Mecz NBA

Piłka nożna, Koszykówka, Ping-pong czy choćby nawet golf ;)
Tutaj porozmawiasz o wszystkim co z nim związane!
ODPOWIEDZ
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Mecz NBA

Post autor: Wang »

Tak wiem, o koszykówce już było i to chyba nawet nie raz... jednak teraz chce Wam o czymś dokładniej napisać.
Od kiedy sięgam pamięcią interesowałem się koszykówką... i również tak długo marzyłem, żeby wybrać się na mecz NBA. Nie myślałem, że kiedyś się to spełni. Jednak... udało mi się :-) Kilka dni temu byłem na meczu Chicago Bulls vs Miami Heat :lol: Heh... to jest coś niesamowitego. To nie tylko mecz, ale i wielkie show! Hala na ponad 20 000 ludzi, wypełniona jak zawsze po brzegi. Przedstawienie zawodników Byków było wręcz artystycznym występem... efekty świateł, muzyki... występy cheerleaderek! Aż ciężko mi to opisać.
Mecz rozpoczął się ciekawie, choć zawodnik, którego chciałem najbardziej 'podglądać' uległ małemu wypadkowi i musiał zejść z boiska na reszte spotkania. A był tym kimś Shaquille O'Neal.
Kilka wsadów z powietrza, pięknych akcji i podań... pokazów umiejętności rozgrywających jak potrafią zgubić obrońce. Jeden rzut z połowy wykonany przez zawodnika z Miami... mecz zakończony wygraną Bullsów po dogrywce 105:101 :D

To co działo się na koniec czwartek kwarty i całej dogrywki to był szał. Szał kibiców oczywiście... kosz za kosz sprawiał, że okszyki wrzały coraz mocniej. Co chwile mi jakiś murzyn przybijał "piątke"... ciesząc się po każdym zdobytym punkcie.
Cóż moge więcej pisać... może jeszcze małe zdjęcie wielkości hali... ->
http://yebood.com/wang/hala.jpg
Veni Vidi Vici
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Swego czasu, może ktoś pamięta (na pewno większość pamięta :nom:) były takie albumy i naklejki kolekcjonerskie ze sławnymi koszykarzami... Zbierało się, ach zbierało... A że wtedy jakoś dziwnym trafem w Polsce maxymalnie się mówiło tylko o koszykówce, (ciekawe czemu?) interesowało się tym. A była to gdzieś mniej więcej druga połowa lat 90. :hihi:
Chicago Bulls było zawsze ciekawą drużyną. Też na twoim miejscu chciałbym sobie obejrzeć grę O`Neala... Chyba niedługo znowu zacznę tęsknić za koszykówką (co u mnie byłoby niebywałe :hihi: )
We are the champions!
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Mecz NBA

Post autor: Wang »

Karty NBA :D Oj nazbierałem ich troche... miałem ponad 1000. Teraz chyba zostało mi troche ponad 400 i są na przechowaniu u kumpla w Polsce. Może kiedyś będą dużo więcej warte ;-) Chociaż nie wiem czy będę chciał sprzedać.
Niestety dwie firmy, które kiedyś sprowadzały karty NBA do Polski upadły. Był chwilowy szał a później kupowali to tylko fanatycy, których też nie było stać na ciągłe wydawanie kilku-kilkunastu złotych.
Veni Vidi Vici
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: Mecz NBA

Post autor: Kubuś »

Mialem album i zbieralem Fleer'y i Collector's Choice, mialem tych kart baardzo duzo, zreszta jeszcze mam :wink: Heh Wang nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę :wink:
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
ODPOWIEDZ