Boks

Piłka nożna, Koszykówka, Ping-pong czy choćby nawet golf ;)
Tutaj porozmawiasz o wszystkim co z nim związane!
ODPOWIEDZ
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

Boks

Post autor: devitto »

Nawiedziło mnie na ten temat, mimo, iż nie lubię tego sportu... Chyba właśnie dlatego :nom:
Apogeum chyba wyszło po dzisiejszej walce Tigera o tytuł championa... Jak to mówi Halama: "Ja wiedziałem, że tak będzie!" :oops2:
Cóż, wracając do tematu : co sądzicie o boksie i o naszych polskich bokserach... I o naszych ostatnich wyczynach w boksie (zawodowym czy amatorskim, pal licho :nom: )?
We are the champions!
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: Boks

Post autor: Kubuś »

Chociaz nie lubie Michalczewskiego, to miałem dla niego wielki szacunek, przecież rozwalał wszystkich jak chciał, teraz, jak ten włoch czy tam francuz obił mu twarz to nawet szacunek dla wielkiego mistrza stracił.
Jestem wielkim fanem Gołoty, myśle tylko, że chłopak daje się dymać za kasę, ci wszyscy sedziowie, te zakłady buckmacherskie itp. itd., ale i tak wierze, że w końcu zostanie mistrzem świata. Zasługuje na to. A co do boksu amatorskiego w Polsce to parodia, większość klubów się posypało i nawet Ekstraklasa zostałą zawieszona chyba.
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
Brahms
Młody aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 07.02.2005, 20:43
Lokalizacja: Piła

Re: Boks

Post autor: Brahms »

Zal mi Michalczewskiego. W przeciwieństwie do Gołoty reprezentował on jakiś poziom. Nie mam na myśli akurat poziomu sportowego. Gołota to były bodygard Pershinga. Dresiarz, który potrawł się bić, innymi słowy. Szkoda, ze taka wspaniała kariera się tak fatalnie zakonczyła. Dziwie się, ze tak doświadczony bokser jak Tygrys popełnaił takie błędy. Francuz bił go jak dzieciaka. Teraz jak Gołota zdobędzie mistrzowski pas pewnie będzie się chwalił, ze jest lepszy od Michalczewskiego. Bo jak wiadomo obaj panowie się nie lubią.
All you need is love
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Boks

Post autor: Wang »

Heh, co do Gołoty... nie lubie go. Nawet nie tyle jako sportowca ile jaki jest. Ten czubek mieszka niedaleko mnie i chodzi na siłownie kilka bloków ode mnie. Jakiś czas temu mój kuzyn zafascynowany jego rozmiarami spotkał go tam, podszedł i poprosił grzecznie o autograf. Co mu Andrzejek odpowiedział? hehe... "W Ameryce prawo zakazuje rozdawania autografów" :oops2:

A Michalczewskiego lubie... dobry jest, a może ostatnio miał po prostu zły dzień.
Veni Vidi Vici
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Boks

Post autor: SkaTe_GirL »

bleah a co w tym sporcie jest w ogole fajnego? ; -\
Co jest fajnego w tym ze ktos sie po ryju obija ; -P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Brahms
Młody aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 07.02.2005, 20:43
Lokalizacja: Piła

Re: Boks

Post autor: Brahms »

Wang pisze: Jakiś czas temu mój kuzyn zafascynowany jego rozmiarami spotkał go tam, podszedł i poprosił grzecznie o autograf. Co mu Andrzejek odpowiedział? hehe... "W Ameryce prawo zakazuje rozdawania autografów" :oops2:
Dobrze, z kuzynek jeszcze w żeby nie dostał, to by było w Gołoty stylu. :nom: Mimo wszystko, zycze mu zdobycia tego mistrzowskiego pasa. W końcu Polak, jakby nie było.
All you need is love
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Boks

Post autor: Fighter »

Wiekszosc osob uwaza ze Boks to zabawa dla byle dresa spod monopolu, ktory sie nudzi i szuka emocji tlukac kogos po glowie. Coz prawda jest taka, ze byle dres jest za malo kumaty, aby nauczyc sie tego sportu.
Aby chociaz po czesci poruszac sie tak jak Bokserzy w TV, trzeba poswiecic lata na trening. Cale piekno to nie uderzyc kogos w leb, tylko umiejetnosci techniczne, balans, koordynacja, teaming, rozwoj ciala, taktyka itd., tu trzeba naprawde umiec myslec.
Boks u nas nie jest wcale na niskim poziomie. Nie musicie lubic Goloty czy Michalczewsiego, ale to sa osoby reprezentujace wysoki poziom w tym sporcie. Mamy jeszcze innych jak np. Krzysztof "Diablo" Wlodarczyk czy Maciej Zegan.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Boks

Post autor: kwitnace-magnolie »

heh jedna gołota.. :zdziwko:
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
ODPOWIEDZ