Cwiczycie??

Piłka nożna, Koszykówka, Ping-pong czy choćby nawet golf ;)
Tutaj porozmawiasz o wszystkim co z nim związane!
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Cwiczycie??

Post autor: PLAGIATT »

tak ćwicze:
- mieśnie brzucha
- biceps i triceps
- troche rozciągania
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Cwiczycie??

Post autor: Fergie »

Ja sama nie wiem co ćwicze ale raczej wszystko bo jak chodząc na basen, kosza i gimnastyke artystyczną tego nie robić??
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
AgusiaPsujek
Młody aktywny
Posty: 82
Rejestracja: 29.12.2004, 19:05
Lokalizacja: hehehe

Re: Cwiczycie??

Post autor: AgusiaPsujek »

chodze do klasy sportowej a wiec bardzo duzo cwicze.Ale nie lubie chodzic z klasa na basen chodze z kolega co drugi dzien bo chcemy miec fajne figorki i brzuszki :hihi:
Charlotte
Młody aktywny
Posty: 62
Rejestracja: 26.04.2005, 18:51
Lokalizacja: Wyspa na oceanie :D

Re: Cwiczycie??

Post autor: Charlotte »

Ja kilka razy dziennie biegam po schodach na czwarte piętro :ok: A tak na serio to gram w kosza od czasu do czasu jeżdzę na rowerze i na rolkach. :hihi:
And nothing else metters. . .
Madzior
Młody aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 30.03.2005, 18:23
Lokalizacja: sprzed kompa

Re: Cwiczycie??

Post autor: Madzior »

A ja biegam z psem na spacer, nieźle się trzeba czasem z nim nasiłować żeby nie pobiegł za kotem sąsiadki :D
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Cwiczycie??

Post autor: anuśka :) »

Nie ćwiczę, ale nie ukrywam, ze nie raz chciałam zacząć. Przyczyna? Lenistwo... ;)
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Cwiczycie??

Post autor: GoSiAcZeK »

:mrgreen: Klasa sportowa :mrgreen: trenuję siatkówkę, więc i ćwiczyć musze ... :) Oprócz tego spacerki z psem i basen raz w tygodniu czesem nawet częściej :P Także nie ma ze mną tak źle <chyba> :)
13.02.2005 r.

A. ;**
s0rr0w
Młody rozbrykany
Posty: 222
Rejestracja: 17.03.2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Re: Cwiczycie??

Post autor: s0rr0w »

Pod koniec wakacji i na początku września ćwiczyłam brzuszek. Zestaw ćwiczeń nazywa się A6W i można to znaleźć w necie. Ciężko było, po 6 tygodniach dość intensywnego ćwiczenia odechciewa się wszystkiego :p Ale skończyłam serię.

Teraz nie mam za bardzo czasu. Hmm no mam w-f w szkole 3h w tygodniu :D Oprócz tego 3 razy w tygodniu treningi capoeiry, ale nie zawsze mi się chce te 3 razy chodzić ;) Ale to fajna sprawa.
"Najważniejszą rzeczą na świecie jest miłość. Ona kreuje nas i buduje nasz świat. Tak samo jest z Capoeira, jeżeli nie kochamy świata, ludzi, ona nigdy nie zapuści korzeni i nie wyrośnie w nas..." - Joao Pequeno
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Cwiczycie??

Post autor: Megan7 »

po kontuzji nozki znow powrocilam do cwiczen w domciu! codzien rano i wieczorkiem seria 150brzuszkow, pompeczki, rozciaganie i takie tak pierdoly:)
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Cwiczycie??

Post autor: anuśka :) »

Megan7 pisze:codzien rano i wieczorkiem seria 150brzuszkow, pompeczki, rozciaganie i takie tak pierdoly:)
też bym chciała takiego samozaparcia :)
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Cwiczycie??

Post autor: Phantom »

anuśka pisze:też bym chciała takiego samozaparcia :)
Przy ilości sportów jaką uprawia Megan inaczej się nie da o.O:>
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Cwiczycie??

Post autor: Megan7 »

Phantom dziekuje!!! :* wiesz za co? :mrgreen: :mrgreen: a co do cwiczen to masz racje:) trzeba:)
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Cwiczycie??

Post autor: Phantom »

Jasne, że wiem :mrblue:
A ćwiczenia to fajna rzecz, lubię się porządnie zmęczyć, później odczuwa się przyjemną satysfakcję :>
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Cwiczycie??

Post autor: Megan7 »

taaaak.. a jak sie pocwiczy pez rozgrzewki to taka satysfakcje mozna nawet tydzien odczuwac:P
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Cwiczycie??

Post autor: Phantom »

Megan7 pisze:taaaak.. a jak sie pocwiczy pez rozgrzewki to taka satysfakcje mozna nawet tydzien odczuwac:P
No taa...i właśnie dlatego już nie praktykuję ćwiczeń bez rozgrzewki, zabolało bardzo :oops2:
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Cwiczycie??

Post autor: Linka »

różyczkaa pisze:ja ćwiczyłam, ale teraz już nie :/ nie mam kiedy, jak... a schudnąć by się przydało kilka kilogramów... nie znacie innych sposobów jak troszkę się wyszczuplić bez ćwiczeń? będę wdzięczna za każdą poradę.
nie ma tak łatwo ;-) ruch jest podstawą każdego zrzucania wagi, nawet na tych wszystkich "magicznych" środkach wspomagających odchudzanie jest napisane, że stanowią tylko dodatek do diety i ćwiczeń.

Swojego czasu schudłam kilka kilo po tym jak zaczęłam brać tabletki zawierające składnik wyzbywający się nadmiaru wody w organizmie. Ale to był raczej efekt uboczny i niezamierzony, więc nie polecam tego jako metody na obniżenie wagi.

A co do tematu- staram się ćwiczyć i ruszać na tyle, na ile pozwala mi czas i chęci. Dużo jeżdżę na rowerze, do pracy staram się chodzić na pieszo i nie wozić tyłka samochodem, średnio raz w tygodniu chodzę na siłownię i spinnig.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Studos
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 08.09.2012, 19:03
Płeć: mężczyzna

Re: Cwiczycie??

Post autor: Studos »

Linka pisze: nie ma tak łatwo ;-) ruch jest podstawą każdego zrzucania wagi, nawet na tych wszystkich "magicznych" środkach wspomagających odchudzanie jest napisane, że stanowią tylko dodatek do diety i ćwiczeń.

Swojego czasu schudłam kilka kilo po tym jak zaczęłam brać tabletki zawierające składnik wyzbywający się nadmiaru wody w organizmie. Ale to był raczej efekt uboczny i niezamierzony, więc nie polecam tego jako metody na obniżenie wagi.
To prawda. Inna rzecz, że w magiczne środki specjalnie nie ma co wierzyć - lepiej trwale zmienić nawyki żywieniowe zamiast wierzyć w cudowną moc tabletki i obżerać się na całego. Zresztą lepiej dostarczać organizmowi czego trzeba naturalnie - dużo owsianki, racuchów owsianych - wszystkiego co ma dużo błonnika. No i ruch, ruch, ruch.
marcinoski
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 24.09.2012, 08:31
Płeć: mężczyzna

Re: Cwiczycie??

Post autor: marcinoski »

oczywiście, ze ćwiczę. ostatnio zdecydowanie częściej, bo przed zimą chcę trochę poprawić swój wygląd z uwagi na to, że przez zimę może być różnie, a później byłoby zdecydowanie ciężej. pomimo tego i tak planuje ostro w zimę poćwiczyć, do czego dołączyłem jeszcze bieganie i jak na razie czuję sie okej ;)
Czasem
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 05.10.2012, 19:22
Płeć: mężczyzna

Re: Cwiczycie??

Post autor: Czasem »

Ja również ćwiczę. W tej chili ćwiczenie na bicepsy. Metoda ubywania ciężaru przy kolejnym powtórzeniu. Z każdym łykiem piwa ubywa mi z butelki :fala:
Maropl
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 22.11.2012, 18:24
Płeć: mężczyzna

Re: Cwiczycie??

Post autor: Maropl »

najzdrowsze są sport areobowe. Pływanie bieganie itp.
ODPOWIEDZ