Postanowienia?

Piłka nożna, Koszykówka, Ping-pong czy choćby nawet golf ;)
Tutaj porozmawiasz o wszystkim co z nim związane!
ODPOWIEDZ
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Postanowienia?

Post autor: Magduś »

Ja postanowiłam do 100dniówki robic codziennie 100 brzuszków :P na razie mi idzie... a moja mama od jakiś 2-3 tygodni biega z sąsiadką i też na razie niezle się trzaymają. Może i wy macie jakieś postanowionka?? :wink:
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Postanowienia?

Post autor: Anuś »

ja miałam robić brzuszki,ale zrobiłam 2 razy po 10 i mi przeszła ochota :D Na bieganie to za dużo śniegu, a na wakacjach to ćwiczenia rozciągające miały być, co nie Magduś :D chyba nawet 2 razy robiłyśmy :D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Postanowienia?

Post autor: Montana »

hehe a ja sie zapisalam na aerobik :D:D:D
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Postanowienia?

Post autor: Magduś »

łoł jakszalec to szalec nie Motana?? :mrgreen: gratuluję!! :wink:
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Postanowienia?

Post autor: Polan »

No to Magduś, słuchamy jak wyszło z tymi brzuszkami do studniówki ? Czy jesteś już umięsnioną, szczupłą pakerką :p ?
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Postanowienia?

Post autor: Piqs - X »

Moje postanowienie ? . . Wywijac zajebiscie na basie : P. .i poic tylko 2 piwa dziennie w weekend : )
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Postanowienia?

Post autor: Polan »

A ja sobie nigdy żadnych postanowień nie robiłem na nowy rok, poważnie, pewno dlatego że odrazu wiedziałem że nie dotrzymam :p A poza tym to takie postanowienia to trochę jakiś taki zabobon, wiara w magię "nowego początku" ("dobrego początku" ? ) że niby jak owy rok to nowe szanse albo co A to przecież gucio prawda, no nie?
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Postanowienia?

Post autor: Anuś »

no w sumie tak... Przecież życie toczy się dalej... Jak ktoś cierpiał 31.12 , to 1.01 też będzie... Ale może ludziom tak łatwiej jest żyć, z myślę że może ten rok w końcu przyniesie coś dobrego...
Co do postanowień, to ja mam tylko to żeby być optymistką, nie przejmować się debilami, olewać tych, którzy mnie olewają a z niekt
  • rymi się nie zadamać w ogóle... Ale to troszkę nie do tematu... :D

    A jak tam Madziu twoje brzuszki? :D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Postanowienia?

Post autor: Magduś »

Słuchajcie kochani!! robiłam dzień w dzień a jak 2 razy nie zrobiłam to nastepnego dnia te niezrobione odrobiłam, i właśnie wczoraj zrobiłam ostatnie 150 brzuszków... i co by się nie chwalić wazę mniej niż przed wakacjami!!!!! :mrgreen: jestem z siebie dumna!!!
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Postanowienia?

Post autor: Anuś »

heh...Magduś...Ja też ważę mniej niż przed wakacjami i to bez brzuszków, a jedząc batoniki, czekoladki itp ;) A tak na serio to mam chyba niedowagę :/ zna ktoś coś na przytycie? :D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Postanowienia?

Post autor: Fergie »

Ja miałam mnóóóóstwo postanowień. Teraz sobie robie dłuuugie spacerki z koleżanką codziennie, 50 brzuszków i chce zacząc biegać Oczywiście od jutra :P
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
ODPOWIEDZ