Treningi

Piłka nożna, Koszykówka, Ping-pong czy choćby nawet golf ;)
Tutaj porozmawiasz o wszystkim co z nim związane!
ODPOWIEDZ
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Treningi

Post autor: Fighter »

Mam pytanie uprawiacie jakis sport, badz uprawialiscie :?: Nie licze kopania pilki z kumplami, grania w kosza w szkole itp.. Chodzi mi bardziej o to czy uczeszaczacie, lub uczeszczaliscie na jakies treningi :?: .
Ja przykladowo trenowalem gre w bilard pod okiem utytulowanych gosci (uczylem sie wowczas w podstawowce). Puzniej w LO jazda konna (bez skojarzen), lecz od roku mam przerwe. Moze sie nawroce i znow zaczne trenowac :D . Od poczatku LO trenuje wschodnie sztuki walki i niezamierzam zrezygnowac. To jest to co chce uprawiac tak dlugo ile bede dal rady (nawet do życie 8) ). To jeszcze nie wszystko, wiem ze i tak malo dlatego dorzuce cos :D . Otoz mam zamiar w tym roku zdawac na patent zeglarski bo to mnie tak jak SW bardzo interesuje (juz plywalem i wiem jaka to frajda, to tak samo jak samochod jak wsiadziesz to sie nie chce wysiasc :D ).
To na tyle, skromnie ale zawsze cos 8) . Teraz czekam na wasze posty.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Treningi

Post autor: Paweł »

ehmmm..... ja to cienko wypadam w porównaniu z Tobą 8)

kiedyś, jeszcze za czasów podstawówki byłem w drużynie koszykarskiej, znaczy sie takie treningi, jezeli wogóle można je tak nazwać....
Chodziłem chyba z 3 lata (dokałdnie nie pamiętam) no i przestałem.... teraz mnie jakoś nie ciągnie do tego sportu... ;)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Treningi

Post autor: PLAGIATT »

..hm... no wiec tak ja kiedys uczęszczalem na Kung-Fu :) i trenowalem 2 lata :) pod bacznym okiem potem trenowalem jazde konną 3 lata lecz tez przestalem a powód jest taki brak czasu :) no i teraz mam zamiar zdac również patent ale na nurka... no i koncze kurs mlodszego ratownika :) choc juz chodze i pilnuje na plywci wiare :) heheh... chociaz bardzo bym chcial jezdzic konno ale stadnina jest daleko odemnie :P dojazd jest kijowy a dotego brak czasu i ta szkola :)
Melania
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 19.01.2003, 11:08
Lokalizacja: KRK

Re: Treningi

Post autor: Melania »

Hej witam , no więc ja od 4 podstawówki do 7 klasy trenowałam lekkoatletyke a pomiedzy czasi siatkówke , nastepnie od 8 klasy trenowałam kajakarstwo az do dzisiaj .Obecnie trenuje ale juz dla siebie nie dla konkretnych osiagniec tzn jeżdże na wszelkiego rodzaju obozy(klubowe), na spływy w tym międzynarodowe , na maratony ale oczywiście turystycznie , nawet czasmi zdaża mi sie porżadne treningi razem z młodymi bo juz niesety nie odczuwam takiej potrzeby zeby sama wziąść sie za porządne treningi na miare moich mozliwosci , poniewaz jest juz za pozno .W moim wieku to juz nie masz szans na osiągnięcie jakiegos sukcesu na zawodach ogólnopolskich .Niesety przerwałam treningi z różnych powodów jakies 3 lata temu i teraz tego załuje , bo ciezko sie teraz zmobilizowac .Zachęcam wszytkich do uprawiania tego sportu , bo warto :lol: :lol:
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Treningi

Post autor: Basko »

ja od 3 lat trenuje taniec, od pół roku ogólnie taniec hip-hop. To jest moje życie, sposób na szczęście, kocham to co robie. Na treningi przeznaczam dużo czasu, na co wściekają się moi rodzice. Ok 3h cztery razy w tygodniu, to sporawo. :mrgreen:
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Treningi

Post autor: PAL MAL »

No ja tak jak Melania. Jestesmy z tego samego klubu :mrgreen: Jeszcze w wakacje mam jakis zapal do plywania, ale kiedy przyjdziesz szkola itp to odchodzi na bok. Najlepiej jezdzic na splywy i obozy, mozna sprawdzic swoje mozliwosci (we wszystkim)
YO MY BROTHER!
Amonte
Młody aktywny
Posty: 58
Rejestracja: 24.06.2003, 14:54
Lokalizacja: Sanok

Re: Treningi

Post autor: Amonte »

Ja trenuje hokej na lodzie w Klubie Hokejowym Sanok.
W szkole chodze na treningi: unihoka i piłki recznej. Ale to tak na marginesie.
Bubel
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 07.04.2003, 23:01
Lokalizacja: glogau

Re: Treningi

Post autor: Bubel »

ja trenowalem przez 3 lata Triathlon, ale nie mialem chyba talentu do tego, a po za tym wqrzal mnie trener, i razem ze mna zrezygnowalo chyba z 3 kolegow
pozniej zaczelem trenowac kosza w klubie w Głogowie, no i niestety rozwiazali go po kilku latach, tzn nie klub, ale nasza druzyne, choc mielismy dosc wysokie 5 miejsce w tamtej lidze...
no a teraz "trenuje" w szkolenej druzynie koszykowki, jest niezle :-)
looz :-)
milk@
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 29.07.2003, 17:04
Lokalizacja: z miasta

Siatka!!!

Post autor: milk@ »

Ja trenuję siatkę.To jest boska gra.W ostatniej klasie miałam treningi ok.10 h tygodniowo.Teraz będe w nowej szkole i nie wiem jak to będzie.Ale trenować na pewno będę.
milk@
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 29.07.2003, 17:04
Lokalizacja: z miasta

Siatka!!!

Post autor: milk@ »

Z tego o tu widzę to tylko jedna osoba zajęła się przez jakiś czas siatkówką.Czy ktoś z was jeszcze uprawiał ten sporcik?
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Treningi

Post autor: emailowiec »

Ja kiedyś (3 lata temu) Trenowałem hokej (Ale byłem chyba za słaby bo mnei nie chcieli... ;) )
A teraz trenuje kolarstwo :mrgreen:
;)
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Treningi

Post autor: Megan7 »

Ja trenuje najwspanialsza sztuke waki- aikido. jest to moja pasja i pozwala mi odnalezc sama siebie. nie zrezygnuje z tego nigdy!!! poza tym jezdze konno, tańcze, a dawniej bylam w zespole koszykowki w moim miescie. jednak to nie bylo to czego szukalam.
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Treningi

Post autor: Fighter »

Megan7 pisze:Ja trenuje najwspanialsza sztuke waki- aikido. jest to moja pasja i pozwala mi odnalezc sama siebie. nie zrezygnuje z tego nigdy!!!
Nigdy nie mow nigdy :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Treningi

Post autor: Megan7 »

fighter, jestem tego pewna. chyba ze bym sie polamala i nie mogla trenowac z tego powodu. inne nie grają roli :)
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
KriZe4aR
Młody aktywny
Posty: 53
Rejestracja: 18.11.2003, 17:31

Re: Treningi

Post autor: KriZe4aR »

niom to ja w podstawowce ;] 5 lat tenis stolowy w klubie :) 3 lata gralem w lidze polski w 4 :> potem gim w gim noga przeplatana tenisem stolowym i tak se jakos jade :-) :twisted: :twisted:
-------------------------------
NoBodY iS PerFecT . My name is nobody :D
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Re: Treningi

Post autor: Roque »

7 lat gralem w pilke nozna, dopiero nie gram od pol roku. przeszedlem operacje kolana i juz chyba sobie nie pogram. jeszcze nie wiadomo.
ewelinka
Młody rozbrykany
Posty: 371
Rejestracja: 15.12.2003, 20:47
Lokalizacja: warmia & mazury

Re: Treningi

Post autor: ewelinka »

Ojojoj Roque....:(:( Jeszcze bedziesz gral, ale teraz to chyba chodzisz na siatke,co?? ;)
"If you love something let it go,
If it comes back to you it's yours.
If it doesn't, it never was."
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Re: Treningi

Post autor: Roque »

teraz tak, nieźle wymiatam co ?? :lol:
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Treningi

Post autor: Mirriam »

Jejq...O.o ja sie tu jeszcze nie wypowiadalam...:mrblue: No wiec, ja sobie juz od 1,5 roczku tancze (hip hop, modern, jazz, funky) i nie mam zamiaru rezygnowac :mrgreen:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
ewelinka
Młody rozbrykany
Posty: 371
Rejestracja: 15.12.2003, 20:47
Lokalizacja: warmia & mazury

Re: Treningi

Post autor: ewelinka »

Roque pisze:teraz tak, nieźle wymiatam co ?? :lol:

No nie bylabym taka pewna...:D Nie no zartuje przeciez :) niezle wymiatasz niezle :):):):):):):):)
"If you love something let it go,
If it comes back to you it's yours.
If it doesn't, it never was."
ODPOWIEDZ