Sprawa Polska a Mundial 2006 roku

Piłka nożna, Koszykówka, Ping-pong czy choćby nawet golf ;)
Tutaj porozmawiasz o wszystkim co z nim związane!
ODPOWIEDZ
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Sprawa Polska a Mundial 2006 roku

Post autor: Linka »

ale dół po meczu :(
Ostatnio zmieniony 10.06.2006, 20:06 przez Linka, łącznie zmieniany 6 razy.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sprawa Polska a Mundial 2006 roku

Post autor: Paweł »

hehe.... można było się tego spodziewać.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Sprawa Polska a Mundial 2006 roku

Post autor: Phantom »

Nie, nie mozna było. Nie spodziewałem się, ze piłkarze nie pokaza czegokolwiek lepszego od Ekwadoru. Ba - tamci tez niewiele pokazali, po prostu chciało im się ruszać, bo wielką klasą tego nazwać nie mozna. A nasi? Starali się dogonić piłkę bądź sam nie wiem co. Szczerze powiedziawszy największe pretensje mam chyba do Janasa. Od kilku meczy środek obrony dziurawy jak sito - nic. Druga połowa leci, gra nie klei się podobnie jak w pierwszej - nic. Zmiany w końcówce pokazały, ze nawet jeśli Żurawski znów ma jakąś blokadę przed występami w reprezentacji, i tak mozemy atakować. Ale wtedy na roszady w pierwszej jedenastce było juz za późno, niestety. :oops2: Taka prawda, przeciez Polacy, jeśli by się postarali i jeśli ich dobrze ustawić - mogą pokonać wielu przeciwników. Do mistrzostw nie dostaliśmy się za piękne oczy.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sprawa Polska a Mundial 2006 roku

Post autor: Paweł »

oj można było... mówie tutaj chociazby o "pechu"? (...i jeszcze klatwa Pelego ;p) zobaczcie, nie wiele brakowało a mogło by być 3:2 dla naszych. Zgodze się z jednym komentarzem, że przez cały mecz powinni grać tak jak ostatnie 5-10 minut. ot.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Sprawa Polska a Mundial 2006 roku

Post autor: Phantom »

Gdyby przez cały mecz byli na boisku Ci zawodnicy, którzy przez ostatnie 5-10 minut grali "tak", może wynik byłby mniej korzystny dla Ekwadoru. Ale nie było, należy spytać o to Janasa. No i azjatyckich sędziów, apropo spalonego Krzynówka :oops2:
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Sprawa Polska a Mundial 2006 roku

Post autor: *MysterY* »

zauważcie ze Janas postawił na znanych już i grających za granicą piłkarzy, pytanie tylko dlaczego nie wzioł Piechny do kadry??? Przecież ten człowiek w naszej lidze strzelił mnóstwo goli.
A tak wogóle syn Janasa był jako pomocnik trenera czy coś takiego? :| Czyżby rodzinny interes?? :lizak:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Sprawa Polska a Mundial 2006 roku

Post autor: ::PiotreK:: »

najbardziej mnie denerwuje to ze jeżeli np ekwador by dwa razy trafił w słupek a polacy do bramki to byłby wielki zachwyt grą reprezentacji
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Sprawa Polska a Mundial 2006 roku

Post autor: Piqs - X »

Nie mozna zrzucac tego na czynniki niepolskie..to tylko i wylacznie wina Polakow, ze pierwszy strzal celny oddali 20 minut przed koncem meczu, to nasza wina ze srodkowi nie rozgrywali prostopadlych do przodu, gdzie boczni stali czysci..to tylko i wylacznie nasza wina, ze ekwador gral do dupy, a nasi jeszcze gorzej..te gorale co nas pokonali nie pokazali dobrej pilki, daleko nie zajda, ale przynajmniej wykorzsytuja sytuacje ktore maja..Nawet browara wygralem obstawiajac wynik meczu. 4-5-1 ne wrozylo dobrze, i rownie zle jak zapowiadalo, zadzialalo...Jedyne co moze byc gorsze z Niemcami to 4-4-2 i Rasiak w napadzie..Hallelujah, jeszcze 180 minut i witamy Polakow w domu..
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Sprawa Polska a Mundial 2006 roku

Post autor: Linka »

Ale po wczorajszym meczu Szwecja- Tynidad i Tobago troszke sie pocieszyłam, ze lepsi od nas Szwedzi zremisowali z druzyna słabsza niż Ekwador, ale ich gra była o wiele lepsza od Polakow. Mieli duzo ładnych akcji. No, i maja chociaz jeden punkt- i zadnej straconej bramki...

Tak poza tym, smieszy mnie troszke zachowanie Polakow. Jak reprezentacja przegrywa, to juz wyzywaja wszystkich, krytykuja kazda osobe, ktora ma cokolwiek wspolnego. Tak było po meczu z Kolumbia. Kiedy wygralismy z Chorwatami od razu nasza reprezentacja nagle miała wieksze szanse w mundialu itp. Aby to sprawdzic wystarczy popratrzec na jakies portalowe forum, ze wiekszosc osob wyzywa zamiast sie normalnie wypowiadac.
Chociaz w moim miescie jeszcze wczoraj wracajac z przystanku słyszałam okrzyki "Polska goola" ;)
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Sprawa Polska a Mundial 2006 roku

Post autor: pietruszka »

zalujcie ze nie byliscie tam w Niemczech.. 45000 Polakow a tylko taki maly trojkacik z kibicami Ekwadoru:P i wyobrazcie sobie jak 45000 ludzi moze sie zgrac i zrobic wielka fale 3 razy wokol stadionu!;) potem wszyscy wracali jak z pogrzebu ale i tak byli fajni, mili i do siebie trabili na autostradzie. kibice spisali sie na medal. reprezentacja zwiodla. a w taktyke Janasa nie wnikam. powinni razem zgrana banda atakowac a nie jednego goscia wysylaja. bezjaj. zaskoczyla mnie tylko postawa niemcow... takie wrzuty potem na Polaków lecialy ze szok. zreszta sami zobaczcie:
http://fakty.interia.pl/news?inf=758373
ale generalnie to i tak sympatyczni ludzie;)
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Sprawa Polska a Mundial 2006 roku

Post autor: JaGaKi »

Moja mama była na tym meczu - dostała bilety z Tepsy :D mówiła że nawet Niemcy nam kibicowali :) coś fantastycznego :)
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Sprawa Polska a Mundial 2006 roku

Post autor: melOn »

coś flagi z okien i samochodów zniknęły - wystarczający komentarz.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sprawa Polska a Mundial 2006 roku

Post autor: Paweł »

Linka pisze:Jak reprezentacja przegrywa, to juz wyzywaja wszystkich, krytykuja kazda osobe, ktora ma cokolwiek wspolnego. Tak było po meczu z Kolumbia. Kiedy wygralismy z Chorwatami od razu nasza reprezentacja nagle miała wieksze szanse w mundialu itp.
a nie miała? gdyby i za drugim razem przegrała to by juz wtedy nie było o czym rozmawiać.

umiejętności umiejętnościami, taktyka taktyką, ale i szczęście odgrywa tutaj bardzo dużą rolę. a nam pozostaje jeszcze nadzieja, że w spotkaniu z niemcami pojdzie nam bardzo dobrze. może to i śmieszne, ale ja licze na wynik rzędu 1:0 lub 3:2 dla naszych. poczekamy zobaczymy. pewne jest to, że ten mecz powie nam wszystko.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Sprawa Polska a Mundial 2006 roku

Post autor: Piqs - X »

Wszystko mozna uzalezniac od szczescia..jakby wiatr nam dobrze zawial to moze by i poprzeczek nie bylo..ale na szczesce LICZYC NIE MOZNA, bo albo jest albo go nie ma..Na co mozemy liczyc?..Na...Rasiaka :D
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Sprawa Polska a Mundial 2006 roku

Post autor: pietruszka »

nimcy byli za ekwadorem. na poczatku mysleli ze maja w nas najwieksza konkurencje w swojej grupie. ale po tym meczu maja z nas jedynie glebe i mysla ze wciagna nas nosem. chlopaki musza sie postarac zeby utrzec nosa tym szwabom!
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Sprawa Polska a Mundial 2006 roku

Post autor: *MysterY* »

buhahaha nie rozśmieszajmy się i nie róbmy se nadzieji, to że dostaliśmy takie baty to wina tylko i wyłącznie Selekcjonera czyli trenera. Bo po co wziąść króla strzelców w polskiej lidze??? Po co grać taktyka 4:4:3 jak można zagrać 5:4:1??? Wogóle co on chciał żeby 1 napastnik strzelał gole??? No sorki ale 1 napastnik nie przejdzie wszystkich. Zobaczcie taki Trynigad małe państwo mało piłkarzy a selekcjoner Holenderski wybrał odpowiednich zawoników.
A co do szczęścia to po prostu nie da rady na nie liczyć.
A flagi u mnie wiszą nadal.
Najbardziej mi się podobał moment jak 12 zawonik zaczoł pod koniec meczu śpiewać hymn Polski to mi się bardzo spodobało ;)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Sprawa Polska a Mundial 2006 roku

Post autor: pietruszka »

ja i tak jestem za Czechami jak i byłam już podczas mistrzostw Europy i to sie nie zmieni a dzisiejszy mecz USA-Czechy mnie jeszcze w tym utwierdzil.
a Janas sie boi że go kibice zlinczują i się przestał pokazywać:P ale ma racje że sie chowa bo ja po takim numerze tez bym się ludziom na oczy nie pokazywała. mystery święta racja-wina trenera bo to trener ma władzę.
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Sprawa Polska a Mundial 2006 roku

Post autor: Linka »

a Janas sie boi że go kibice zlinczują i się przestał pokazywać:P ale ma racje że sie chowa bo ja po takim numerze tez bym się ludziom na oczy nie pokazywała
Dzis sie przeciez pokazał i wypowiedział. Z reszta bez przesady, ze powinien sie wstydzic jakby sie wydarzyło niewiadomo co. Druzyna przegrała i tyle, a nie zeby od razu linczowac trenera :zdziwko:
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Sprawa Polska a Mundial 2006 roku

Post autor: GoSiAcZeK »

Wiecie co przed Mundialem miałam jeszcze jakąś nadzieję, że jednak polska reprezentajca pokaże coś dobrego, ale teraz nie mam nawet ochoty oglądać ich gry... Dużo bardziej podoba mi się gra przykładowo w tej chwili Ghany :] Po nich przynajmniej widać, że chcą, a jeśli miałabym być szczera to czasami mam wrażenie, że naszym piłkarzom się nie chce kompletnie nic, a już na pewno nie wychodzi im gra w piłkę... Owszem są wyjątki, ale jeśli chodzi o grę całej drużyny to :roll:

Możecie mi zarzucić, że się nie znam, bo po części to racja, ale nie krzyczcie za bardzo, bo po prostu takie odniosłam wrażenie po ich ostatnim meczu... :)
13.02.2005 r.

A. ;**
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Sprawa Polska a Mundial 2006 roku

Post autor: Piqs - X »

Po takim meczu mam watpliwosci, gdzie lezy trzeci świat..Polska czy Ghana Oo"
ODPOWIEDZ