Wielkanoc & papiez

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Wielkanoc & papiez

Post autor: Anuś »

no pierwsza taka wielkanoc...
papieza nie bylo na drodze krzyzowej...
i tak jakos...ta jego choroba , szpitale i w ogole...
pierwszy raz zyczenia nie zlozone...smutno...
a co wy na ten temat?
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Wielkanoc & papiez

Post autor: vanessa »

no bardzo przykro...

najbardziej mnie wkurzyła jedna rzecz związana z tą sytuacją ... byłam ostatnio u fryzjera i jedna babeczka tak siedzi sobie na fotelu i w radiu mówili o złym stanie zdrowia papieża, a ta babeczka wystrzeliła:"no coś mi sie wydaje że papież nam jush kipnie"

takie osoby jak ta kobieta powinny sie wstydzić tego że żyją :emm: :emm:

kompletny brak jakichkolwiek norm, szacunku, wyczucia i wszystkiego wogoole... no masakra.. bardzo to mną wstrząsneło :emm: :?
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Wielkanoc & papiez

Post autor: Linka »

ludzie czasami nie wiedza co gadaja publicznie, takie opinie lepiej zachowac dla siebie :zdziwko:

mi tez przykro jak tak pokazuja to wszystko w tv, ale nic nie poradze. W sumie w wieku papieża to norma takie chorowanie :? :(
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Brahms
Młody aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 07.02.2005, 20:43
Lokalizacja: Piła

Re: Wielkanoc & papiez

Post autor: Brahms »

Wiecie co mnie wkurza? Ciagłe brednie odnosnie stanu zdrowia papieza. Joaquin Navarro-Valls mówi to co ludzie chcą usłyszeć, a nie to co się dzieje naprawde. Czy to takie chrześcijanskie? Ja oczekuje rzetelnej informacji, a takiej nawet w telwizji TVN, którą cenie za rzetelnośc nie usłysze. Same huraoptymistyczne wieści, jak tak dalej pójdzie to niedługo z serwisów informacyjnych będziemy mogli usłyszec, ze papiez zamierza grac w koszykówke. Skoro jest taki zdrowy to co do cholery robi w szpitalu? Wszyscy widzą, ze jest stary, niedołęzny, zniszczony przez zycie. Po co poprawiac sobie humor okłamywaniem samego siebie.

Za to co teraz napisze, mozecie mnie znienawidzic, ale czy raczej nie powinnismy się modlić, zeby papiez godnie odszedł z tego świata. Przeciez teraz ten człowiek się tylko meczy, niewiarygodnie cierpi. Nie jest juz w stanie sprawnie kierowac kosciołem. Nie łudzmy się, ze on będzie żył 150 lat. To wspaniały człowiek, i wiem, ze wszyscy (ja tez) chcieliby, zeby był znami jak najdłużej. Ale on juz swoją misje godnie wypełnił, i chwała mu za to.
All you need is love
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wielkanoc & papiez

Post autor: Anuś »

jezeli mam byc szczera to w sumie tez mysle ze juz z tego nic dobrego nie bedzie...oczywiscie wszyscy chca zeby papiez byl zdrowy i zyl jak najdluzej, ale to tylko czlowiek... zwykly czlowiek ktory jak my choruje cierpi i kiedys odejdzie... smutne ale niestety prawdziwe... mam jednak ciagle nadzieje ze on bedzie z nami jak najdluzej i jedyne czego mu zycze to duzo sil!

smutne ze te swieta sa takie jakie sa, ale kiedys to musialo nastapic :(
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Wielkanoc & papiez

Post autor: vanessa »

tak jedyne czego możemy teraz życzyć papieżowi to jak najwięcej sił...

a tak by the way.. to uważam że nie powinni podawać w mediach tych wszystkich bredni i pierdół na temat stanu zdrowia papieża...owszem mozna powiedziec że papież się źle czuje i tyle... a teraz radio gazety tv trąbią o tym na okrągło (ciągle o tym samym)... juz nie wspominajac o prześwitnym i przecudownym radiu maryja :emm: wydaje mi sie że powinniśmy mieć troszke szacunku dla niego i poprostu pewne rzeczy zachowac dla siebie ...
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Wielkanoc & papiez

Post autor: shyduo »

myśle, że w tej dramatycznej chwili wszyscy powinniśmy być z papieżem duchowo. Niestety jak (tak mi sie wydaje) wszyscy wiedzą stan papieza jest bardzo cięzki. Zachęcam wszystkich wierzących do modlitwy, a niewierzących (jak ja) do bycia myslami z Karolem Wojtyłą.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Wielkanoc & papiez

Post autor: ::PiotreK:: »

na pewno jestesmy z nim duchowo każdy wiezy ze to niejest koniec niestety lekaże niedają mu szans po prostu czeka go życie na szczęście jusz sie z tym pogodzł przyją ostatnią komunie myśle ze on jusz wie
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Wielkanoc & papiez

Post autor: Mirriam »

Moim zdaniem On już od dłuższego czasu wie, że Bóg Go wzywa. Ma wielką wolę życia, chce nadal kontaktu z ludźmi... Jakiś czas temu gdzieś słyszałam, że jednym z Jego największych pragnień jest ponowne zobaczenie ojczyzny. Myślę, że to potęguje siłę do walki. W ogóle moim zdaniem powinno się, jeśli tylko stan zdrowia Jana Pawła II pozwoliłby na to, przetransportować Go do Polski, aby mógł przyjać wezwanie Boga w swoim kraju, tutaj, gdzie się urodził. Ja nie jestem osobą wierzącą, ale tak jak Shyduo łączę się myślami, ze wszystkimi wspierającymi duchowo naszego Największego Rodaka.
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Wielkanoc & papiez

Post autor: Fergie »

W tej chwili lekarze pewnie probuja zrobic wszystko, zeby jeszcze zyl. Mial dzisiaj zawal. On umiera... albo juz umarl

Jak informuje RMF, przedstawiciel Watykanu powiedział w wywiadzie telewizyjnym, że papież znajduje się w stanie agonii. "Nie ma już nadziei" - poinformowało agencję ANSA źródło medyczne w Watykanie.
W Stolicy Apostolskiej zamknęły się po godz. 19. Spiżowe Wrota, co w języku watykańskich symboli może oznaczać, że papież umarł. Włoska telewizja publiczna podała, że najbliżsi współpracownicy papieża zgromadzili się wokół umierającego Jana Pawła II.
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Wielkanoc & papiez

Post autor: JaQb »

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Brahms
Młody aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 07.02.2005, 20:43
Lokalizacja: Piła

Re: Wielkanoc & papiez

Post autor: Brahms »

No to już koniec :(
All you need is love
Michal
Człowiek czynu
Posty: 1303
Rejestracja: 27.08.2004, 13:14
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Wielkanoc & papiez

Post autor: Michal »

jeszcze nie koniec !

To nigdy nie bedzie koniec

"Zycie sie nie konczy... zycie sie zmienia"
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Wielkanoc & papiez

Post autor: shyduo »

Iwcie, bądźmy szczerzy. życie jest juz tylko jedynym wyjściem. Czy papież ma naprawde żyć dalej?? W tych cierpieniach?? To nie koniecznie będzie najlepsze wyjście :( :(
agulec
Młody rozbrykany
Posty: 203
Rejestracja: 01.02.2005, 17:56
Lokalizacja: Łódź

Re: Wielkanoc & papiez

Post autor: agulec »

Informacja ciagle nie potwierdzona przez Watykan, ale chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że to raczej..koniec...Ale zgadzam się z Bramhsem, ten człowiek naprawdę wiele wycierpiał, może za wiele jak na jednego człowieka...
Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Wielkanoc & papiez

Post autor: vanessa »

shyduo pisze:Iwcie, bądźmy szczerzy. życie jest juz tylko jedynym wyjściem. Czy papież ma naprawde żyć dalej?? W tych cierpieniach?? To nie koniecznie będzie najlepsze wyjście :( :(
ludzie, lekarze zawsze robią wszystko aby człowiek żył jak najdłużej i nieważne czy jest to dzikus z somalii czy szewc czy papież.. oto w tym chodzi.. życie jest jedno i nie zawsze jest wspaniale cudowne i wyjątkowe... on chche życ jak najdłużej taka jest jego misja..

moze pisze bezsensu.. ale jest mi tak dziwnie ze nawet nie potrafie tego ubrac w słowa :(:(:(:(:(
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wielkanoc & papiez

Post autor: Anuś »

Smutno... ;(
juz nic dobrego nie bedzie... teraz liczy sie kazda minuta, godzina, doba(?) ...
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Wielkanoc & papiez

Post autor: *MysterY* »

ej nie załamujcie sie Papierz będzie żył jeszcze 100 lat!!! To nie jest prima aprilis!!! Papierz musi żyć on od nas nie odejdzie!!! Bo on jest jedynym Papierzem swojego rodzaju on jest inny od innych Papierzy on musi żyć!!! :tak:
Ostatnio zmieniony 02.04.2005, 21:20 przez *MysterY*, łącznie zmieniany 1 raz.
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Wielkanoc & papiez

Post autor: =MiLi= »

Nie byl. jest Papieżem jedynym w swoim rodzaju i wyjątkowym... w tv, radiu, wszędzie... mówią o jego stanie zdrowia i puszczają programy związane z nim, jego życiem itp... Jak powiedział Jan Paweł II "Módlmy sie radośnie..."
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Wielkanoc & papiez

Post autor: ::PiotreK:: »

wczoraj kładłem sie spac i byłempewien ze jak rano włącze TV to na dole ekranu bedzie przelatywac ta najgorsza wiadomość na szczęscie a może i nieszczęscie nie
ODPOWIEDZ