Wielkanoc & papiez

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Wielkanoc & papiez

Post autor: ::PiotreK:: »

wszędie sie odbywają takie msze
dziś u mnie w miescie młodzież organizuje spotkanie pod kosciołem na ulicy Jana Pawła II msza miejska odbyła sie jusz
msza mojej zskoły tez sie odbyła było więcej osób niż na codzien w szkole wszyscy na galowo
dla mnie to jest niesamowite jak jeden człowiek może poruszyć cały świat praktycznie
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wielkanoc & papiez

Post autor: Anuś »

w Augustowie msza byla w poniedzialek o 16
no i codziennie apele jasnogorskie
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Brahms
Młody aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 07.02.2005, 20:43
Lokalizacja: Piła

Re: Wielkanoc & papiez

Post autor: Brahms »

Zdjęcia ze mszy miejskie za Papieża w Pile:

http://grabuson.w.interia.pl/album/
All you need is love
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Wielkanoc & papiez

Post autor: ::PiotreK:: »

przed chwila wróciłem z marszu całkowicie spontanicznego praktycznie jedyne wiadomosci o nim mozna było otrzymać w internecie dzis od południa wszystko zorganizowane przez ludzi w moim wieku a przyszło tyle ludzi ze naprawde w moim mieście nigdy na raz niewidzialem tyle ulica Jana Pawła II świeci jak wrzuce zdjęcia pokaże tu
normalnie do tej pory jestem pod wrażeniem ze Jeden człowiek moze zjednoczuć wszystkich ludzi razem
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Wielkanoc & papiez

Post autor: stefan »

wszystkim krzykaczom co zapowiadali koniec świata:
wielgaśny jęzor na wierzch, taśtaś i terefere figa z makiem!
ODPOWIEDZ