Kontuzje :(

Piłka nożna, Koszykówka, Ping-pong czy choćby nawet golf ;)
Tutaj porozmawiasz o wszystkim co z nim związane!
Yatamanka
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 17.02.2005, 20:48
Lokalizacja: Łódź

Re: Kontuzje :(

Post autor: Yatamanka »

a ja nic nie trenuję, ale za to biję rekordy urazów ;)
nie ma wyjścia na którym by mi się coś nie stało :)
skręcona kostka, rozwalony palec, dyskopatia, wybity bark <czy cuś takiego - rąsia mi tak fajnie "wyskoczyła">, wybity palec, rozwalone i poparzone kolano, ponaciągane ścięgna, wada stawów kolanowych,masa zadrapań, siniaków, itp ;) wiecznie coś... ale do tego można się przyzwyczaić ;) jeszcze nie wróciłam z jakiegoś koncertu bez pięknego kolorowego siniaczka / krwiaczka ... nudno by było ;)
taka już ze mnie ...
>clumsy istota <--- stwierdzenie kolegi ;)
>kaleka <--- hmmm stwierdzenie reszty znajomych ;)
>a ciamajda i tym podobnych używa mój przyjaciel przy opisie mojej osoby ;) pozdro for mój debil ;)
i chyba nie zacznę nic trenować , bo bym się po prostu zabiła ;) i jeszcze komuś przy okazji jakieś kuku zrobiła ;)
a sory - zapomniałam o potłuczonej kości ogonowej ;)
Nie nalezy mylic prawdy z opinia wiekszosci...
Yatamanka
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 17.02.2005, 20:48
Lokalizacja: Łódź

Re: Kontuzje :(

Post autor: Yatamanka »

a dziś nalezy dodać <po koncercie HappySad> zgrabniutkiego guza na głowie odstającego od Niej na mniej więcej 1,5cm ;)
a miałąm taki ładny kształt głowy :P
Nie nalezy mylic prawdy z opinia wiekszosci...
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Kontuzje :(

Post autor: Fergie »

A ja doznałam kontuzji w Egipcie... Bo w moim hotelu były 3 baseny, każdy na innym poziomie i były oddzielone skałami, no i ja raz tak cudownie zjechałam po tych skałach (około 1,70 wysokości) na dół, do 2 basenu, i gdy z niego się wyczłapałam byłam poobijana i krew mi z 2 rąk leciała takimi pieknymi smugami :mrgreen: ale to było całe 5 dni temu :twisted:
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Kontuzje :(

Post autor: JaGaKi »

no to ja jakies 2 tygodnie temu przerzutka przez kierownice rowerową zaliczony asfalt rower zepsuty ja poobijany samochód nadjeżdża, ja wstałem otrzepałem się i poszedłem dalej:D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Dominik
Młody aktywny
Posty: 40
Rejestracja: 10.08.2004, 10:28
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Kontuzje :(

Post autor: Dominik »

CZesto sie zdarzaja kontuzje ja np (kolano kregoslup)miałem durzo i nie chce ich wymieniać i one sie odnawiaja itrzeba juz uwarzac na te stawy palce kosci czy co tam jeszcze zeby nie obciarzac tak tych juz wczesniej kontuzjowanych (rzeczy) :wink:
Dance Cool
rav
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 07.08.2006, 03:54
Lokalizacja: kraina deszczowców

Re: Kontuzje :(

Post autor: rav »

Ja w zeszle wakacje zlamalem sobie chrzastke w kolanie, w grudniu odnowila mi sie kontuzja, no i tym samym zalatwilem sie na reszte zycia, bo juz nawet wchodzic po schodach bez bolu nie moge. Szczesciem w nieszczesciu bylo to, ze od kilku lat juz nie trenowalem niczego.
Dzidek
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 02.09.2006, 09:31
Lokalizacja: z kątowni

Re: Kontuzje :(

Post autor: Dzidek »

Siema , znacie moze jakis srodek na stluczone udo bo ja trenuje plywanie a przez nie mam duze problemy z chodzeniem nawet;/
..::Lord::::Dzidek::..
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Kontuzje :(

Post autor: stefan »

chyba można bez recepty nabyć preparat ben-gay. występuje chyba jako maść, żel oraz balsam - ja używałem maści.

dodatkowo, ben-gay występuje w dwóch odmianach - chłodzącej i rozgrzewającej. na stłuczenia radziłbym maść chłodzącą, przynosi ulgę dość szybko.

dla niektórych wadą może być to, że maść ma mentolowy zapach - mnie on nie przeszkadzał.
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kontuzje :(

Post autor: Jessica »

A ja miałam dziś mecz unihokeja. Grałyśmy z drużynami z innych szkół i oczywiście wygrałyśmy :mrgreen: (przeszłyśmy dalej). Ja byłam bramkarzem, ale nie miałam ochraniaczy i mam teraz starte kolana... pieczą, ale się trzymam :D
(Dla zainteresowanych koszulka nr 16 :P).
Let's make all dreams come true!
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Kontuzje :(

Post autor: JaGaKi »

Ja biegam i kolana są zdecydowanie najsłabszą stroną - potrafią zaboleć :(
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Kontuzje :(

Post autor: ::PiotreK:: »

oj to prawda kolana potrafią sprawiać kłopoty

w siatke troche gram i miałem kiedyś problemy z wyskakującymi kolanami potrafiły boleć ale jak sie porządnie rozmasuje ścięgna to jest lepiej
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Kontuzje :(

Post autor: pietruszka »

no i lipa największa jak masz jakis ważny mecz w siatkę a tu nagle kontuzja i nie możesz wesprzeć kolegów z drużyny:/
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Kontuzje :(

Post autor: Phantom »

Macie koedukacyjne drużyny? :>
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Kontuzje :(

Post autor: pietruszka »

yhym. owszem. w siatkówkę są mieszane i w streetballa. a co? chcesz się przyłączyć?;)
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
s0rr0w
Młody rozbrykany
Posty: 222
Rejestracja: 17.03.2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Re: Kontuzje :(

Post autor: s0rr0w »

U mnie na szczęście skończyło się na wybitym kciuku, jak na razie, ale już odczuwam pierwsze, na razie sporadyczne, bóle z kręgosłupie. No i kolanka... :/ Bardzo dużo ludzi ma z nimi problemy.

Btw. koleżanka z treningów dziś na pokazie złamała sobie rękę w łokciu :(
"Najważniejszą rzeczą na świecie jest miłość. Ona kreuje nas i buduje nasz świat. Tak samo jest z Capoeira, jeżeli nie kochamy świata, ludzi, ona nigdy nie zapuści korzeni i nie wyrośnie w nas..." - Joao Pequeno
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Kontuzje :(

Post autor: GoSiAcZeK »

Ja na szczęście nie mogę się pochwalić, że wiele razy coś sobie zrobiłam ;P

- złamana kość promieniowa w lewej ręce
- skręcony staw skokowy + zerwana torebka stawowa

To te najgorsze, oprócz tego wybite palce, siniaki, stłuczenia itd. ale tak to jest jak się głupol zabiera za trenowanie siatkówki ;P
13.02.2005 r.

A. ;**
gregory :D
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 14.10.2008, 20:13

Re: Kontuzje :(

Post autor: gregory :D »

a ja sie moge pochwalic dosc dluga tego typu lista najpowazniejsze: zlamanie nogi w kolanie,skrecenie kolania wybity lewy bark,a dzien pozniej (jak sie naprawil) prawy wybilem :emm: i jak na zlosc nie moglem grac w siatke (a zawody byl) przez 6 miechow ;/
...
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Kontuzje :(

Post autor: Martuśka »

zwichnięty staw biodrowy (miałam kilka miesięcy) - niestety efekty ciągną sie do dziś - szpotawość kolan i nierówny trójkąt biodrowy - niby błahe to i niewidoczne prawie a przyszłość człowiekowi potrafi zepsuć...
szaza
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 30.11.2008, 14:43

Re: Kontuzje :(

Post autor: szaza »

Ja też nie mam za wiele osiągnięc ale je wymienie:
niezliczona ilość wybitych palców, dwa razy złamany palec, złamany nadgarstek, dwa razy złamana lewa reka i raz pęknięta oraz rozcięta głowa od kamienia :)
Przeżyć jeszcze jeden taki dzień
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Kontuzje :(

Post autor: Centi66691 »

hmmm jutro na RTG stopy ciekawe co to ? może jakaś kontuzja oby nie?
A jak wasze zdrówko po świętach ??:)
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
ODPOWIEDZ