykówka, Ping-pong czy choćby nawet golf ;)
Tutaj porozmawiasz o wszystkim co z nim związane!
ODPOWIEDZ
M_a_R_o
Młody rozbrykany
Posty: 351
Rejestracja: 22.07.2003, 23:04
Lokalizacja: Gromadka

POLKI MISTRZYNIAMI EUROPY !

Post autor: M_a_R_o »

Polska pokonała w Ankarze Turcję 3:0 (25:17, 25:14, 25:16) w finałowym meczu mistrzostw Europy siatkarek i zdobyla ZLOTY medal :)...... no jak dla mnie cos pieknego. Nawet sie nie spodziewalem, ze dojda do finalu a co dopiero, ze wygraja :wink: Co wy myslicie o tym osiagnieciu naszych siatkarek ? :mrgreen:
Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals. - Dr. James Naismith, the father of basketball
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: POLKI MISTRZYNIAMI EUROPY !

Post autor: Anuś »

eee.no ten tego...hm...ja chyba nie oglądałam i nie wiem w ogóle o co chodzi...Ale przypuszczam że jest dobrze, więc się cieszę z tobą :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: POLKI MISTRZYNIAMI EUROPY !

Post autor: ::PiotreK:: »

t bardzo dobrze to pierwszy taki medal w histori polskich siatkarek
ja te mistrzostwa sledzilem od samego poczatku i myslalem ze nawet niewyjda z grupu a tu prosze niespodzianka ale final byl nudny czekalem na troche nerwuw a tu bez zadnych emocji ogladnelem ten mecz ;P
Mazi
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 24.01.2003, 23:08
Lokalizacja: Mielec

Re: POLKI MISTRZYNIAMI EUROPY !

Post autor: Mazi »

Bardzo się cieszę i gratuluje zarówno dziewczynom jak i trenerowi Niemczykowi(dzisiaj przeczytałem że trener Niemczyk ma od kilu lat Raka węzłów chłonnych i ostro z nim walczy więc tym bardziej należą się brawa). Co do samych mistrzostw musze przyznać że oglądałem tylko finałowy mecz, pozostałych nie bardzo mogłem z powodów czysto technicznych. No ale samego finału nie mogłem sobie przegapić, poszliśmy z kumplem do knajpy, soczek bananofy i meczyk to jest to. Co do samego meczu to musze powiedzieć że przez pewne momenty gry czułem się jak bym sparing oglądał. Co nie zmienia faktu że dziewczyny zrobiły ogromną niespodziankę(ciekawe ile by zarobił w sts-ie jak by postawił na nie przed turniejem że złoto zdobędą ? 8) ). Szkoda tylko że w zespole nie zagrała żadna siatkarka STali Mielec no ale mam nadzieję że już nie długo trener powoła którąś z siatkarek mojego ukochanego klubu.
A moim zdaniem skuces naszej drużyny polegał na tym że moim zdaniem do każdego z meczów podchodziły na luzie(może czasem za bardzo) bo przecież nie były w gronie faworytek, grały swoje i się udało.

Pozdrawiam 8)

P.S. A pomyśleć że w czerwcu oglądałem u siebie w Mielcu mecz naszej kadry w prawie tym samym składzie z Chorwacją, mogłem poprosić o autografy teraz byłby pewnie cenne :mrgreen:
Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku 8) :mrgreen:
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: POLKI MISTRZYNIAMI EUROPY !

Post autor: Montana »

Hehe, ja jako wielka fanka siatkowki (chociaz wole grac a nie ogladac) oczywiscie ogladalam mecz finalowy, jak i polfinalowy i co tu duzo mowic- duma mnie rozpiera ;)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: POLKI MISTRZYNIAMI EUROPY !

Post autor: ::PiotreK:: »

dzis byla mozna powiedziec powturka z finalu mistrzostw europy i chociaz turki wcale lepiej niegarly polkom juz tak latwo nieposzlo
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: POLKI MISTRZYNIAMI EUROPY !

Post autor: Magduś »

No ale wygraliśmy nie?? I tylko to w sumi się liczy, ale fakt faktem pozostaje ze coś tracimy formę ;P
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: POLKI MISTRZYNIAMI EUROPY !

Post autor: ::PiotreK:: »

ktos ogladal mecz z dominikana ???? to byla perfidna porazka one mogly wygrac ten mecz do 0 zeby graly tak jak z turcja w 4 secie a tu kicha tyle bledów popelnialy zen zal bylo ogladac
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: POLKI MISTRZYNIAMI EUROPY !

Post autor: lipa »

ja nie oglądam bo mnie to nudzi wolę sama grać. ale fajnie że wygrały
Wszystko ma swoje priorytety, Niestety
Wszystko ma swoje, Wady i zalety
Hierarchia wartości
Obowiązki, przyjemności
Hip hopowa podróż do przyszłości ...
ODPOWIEDZ